• 57 56:04
    2
    Filip BERNATÍK

FBC SLOVÁCKO - 1. FBK Eagles Orlová 10:4
branky: 5. Jakub Číž, 13. Marek Janča, 16. Jiří Chromek, 17. Martin Hadaš, 18. Lukáš Blizňák, 39. Jakub Číž, 42. Jiří Chromek, 50. Jakub Číž, 52. Jiří Chromek, 54. Jakub Číž - 13. Jakub Zatloukal, 15. Lukáš Gamrot, 33. Filip Matějka, 36. Adam Kučera; rozhodčí: David Vlachopulos - Tomáš Olbert; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík 22, David Číž 1 - Filip Kloza 34; po třetinách: 5:2, 1:2, 4:0
60:00 Komentář domácích Provazník Jiří (Trenér): Výborný vstup do zápasu. Orlová se akorát výsledkově přiblížila v druhé třetině a ta třetí už byla pod naší kontrolou. Loučíme se doma výhrou, což je krásné. Chtěl bych poděkovat našim věrným fanouškům, kteří nás celou sezonu podporovali. Děkuji soupeři za zápas a přiji bezpečnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Bohužel jsme dnes udělali několik chyb ze startu zápasu a soupeř odskočil. Následně jsme se rozehráli a zvedali se, ale pak už nám nebylo umožněno to otočit. Chování soupeře kentus a neustále fauly a dohrávání soupeřé také. Smutné no.
60:00 Střely ve 3. části: 16:6
57:38 V přesilovce zámek domácích, ale gól nevstřelili
56:04 Vyloučen hráč #5 Filip Bernatík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování
54:58 V oslabení unikl Vít Ides a brankář hostů ho vychytal
53:31 Vyloučen hráč #91 David Tvrdoň družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:21 GÓL FBC SLOVÁCKO! 10:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #48 Vít Ides (10:4)
51:46 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #21 Jakub Číž (9:4)
49:39 Domácí navyšují vedení a vypadá to, že poslední domácí utkání  zakončí výhrou a konečně dostanou zaslouženou odměnu za 100 vstřelených gólů v soutěži od pivovaru HOLBA
49:37 GÓL FBC SLOVÁCKO! 8:4
46:06 Hra se stále přelévá z jedné strany na druhou, ale výraznější šance nevidíme
41:36 GÓL FBC SLOVÁCKO! 7:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #82 Martin Hadaš (7:4)
41:11 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
40:00 Střely ve 2. části: 16:12
38:51 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #82 Martin Hadaš (6:4)
35:43 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #69 Filip Matějka (5:4)
32:33 Opět se vrací do branky Radim Šenkeřik
32:32 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka z trestného střílení (5:3)
17:12 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #81 Tomáš Otépka (5:2)
17:12 S góly se nám roztrhl pytel a domácí navyují svůj náskok
16:42 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #52 Jakub Zatloukal (4:2)
15:44 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:2
14:43 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Lukáš Gamrot, asistoval #18 Vojtěch Šimík (2:2)
12:57 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #81 Tomáš Otépka (2:1)
12:39 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Vlastní branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #52 Jakub Zatloukal (1:1)
11:33 úspěšná zákrok domácího golmana Radima Šenkeřika
07:51 Vynikající přihrávka Idese na Blizňáka, ale opět úpěšná zásah hostujícího golmana
06:31 Domácí několikrát po sobě vystřelili, ale hostující golman vždy byl úspěšný
04:41 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #36 Lukáš Malíček (1:0)
04:41 a máme tady úvodní gól
02:20 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí