9:4
    Tomáš HANÁK
    (Sirotek)

FBC Štíři Č. Budějovice - FAT PIPE Start98 9:4
branky: 16. Jiří Koklar, 20. Daniel Drobiš, 22. Jiří Koklar, 34. Matyáš Sirotek, 39. Matyáš Sirotek, 45. Matyáš Sirotek, 55. Tomáš Hanák, 57. Tomáš Hanák, 58. Tomáš Hanák - 19. Adam Kulík, 40. Otakar Prášek, 40. Jiří Lebeda, 42. Radim Slunečko; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 21 - Vít Lukáč 24; po třetinách: 2:1, 3:2, 4:1
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
57:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #22 Matyáš Sirotek (9:4)
57:32 Máme zkoro rozhodnuto , Hanák trefuje prázdnou branku a zvyšuje náskok o 4 branky
56:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (8:4)
56:18 Timeout FAT PIPE Start98
55:20 Štírům taktika vychází a zvšují náskok již o 3 branky
54:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #40 Daniel Drobiš (7:4)
53:54 Start se snaží uklidnit hru , Štíři se však snaží o opak
52:25 Hanák zavítal do brankoviště hostů , dává jim tak rozehrávku
49:56 Hra je velmi tvrdá , mantinely nezůstávají na svých mistech , ale rozhodčí drží tok zápasu v mezích pravidel
47:59 Start kanonáduje Štírskou branku , zatím bez úspěchu
46:15 Štíři se snaží uklidnit hru
45:18 Štíři se utrhují zpět do 2 brankového náskoku
44:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #21 Petr Žáček (6:4)
44:32 Štíři jen drží balónek a  Start je nepouští do akce
42:40 Mantynely leží a hra běží dál , tempo hry se stále jen zvyšuje a zvyšuje
41:59 Start zlepšuje hru a nedává domácím zadarmo
41:17 GÓL FAT PIPE Start98! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #18 Adam Kulík (5:4)
40:54 Start nastupuje na Štíry s jasným cílem , dát branku , Štíři jim však nedávají ani centymetr plochy zadarmo
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:39 GÓL FAT PIPE Start98! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #40 Tomáš Josefovič (5:3)
39:29 GÓL FAT PIPE Start98! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #16 Matěj Duda (5:2)
38:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:1
36:51 Kouba netrefuje prázdnou branku a přenechává tak míček soupeři
35:43 Start se snaží zuby nechty o snížní , štíři jim však každou naději vyvracejí
34:19 Švehla dnes oblékl štasné rukavice , dnes je jasným favoritem na hráče utkání
33:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #77 Tomáš Hanák (4:1)
31:35 Hra se odehrává tuto třetinu více na obrané polovině štírů
30:10 Hra se přesouvá ze strany na stranu
27:37 Start se snaží o vyrovnaní . ale to nepřichází díky úžasným zákrokům Švehly
26:11 Sirotek se neprosadil a trefuje jen mantinel za bránou hostů
24:43 Štíři přesilovou hru neproměnily a skóre se nám nemění
23:45 Štíři se snaží provětrat síť , ale tým Startu bojuje statečně
22:32 Vyloučen hráč #70 Martin Kašík družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za zvedání florbalky
22:05 Štíři zlepšují svou hru a dávají další branku
21:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #14 Filip Kyrian (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:1)
19:44 Vyloučen hráč #24 David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
19:35 Hanák byl po samostatném úniku zastaven brankářem
19:13 Zápas začíná nabírat na obrátkách a rozhodně se je dnes na co dívat
18:42 GÓL FAT PIPE Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #88 Jiří Lebeda (1:1)
16:22 Štíři se nezastavují a snaží se znovu navýšit skóre
15:44 První branku nám dnes ukázali štíři
15:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #15 Lukáš Froněk (1:0)
13:50 Míček po střele Dědiče končí jen na ochrané síti za brankou
12:50 Brankář hostů si ted famózně poradil s Hejplíkovou střelou
11:41 Míček končí za mantinelem a rozehrávka je na štírských holích
10:35 Švehla nám teď ukázal co v něm je a famózně si poradil se samostatným únikem protihráče
09:44 Štírům se nedaří dostat balónek na útočnou polovinu
08:45 Kunratice  vyvýjí velký tlak na branku štírů , ti však všechny rány blokují
07:13 Domácí brankář měl menší problém s chrániči , ten však vyřešil a hra pokračuje
06:56 Míček létá po hřišti ze strany na stranu
05:53 Kunratice domácí nepouští do žádného zakončení
05:33 Drobiš se po srážce se sopeřem těžce zvedá
04:22 Kunratice přesilovou hru nevyužily díky mnoha zákrokům domácího brankáře
02:22 Vyloučen hráč #69 Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání