• 58 57:32
    2
    Lukáš BLIZŇÁK

Zlín Lions - FBC SLOVÁCKO 8:2
branky: 14. Vladimír Blažek, 16. Michael Kořének, 31. Filip Horník, 37. Daniel Pankuch, 43. Jakub Haša, 47. David Vodica, 48. Jakub Haša, 54. Jakub Haša - 17. Jiří Chromek, 33. Jakub Nevařil; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 210; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 22 - Filip Doležal 25; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:0
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Dnešní utkání bylo lehce nervózní, ale zvládli jsme to. I přes nízký počet hráčů Slovácka se bylo na co dívat, diváci si utkání museli užít, pro nás to byla slušná příprava na play up. Děkujeme famózním fanouškům, kteří nás hnali za vítězstvím!
60:00 Komentář hostů Provazník Jiří (Trenér): Zlín zasloužená výhra, běhavý, mladý tým co míří výš. Moji kluci zápas odmakali a jsem s našim výkonem spokojen. Gratuluji Zlínu k 1. místu v lize a přeji hodně štěstí v play up.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:59 dnešním zápasem vás prováděl Marek Šiška, já vás zdravím, mějte se rádi, rodina je nejvíc, ahoj
59:55 šalalalalalaaaa
59:30 Mistřiiiiiii
59:10 Chtěl bych smeknout poklonu Slovácku, i v 9 skvělý výkon
58:00 Blizňák, rukama se nehraje
57:32 Vyloučen hráč #95 Lukáš Blizňák družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hra rukou
56:29 Musíme si pohnout, pak správce prej v 10 zhasíná
54:54 Velká šance, ale Jířo, míček musíš sebou
53:50 Klasika Haša - Vodica, osvědčená kombinace
53:47 GÓL Zlín Lions! 8:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (8:2)
46:22 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (6:2)
44:40 Zvoní tyč
44:14 Zlín kombinuje do postaveného Slovácka
42:35 Už je tam, už je tam
42:31 GÓL Zlín Lions! 5:2
42:31 Čím víc se rozhlížím po hale, tím více vidím nových tváří na dnešním zápase
41:20 Velmi se mi líbí obranná dvojice Vít - Javořík, má to grády
40:02 20 minut dělí Zlín od titulu
40:01 Tak sem teda zpátky no
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:59 za 10 minut jsem zpátky
38:14 Jeden z hostujících fanoušků musel být vyveden, je mi líto, že za něj musí Slovácko pykat
37:41 Skvělý Doležal
36:55 GÓL Zlín Lions! 4:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #44 Daniel Pankuch, asistoval #87 Adam Jiříček (4:2)
36:55 Slovenskoooo gooool
36:55 Goooool
35:28 Na střídačce domácích je více realizačního týmu, než hráčů Pobřeží Slonoviny v reprezantaci
32:52 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #50 Jakub Nevařil, asistoval #95 Lukáš Blizňák (3:2)
32:26 Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:25 Gol hostí
32:15 a Filípek už je tady u nás na odpočívací lavičce
31:50 Ze strany hostujících fanoušků slyšíme vulgarity, které do sportu nepatří
30:02 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:1)
30:02 Flipe my tě milujeme...goooool
29:12 Zlín teď spíš máchá rukama, než aby se soutředil na hru
28:03 Vyloučen hráč #52 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
28:03 Bude se vylučovat
27:34 Nic se neděje
26:38 Lehé zmatky, ale jsem zpět
23:20 Kuba Pták si za mnou došel, jak on sám řekl, pro "FÍK FÍK"
19:13 Steiger klasicky magorskej
18:15 Dnešní rychlý online je jen díky mému umění psaní všemi deseti, které jsem se naučil na mojí milované Obchodní akademii
16:44 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #95 Lukáš Blizňák (2:1)
16:44 Gol hostí, máme drama
16:21 První přesilovka hostí je na světě
16:07 Vyloučen hráč #71 Jakub Haša družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
15:29 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Michael Kořének, asistoval #37 Vojtěch Blažek (2:0)
15:29 Golasooooo
15:10 Od gólu se nic neděje, asi jdu na kafe
13:39 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #81 Adam Javořík (1:0)
13:38 Gooool
13:30 Jinak bych chtěl naznačit, že zraněný Vondy nemá slečnu, co by jeho zranění masírovala
02:37 oba týmy kousají
02:07 Hala dnes práská ve šveh, doufáme že všichni přihodili nějakou tu korunu do kasičky
01:24 Zlín dnes v plné sestavě, oproti tomu hosté ze Slovácka přijeli "pouze" s 9 statečnými
00:00 Dámy a pánové vítáme Vás u poslední zápasu základní části divize mužů