9:3
    Martin SCHNEIDER
    (Grener)

DDQ Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 9:3
branky: 9. Ondřej Šarša, 12. Adam Martin, 19. Ondřej Halej, 37. Jakub Holovej, 41. Jakub Štěrba, 50. Jaroslav Rybka, 52. Jakub Holovej, 57. Ondřej Halej, 59. Martin Schneider - 9. Hugo Hübner, 19. Marek Veselý, 30. Tomáš Chroust; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 258; zásahy brankářů: Matěj Chabr 24 - Martin Frühbauer 29; po třetinách: 3:2, 1:1, 5:0
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:23 Poslední sekundy do konce utkání a vypadá to, že domací si výsledek v klidu pohlídají a připíšou si první body do tabulky.
58:47 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 9:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #37 Daniel Grener (9:3)
57:57 Timeout DDQ Florbal Chomutov
56:37 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #11 Jakub Holovej (8:3)
56:31 Hosté již delší dobu kombinují ve hře bez brankáře.
54:45 Timeout Kanonýři Kladno
54:45 Po oddychovém čase se hosté rychle derou do útoku.
53:16 Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi
51:53 Domácí se ihned pouštějí do útoku.
51:27 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #11 Jakub Holovej, asistoval #86 Ondřej Halej (7:3)
49:47 Domácí kombinují přihrávkami na své polovině hřiště.
49:30 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #55 Jaroslav Rybka, asistoval #92 Daniel Kellermann (6:3)
47:52 Ondřej Šarša se i s míčkem přesouvá do útoku.
46:30 Hosté provádí volný úder z rohu na polovině domácích.
44:22 Zbývá ještě patnáct minut do konce třetí třetiny a stav je stále vyrovnaný.
43:28 Domácí se nezvládají dostat k míčku.
42:11 Domácí hrají svojí třetí přesilovou hru v dnešním utkání.
41:35 Vyloučen hráč #3 Martin Krejčí družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
40:16 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #93 Michal Skuhrovec (5:3)
40:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
36:49 Adam Martin nezvládl pokrýt míček a tak o něho přišel.
36:18 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #11 Jakub Holovej, asistoval #92 Daniel Kellermann (4:3)
35:10 Petr Linc natahuje a střílí mimo bránu.
34:17 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
33:48 Skvělý zákrok provedl Frühbauer Martin, který tak získává míček.
29:41 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #95 Marek Veselý (3:3)
28:20 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
25:45 Vyloučen hráč #37 Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
25:06 Hosté se v oslabení zvládli ubránit.
23:48 Domácí se snaží vstřelit branku v přesilové hře.
22:58 Vyloučen hráč #3 Martin Krejčí družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:13 Začíná podržená výhoda a domácí hráči jdou do šesti.
21:05 Aleš Höffer střílel, avšak domácí obránce skvěle zasáhl a vytěsnil míček mimo hřiště.
20:44 Úvodní buly vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 19:12
18:54 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #11 Matěj Stůj (3:2)
18:47 Blíží se poslední minuta první třetiny a na míčku pokračují domácí.
18:09 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #87 Martin Jeníček (3:1)
16:16 Přesnost a rychlost Matěje Chabra posouvá domácí tým k míčku.
15:04 Holovej předvádí skvělý zákrok a získává tak nazpět ztracený míček.
12:24 Domácí se pokoušejí jít do útoku, ve kterém se snaží o další gól.
11:57 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #28 Petr Linc (2:1)
10:16 Novotný střílí krásnou střelu, ale ta letí mimo bránu
08:37 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:1)
08:05 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #13 Tomáš Novotný (1:0)
08:05 Novotný posílá na Šaršu a ten se svojí perfektní střelou dává první branku v dnešním utkání.
07:55 Jeníček získává míček a ihned se posouvá do útoku.
07:26 Domácí se snaží vybojovat míček.
05:24 Vojtěch Pfaur se dostává přes útočníky domácího týmu.
03:57 Michal Skuhrovec si pokrývá míček.
02:45 Na míčku jsou častěji domácí.
01:33 Domácí se dostávají k míčku a jdou do útoku.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.