5:6
    Dominik MENZEL
    (Baránek)

PASKOV SAURIANS - FBC ORCA KRNOV 5:6p
branky: 14. Petr Šomodi, 21. Martin Michna, 35. Petr Šomodi, 39. Jakub Mechel, 55. Martin Ulman - 14. Jaromír Filip, 17. Jaromír Filip, 39. František Šuly, 45. Jaromír Filip, 59. Filip Fňukal, 64. Dominik Menzel; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 23 - Tadeáš Beil 27; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Měli jsme dostatek vyložených příležitostí minimálně tak na 3 utkání, ale nehraje se na šance, ale na góly. Soupeř hrál jednoduše, účelně, trestal naše chyby a ukázal nám, jak se má hrát v početní výhodě, díky které dostal utkání do prodloužení. Děkuji divákům, rozhodčím i soupeři.
65:00 Komentář hostů Filip Jaromír (Vedoucí): Dnes už v podstatě o nic nešlo, chtěli jsme hlavně odehrát dobrý zápas, ať se nemusíme za nic stydět, jelikož včera nás bylo ještě 8 do pole. nDěkuji klukům za nasazení, soupeřům za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
63:17 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #26 Patrik Baránek (5:6)
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
58:17 Vypadá to na dramatický závěr
58:09 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #81 Dominik Menzel (5:5)
56:56 Vyloučen hráč #73 Petr Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
54:13 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman bez asistence (5:4)
50:58 Krnov v přesilové hře dosud bez střely
49:27 Vyloučen hráč #43 Jakub Mechel družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hra rukou
47:42 Není rána, není brána no
44:17 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #88 Tadeáš Beil (4:4)
42:54 Vyloučen hráč #43 Jakub Mechel družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
38:59 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #43 Jakub Mechel, asistoval #87 Martin Michna (4:3)
38:29 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #52 František Šuly, asistoval #91 Jaromír Filip (3:3)
34:27 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (3:2)
32:35 Vyloučen hráč #88 Lukáš Kurečka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:35 Krnov úspěšně ubránil přesilovou hru
31:16 Paskov zatím na míčku, ale bez střely
30:10 Vyloučen hráč #10 Dalimil Chylík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
30:09 Paskov má výhodu a odvolává brankáře
29:40 Paskov naopak pohrozil střelou z brejku
29:27 Pakovští úspěšně ubránili, na Kořínka moc střel nedoletělo
27:33 Hráči začli hrát tvrději
26:29 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za opakované přestupky
22:39 Krnov zkusil překvapit střelou z půlky
20:06 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #19 Martin Ulman (2:2)
20:06 To byl start...
20:00 Střely v 1. části: 11:12
16:01 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #52 František Šuly (1:2)
13:44 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #10 Dalimil Chylík (1:1)
13:29 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #71 Ladislav Zdržava (1:0)
09:25 Špatnou rozehrávku krnova Kožušník střelou z první netrestá
07:39 Ani na tomto domácím utkání nechybí bubenické trio paskovského kotle, děkujeme za skvělou atmosféru.
04:20 Paskov v přesilové hře zatím nevystřelil...zato Krnov ano.
02:40 Vyloučen hráč #26 Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
01:50 Paskov se zatím drží v útočném pásmu a prověřuje hostujícího golmana.