60
  • 60 59:06
    Letka

FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:5
branky: 41. Dominik Hubl, 43. Dominik Hubl, 44. Tomáš Elbl, 46. David Radošovský - 13. Štěpán Kouřil, 29. Michal Konrád, 30. Martin Karpíšek, 34. Michal Konrád, 56. Michal Konrád; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Tomáš Petr 18 - Matyáš Krupa 16; po třetinách: 0:1, 0:3, 4:1
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:22 Domácí v 6 lidech
59:06 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
58:27 Zbořil si to zatím nahráva s Bouškou, mají čas. Hosté nevyužili tuto možnost, zbývá méně než minuta.
57:18 Domácí to budou mít velice těžké, dostali gól po krásné akci na 5:4, a navíc budou hrát oslabení.
57:04 Vyloučen hráč #13 Matyáš Gryz družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
55:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #98 Martin Kadlec (4:5)
55:29 Hra přerušena, jeden z domácích borců tvrdě dopadl na hrací plochu, ale bude v pořádku. Hra se začíná přiostřovat. Před bránou hostí další nedovolený útok, ale pouze standardní situace pro domácí.
54:51 Míček je velice neposedný, ani jedno mužstvo ho nemůže zkrotit.
53:27 Blana(Letka) brání Černocha a dělá to dobře, nepustil ho k vážnější situaci. Skvělé zasáhl i Čech, směrem dozadu výborná práce od domácího mužstva.
52:01 Petr reflexivně zasáhl, toto byl důležitý zákrok.
48:13 Zach(Letka) střílel, ale rána neměla moc razance, takže golman neměl s touto střelou žádný problém. Aktuálně se hosté oklepali a více napadají a pouští se směr brána domácích.
47:23 Domácí mají rozehrávku z rohu a vyšlou nové síly. Na druhé straně Konrád šel praktický sám na brankáře, ale netrefil bránu, tady by to mohlo hosty mrzet, že netrefil bránu.
46:08 Tak tomu se říká výborný nebo spíše excelentí vstup do třetí třetiny, během 5 minut čtyři góly a domácí jsou hladoví po dalším gólu, ale nesmíme zapománat i na zadní vrátka, tam ale skvěle zasáhl Petr.
45:42 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #77 David Radošovský, asistoval #2 Vojtěch Blana (4:4)
43:45 Výborný příval energie od domácího mužstva. Kahánek na Slaběňáka ten bojuje u mantinelu a snaží se najít volného hráče před bránou.
43:43 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
43:43 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #47 Tomáš Elbl, asistoval #21 Radim Kahánek (3:4)
43:33 Domácí rozhodně nevýšili tempo hry. Dva rychlé góly by je mohli nakopnout ještě víc.
42:11 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #93 Jiří Šrámek (2:4)
41:30 Domácí se dočkali prvního gólu v přesilové hře. Uvidíme zda je nakopne tolik, aby vyrovnali.
40:57 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #15 Ondřej Čech (1:4)
40:01 Domácí začínají třetí třetinu ve výhodě jednoho muže.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:52 Vyloučen hráč #26 Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
38:44 Hubl(Letka) krásna střela ke vzdálenější tyči, ale golman stihl natáhnou svou ruku.
37:22 Černoch(Brno) mohl navýšit skóre svého týmu, ale tady krásně si povyjel proti němu domácí golman Petr.
36:33 Domácím toho moc dneska nevychází. Špatné přihrávky na paty. Hosté výborně brání a nepouštějí Letku do vyložených šancí. Hodně střel je zblokováno.
33:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #23 Václav Černoch (0:4)
32:55 Domácí navíc mají další osabení. Zatím to zvládají dobře, momentálně se hraje za bránou golmana hostí.
32:16 Vyloučen hráč #9 Daniel Filip družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
32:00 Dva rychlé góly Brna hodně položil domácí tým.
29:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek bez asistence (0:3)
28:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád bez asistence (0:2)
27:05 Rychlý protiútok Brna. Šmíd pálil z první, ale střela letěla mimo. Blana(Letka) v největší šanci zápasu, ale bohužel golmán se rozstáhl jak široký, tak dlouhý a nedovolil vyrvnání.
24:22 Šincl(Letka) chtěl vyslat do útoku Hranického, ale dostal přihrávku moc dopředu, takže z této akce nic nebylo.
23:55 Domácí nevyužívají ani druhou přesilovku.
23:33 Šincl(Letka) měl dobrou palebnou pozici, ale zatím to domácí stříli do prostoru kde dosáhne brankář, chtělo by to více seřídit mířidla.
22:10 Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
22:00 Slaběňák(Letka) prokouzl kolem mantinelu a vynutil si na sebe faul.
20:01 Druhá třetina právě začala. Letka určitě bude chtít něco udělat se zápasem, tak uvidíme.
20:00 Střely v 1. části: 4:11
19:33 Střelecky se domácí velkmi trápí, tady bude hodně potřeba se zlepšit ve zbývajících třetinách zápasu.
16:19 Videman(Brno) chtěl proklouznout mezi dvěma obránci Letky, ale ti ho stihli vyrušit v jeho střele. Obrovská šance Letky. Hubl šel se Slaběňákem proti jednomu obrácni, ale nevyřešili to úplně ideálně, Hubl byl už ve velké úhlu, takže branka nepadla.
15:12 Filip(Letka) dostal nabito, ale střelu si golman hostí pohlídal. Letka nevyužila přesilovku. Z jedné střely na bránu by byl úspěch vstřelit gól.
14:22 Hosté proměnili přesilovou hru a stejnou šanci mají i domácí
13:16 Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
12:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #98 Martin Kadlec (0:1)
11:50 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Blana družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
11:44 Guliveři mají výhodu v 6 lidech, jeden z hráčů Letky půjde na trestnou lavici
10:11 Jde vidět, že s příchodem desáté minuty první třetiny se oba týmy dostávají do tempa.  Guliveři začínají vystrkovat drápy a první lajna obstřeluje domácího brankáře.
06:00 Slaběňák(Letka) předvedl důraznou hru v rohu hřiště. West(Letka) střela ze střední vzdálenosti, ale moc dobře umístěna nebyla s tímto neměl golman žádné problémy.
05:33 Zach vracel zpátky, ale špatně se podíval a míček letěl na domácího golmana, naštěstí tato vracečka nebyla prudká.
04:15 Filip(Letka) velmi sympatický boj o míček. Letka rozhodně více drží míček na svých holích, ale zatím chybí dobré zakončení.
03:33 Černoch(Brno) ostrá střela a vypadalo to, že od golmana, který zareagoval na poslední chvíli orazítkovala ještě tyč tato střela.
02:00 Zatím velmi vlažný začátek od obou mužstev. Hubl(Letka) šel mezi čtyři hráče, tam ale nenaše úspěch.
01:22 První akce domácích Vojáček obešel kolem mantinelu a pokusil se zakočnit, ale střela mu sjela z čepele.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00 Už jen pár hodin nás dělí od dalšího zápasu. Dočkají se domáci konečně zápasu za tři body ?