1:2
    Tomáš HANÁK
    (Drobiš)

FBC Letka Toman Finance Group - FBC Štíři Č. Budějovice 1:2p
branky: 17. Jan Vojáček - 21. Daniel Drobiš, 61. Tomáš Hanák; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Tomáš Petr 17 - Tomáš Švehla 20; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:0, 0:1
60:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #40 Daniel Drobiš (1:2)
60:23 Rychlé prodloužení a hosté berou druhý bod.
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:55 Hanák(Budějovice) mohl rozhndout, ale střela mu nevyšla.
59:31 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:00 Poslední minuta hry a vše směřuje do prodloužení.
56:23 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
56:20 Kahánek viděl volného Hubla, tomu míček přeletěl přes hůl a míčku se ujímají hosté.
54:57 Domácí poslední minuty tlačí a chcou dát vedoucí branku, ale chybí jim ta poslední tečka v zakončení. Zbývá posledních 5 minut ve třetí třetině.
51:55 Slaběňák(Letka) číhal před bránou, tam ale zasahuje golman hostí.
49:33 Domácí zvládli přesilovku. Standardní situace pro Letku, ale nic z toho. Na míčku aktuálně hosté, daleko se však nedostali.
48:33 Hložanka(Letka) létá po hřišti jako drak a napadá vysoko, tak aby nemohli Budějovice rozehrát.
47:20 MInuta přesilovky za námi. Budějovice taky nemají velkou příležitost. Opět rozehrávka z rohu pro Letku.
46:31 První přesilovka pro hosty. Žáček pálil z první, ale mimo. Letka má míček a posílá ho co nejdál od své brány.
46:19 Vyloučen hráč #52 Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
45:22 Kyrian(Budějovice) mohl poslat svůj tym do vedení, ale dal do střely až moc razance, takže střela netrefila bránu. Hra se hodně zrychlila jde vidět, že oba týmy chcou z tohoto utkání vytěžit plný počet bodů.
44:00 Hosté ubránili i toto oslabení. Domácí si nevytvořili vyloženou šanci, toto by je mohlo mrzet.
42:33 Šincl dostal přihrávku na paty, to byla škoda, protože brána byla volná.
42:00 Druhá možnost pro domácí hráče v podobě přesilovky.
41:07 Vyloučen hráč #14 Filip Kyrian družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
41:00 Sirotek(Budějovice) okamžitě střílel, ale minul.
40:01 Vstupujem do třetí části. Uvidíme dnes při prvním utkání prodloužení ? To se dozvíme za 20 minut. Úvodní buly třetí části vyhrál tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
38:14 Hubl dostal tvrdý, ale čistý zásah. Přeletěl přes mantinel, ale oklepal se z toho a pokračuje dále. Poslední minuta druhé třetiny.
37:11 Vyloženou šanci si domácí nevytvořili, takže skóre zůstává stejné.
36:28 První přesilovka zápasu pro domácí hráče. A opět Vojáček, který střílel nad bránu.
35:49 Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi
35:25 Budějovice zkouší jednoduše z jeden obránce to přihraje druhému, ten z první střílí.
34:44 Žáček(Budějovice) prověřil golmana domácích, ten byl připraven. V další akci Dědič(Budějovice), ale domácí golman opět v pozoru. Rozehrávka z rohu pro Letku.
31:00 Vojáček(Letka) opět v palebné pozici, ale měl seřídit mířidla, protože další rána co letěla vysoko nad bránu golmana hostí.Budějovice se pokouší tlačit přes střed, tam je to dobře pokryté od domácích hráčů.
26:00 Hra se přelévá nahoru dolů. Letka se chce vrátit do vedení, možnosti k tomu měla, ale zatím chybí lepší koncovka. Filip(Letka) střela z rohu, ale doprostřed golmana, ten s tím něměl větší problémy.
24:44 Vojáček(Letka) přes šíři hřiště hledal volného spoluhráče. Ovšem tomu trošku dýl trvalo zpracování, takže se k němu stačil vrátit obránce Budějovic. Hubl měl velkou šanci. kdy mířil na vzdálenější tyč, ale mířil až moc. A hned v další akci měl možnost Mahla, ale taky trestuhodně přestřelil.
22:22 Hložanka(Letka) napadal hluboko v obranném pásmu hostí, ale domácí obránce si ho pohlídal a nepřipustil větší komplikace.Letka se pomalu, ale jistě dostává do hry. Hubl měl v úmyslu přihrávat na volného spoluhráče, ale jeden z obránců tuto možnost zhatil a stačil mu tam vložit svou hůl.
20:55 Agresivní nástup od Budějovic. Po osmi vtřeninách srovnávají skóre. Celkově mají hosté lepším vstup do druhé části. Dědič dostaval přihrávku před poloodkrytou bránu, ale je třeba dodat, že to byla přihrávka vzduchem a bylo velice těžké tuto střelu trefit.
20:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #69 Jiří Dědič (1:1)
20:01 úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
18:22 Domácí borci přetavili šance v gól a máme tu změnu skóre.
16:10 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #95 Tomáš Zach (1:0)
13:00 Hanák(Budějovice) mířil někde do horní poloviny brány, ale netrefil. Na míčku zpátky Letka. Krásně vykombinovaná situace. Hubl na Blanu, ten lehkým dotykem na Filipa, ovšem hostující golman předvedl krásné a rychlé přemístění.
11:33 West(Letka) krásně si kličkou obešel obránce, chtěl ještě přihrávat na volného spoluhráče, nakonec z toho byla nepovedená střela.
10:00 Hubl(Letka) si obešel jednoho protihráče a vystřelil na bránu, rána ovšem netrefila branku a šla mimo.Na míčku jsou rozhodně více domácí.Sirotek(Budějovice) vyzkoušel pozornost domácího brankáře, ten zasáhl. Bylo to se štěstím, protože chvíli nevěděl kde mu míček spadl, ovšem první kdo odpálil míček do bezpečí byl domácí obránce.
08:44 Slaběňák(Letka) zashodil zatím největší šanci zápasu, kdy netrefil poloprázdnou bránu.
06:22 Slaběňák(Letka) šel směr brána jako tank, přitom srazil jednohoz obránců, ale gól z této akce nebyl. Letka se ovšem dostává do tempa.
04:55 West nahrával před bránu, tam se nabízel Döhner, ale netrefil míček, to byla asi první větší šance domácích.
03:33 Matějček(Budějovice) zůstal po zasažení na hrací ploše, ale obejde se to bez trestu a vypadá to, že bude v pořádku.
03:33 Camrda(Budějovice) střílel, avšak domácí obránce skvěle zasáhl a vytěsnil míček mimo hřiště.
02:00 Hubl(Letka) v rohu snaží se něco vymyslet, ale pouze vracel na obránce a u míčku jsou hosté
01:00 Velice opatrný začátek od obou mužstev, domácí golman sice měl zákrok, ale bylo to spíše zahřání. Ovšem pár vteřinek už hostující útočník mířil o dost líp.
00:05 Úvodní buly vyhrává domácí tým. Je potřeba říct, že Letka kompletně obměnila kádr a hlavně omladila, uvidíme jak si hráči přes léto sedli.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u prvního utkání nové soutěže