60
  • 60 59:57
    Adam KRÁTKÝ

Fbc Šternberk - Florbal Vsetín 10:6
branky: 2. David Kalač, 6. Kristián Dufek, 9. Jakub Horák, 22. Jakub Jurkulák, 23. Kristián Dufek, 24. Jakub Horák, 34. Jakub Charvát, 49. Kristián Dufek, 53. Jakub Jurkulák, 54. Josef Richter - 32. Tomáš Březík, 40. Filip Vichtora, 40. Ivan Zajíc, 50. Ivan Zajíc, 54. Rostislav Sicha, 58. Tomáš Březík; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Stanislav Kosek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Martin Krejčí 15 - Jakub Tománek 18, Petr Chovanec 5; po třetinách: 3:0, 4:3, 3:3
60:00 Komentář hostů Anděl David (Trenér): A taková to mohla být pěkná sobota.... nPřejeme soupeři hodně štěstí v příští sezoně. n
60:00 Komentář domácích Šesták Jiří (Trenér): Zápas jsme začali skvěle, ale jak je naším zvykem, postupem času začaly pracovat emoce a nedokázali jsme si v klidu odehrát zbytek zápasu. Naštěstí jsme poslední zápas sezóny dohráli vítězně. Sezóna byla jaká byla a ještě si ji rozebereme, každopádně pokud budeme chtít někdy hrát divizi, máme co zlepšovat. Díky soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
60:00 Kluci dostali od paní Procházkové lízátka.
59:59 Tak 3 body jsou doma a sezónu zakončujeme alespoň trochu z vesela.
59:58 Pohádka o Kraťasovi a nájezdu se stává skutečností.
59:57 Trestné střílení družstva Fbc Šternberk neproměnil #19 Adam Krátký.
59:39 Vsetín bez branaře
57:57 Když to vezmeme z lepší stránky, Prochy se vrací do hry.
57:56 GÓL Florbal Vsetín! 10:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #24 Patrik Seevald (10:6)
57:41 Timeout Florbal Vsetín
57:41 Timeout pro Vsetín - tonoucí se stébla chytá.
57:25 Trest za špatné střídání odsedí J. Procházka, stejně, v součtu jeho trestných minut se to moc neprojeví.
57:22 Toho rozhodčí vytáhli snad z basketu, ten nenapočítá ani do pěti.
57:21 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za špatné střídání
56:06 Timeout Fbc Šternberk
56:00 J. Procházka má florbalku na minimálně 2 kusy.
54:49 Co mě na dnešním výkonu mrzí je to, že přišel tak pozdě. Proč takhle nehrajeme od začátku sezóny?
53:57 GÓL Florbal Vsetín! 10:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #21 Rostislav Sicha, asistoval #7 Tomáš Novák (10:5)
53:45 To je koncert dneska.
53:40 Naši kluci dneska mají životní formu, tento zápas by si měli zapsat do životopisu
53:39 GÓL Fbc Šternberk! 10:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #29 Josef Richter, asistoval #16 Jakub Charvát (10:4)
53:24 Figi to je jak tank.
52:57 S touhle brankou dnes nebude mít uklízečka žádné starosti, tam je vymeteno.
52:56 GÓL Fbc Šternberk! 9:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #64 Jindřich Novák (9:4)
52:56 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Petr Chovanec družstva Florbal Vsetín
49:22 Fanynka domácích, chtěla utěšit svůj tým, když řekla - to nevadí, kluci, to dorovnáme. No tak snad to nedorovnáme.
49:21 Odpověď hostů přišla nečekaně rychle.
49:20 GÓL Florbal Vsetín! 8:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #16 Tomáš Březík (8:4)
48:50 Škoda, že hráč jako Dufek, chce pověsit florbal na hřebík.
48:49 GÓL Fbc Šternberk! 8:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #82 Adam Kupka (8:3)
48:05 Kdyby tak mohli střídat i rozhodčí.
47:41 Macek předvedl sprint, že Richter by ho nedohlnal ani na motorce.
47:01 Hosté neproměnili třetí přesilovku v řadě. Zoufalost by se dala krájet.
46:10 Seevald minul prázdnou bránu. To je umění nedat.
46:03 Soupeř nás drží pod zámkem, že by ho odemkl leda tak houslový klíč.
45:02 Kalač se trochu víc opřel do soupeře a hned jsou z toho 2 minutky.
44:50 Vyloučen hráč #12 David Kalač družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:42 Jukrulákův samostatný únik, skoro nájezd, si golman pohlídal.
44:03 Nic moc zajímavýho se neděje.
43:17 Kupka nad ...
41:45 Vsetín kopl do vrtule a ze všech sil se snaží odvrátit dnešní debakl.
40:01 Poslední třetina v divizi začala.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:53 Nevadí, pořád máme náskok. Za provedení nájezdu by Zajíc dostal tak 3 body z 10, ale gól je gól.
39:52 GÓL Florbal Vsetín! 7:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc z trestného střílení (7:3)
39:06 Soupeř teď sice vstřelil gól, ale jinak je tak zoufalý, že by si z fleku mohl střihnout malou roli v Zoufalých manželkách.
39:04 GÓL Florbal Vsetín! 7:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #6 Jakub Húšť (7:2)
38:49 Teď kluci po vzoru hesla - kdo se vrací, nevěří svému gólmanovi, otestovali golmana a vracet se opravdu nemusí.
38:29 Naši kluci mají svůj den, bude těžké vybrat jen jednoho hráče utkání. Zasloužili by si to všichni.
37:47 Přerušení hry, na první pohled to vypadalo na zranení soupeře, nakonec všichni odchází po svých.
36:14 Návratův návrat do hry.
35:26 Vsetínská standartka těsně před naší bránou. Šternberk z hráčů postavil Velkou čínskou zeď, tam by neproklouzla ani myška.
34:15 Návrat si vyhlédl trestnou lavičku a střídá na opačné straně hřiště než zbytek týmu.
34:14 Vyloučen hráč #42 Martin Návrat družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
33:30 GÓL Fbc Šternberk! 7:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #16 Jakub Charvát, asistoval #81 Kryštof Berger (7:1)
32:20 No, taky jsme nic světabornýho v přesilovce nevymysleli.
31:50 Škoda, dlouho to vypadalo, že by Šternberk mohl vyhrát s nulou.
31:49 GÓL Florbal Vsetín! 6:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #8 Jiří Vaculík (6:1)
30:00 Půlka zápasu za námi, posledních 30 minut před námi.
29:23 Máme druhou přesilovku. Podle Macka mu rozhodčí odpískali asi kroky, připadá si nevinný, ale verdikt je už vyřčen.
29:18 Vyloučen hráč #10 Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
29:00 Vsetínští by dneska netrefili ani vodu z lodi.
28:05 Krejčí sebou mrská jak delfín na přehlídce.
27:03 Řekl někdo Vsetínu, že se hraje na florbalové branky, ale ne na házenkářské?
26:15 V pěti.
25:51 Vsetín drží Šternberk zavřený na půlce, ale nic pořádného vymyslet nedokázal.
24:29 Procházkovi J. je blbé střídat, tak odpočívá na trestné.
24:09 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Takové vedení tahla hala nepamatuje.
23:20 Kupka je klíčová hráč, nejen že má klíče od šatny má prsty i ve dvou posledních gólech.
23:17 Nestíhám zapisovat, s gólama se roztrhl pytel.
23:16 GÓL Fbc Šternberk! 6:0
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #82 Adam Kupka (6:0)
22:59 GÓL Fbc Šternberk! 5:0
22:55 Soupeř dává Šternberku hrozně moc prostoru. Temto dnešní hry diktuje Šternberk.
21:42 Skóre navyšuje Kuba Jurkulák pro přihrávce Jindry Nováka.
21:41 GÓL Fbc Šternberk! 4:0
21:20 Prokletý roh tentokrát v podání Sichy.
20:49 Právě jsme se stalli svědky něčeho výjimečného, co se opakuje tak jednou za tři sezóny, Hores vybojoval za brankou míček a dokonce i přihrál.
20:01 Úvodní bully pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:26 Figi ještě bez nového tetování, to bude až v březnu, ale i tak ve skvělé formě.
18:03 Návratovu střelu golman vychytal s velkým kusem štěstí.
16:39 Přesilovka z naší strany krásná, ale neproměněná.
15:48 Lojza správně podotkl, že si nepamatuje, že bysme v této sezóně někdy vedli o 3 góly.
14:30 Hrát rukou se nevyplácí, k čemu by pak byla florbalka?
14:29 Vyloučen hráč #23 Ondřej Malý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra rukou
14:00 V levém rohu za soupeřovou brankou je nejspíš prokleté místo, vyletěl tam Jurkuláák, Kraťas a mantinely se tam pořád posunují.
13:19 Vsetínský hráč visí na Novákovi jako vánoční ozdoba na stromku.
12:02 Dufek přihrál na rozhodčího.
10:27 Jurkulákovi nezvoní hrana ani mobil, zvoní mu tyčka.
08:50 Další gól!!! Procházka A. projel hriště jak nůž máslem a Horák už jen zavěsil.
08:49 GÓL Fbc Šternberk! 3:0
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #97 Adam Procházka (3:0)
08:00 Krejčí si už párkrát míček taky ošahal, ještě ho nemusel naštětstí lovit ze síťky za sebou.
07:31 Poznámka k vsetínské obraně: takhle nějak vypadá chaos.
07:13 Jurkulák právě rozboural mantinely.
06:31 Zapojuje se i Kraťas, který míjí...
05:22 Po několika nevydařených střelách tu máme i jednu podařenou. Šternberk dneska nastavil úplně jiné tempo hry než jsme normálně zvyklí a je to hned vidět.
05:21 GÓL Fbc Šternberk! 2:0
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #91 Jakub Horák (2:0)
04:56 Standartka Vsetína byla zblokována.
04:45 Šternberk ještě nepustil Vsetín na svou půlku hřiště.
03:48 Na druhé straně Krejčí se ještě moc nezpotil.
03:13 Kupka, Dufek i Návrat už stihli prověřit golmana hostů.
02:02 Nechybělo moc a mohli jsme dávat další gól.
01:36 ANO!!!! Je to tady, bereme si vedení od první minuty. Střela málem protrhla síťku.
01:35 GÓL Fbc Šternberk! 1:0
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #12 David Kalač, asistoval #11 Jan Procházka (1:0)
01:10 Z hlediště zní, že jde zatím jen o rozcvičku.
00:28 Golman hostů si poprvé šáhl na balónek.
00:01 Fanoušci už jsou na svých místech, Jitka i Lojza jako vždycky, chybí nám tady Mirka, ale věřím, že ta fandí na dálku.
00:00 Vítáme všechny příznivce florbalu u už posledního zápasu této sezóny. Hrajeme v naší skoro domácí hale v Moravském Berouně. Dnešní zápas je pro nás bohužel posledním v divizi, to ale neznamená, že se kluci nebudou snažit a nedají do toho srdíčko.
00:00 Někteří mění své názory jak počasí, proto na hřišti uvidíme i ty, co řekli, že skončili a hrát už nebudou.