4:11
    Ivan ZAJÍC
    (Vaculík)

Florbal Vsetín - Zlín Lions 4:11
branky: 33. Jakub Húšť, 37. Tomáš Březík, 40. Marek Tomanec, 59. Ivan Zajíc - 4. Matěj Koňařík, 8. Jakub Haša, 8. Jakub Vít, 13. David Vodica, 29. David Vodica, 30. Adam Jiříček, 31. Vojtěch Blažek, 32. Adam Jiříček, 43. Jakub Haša, 49. Adam Jiříček, 54. David Vodica; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jakub Tománek 13 - Miroslav Steiger 14; po třetinách: 0:4, 3:4, 1:3
60:00 Komentář domácích Kvapil Michal (Trenér): Chtěli bychom poděkovat fanouškům za sezonu a podporu příští tyden snad vítězně.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Prvních 10 minut zbytečné chyby v rozehrávce a přesnosti přihrávek, Pak se nám podařilo vstřelit čtyři góly a hru uklidnit. To trvalo až do konce druhé třetiny, kdy jsem dvakrát propadli v založení brejku a jednou v důrazu před brankou.Třetí třetina vyrovnaná a snažili jsme se ji dohrát bez zranění, To se naštěstí podařilo. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 4:6
58:40 GÓL Florbal Vsetín! 4:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #8 Jiří Vaculík (4:11)
53:19 GÓL Zlín Lions! 3:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (3:11)
50:15 Novák, Malý a Macek krásná souhra.
48:21 GÓL Zlín Lions! 3:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #25 Jakub Vít (3:10)
47:58 Vsetín ve třech.
47:23 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:19 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
42:52 GÓL Zlín Lions! 3:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:9)
42:50 Vodica tyčka.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:31 GÓL Florbal Vsetín! 3:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #89 Marek Tomanec, asistoval #13 Ivan Zajíc (3:8)
38:04 Hra se vyrovnala.
36:47 GÓL Florbal Vsetín! 2:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #24 Patrik Seevald (2:8)
32:59 GÓL Florbal Vsetín! 1:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #99 Filip Mynář (1:8)
31:35 GÓL Zlín Lions! 0:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #44 Daniel Pankuch (0:8)
30:43 Timeout Florbal Vsetín
30:43 GÓL Zlín Lions! 0:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #37 Vojtěch Blažek bez asistence (0:7)
29:04 GÓL Zlín Lions! 0:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #28 Matěj Koňařík (0:6)
28:26 GÓL Zlín Lions! 0:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (0:5)
24:32 Vsetín se probral.
21:20 Tománek krásný zákrok.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
18:30 Vsetín neproměnil dvě šance po sobě.
12:52 GÓL Zlín Lions! 0:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (0:4)
12:52 Vodica úchvatné kličky.
11:30 Březa za mantinelem.
10:50 Jiříček přes tři hráče prošel až k bráně, šanci ale neproměnil.
09:30 Zajíc přimáčklý k mantinelu.
07:42 GÓL Zlín Lions! 0:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #28 Matěj Koňařík (0:3)
07:26 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (0:2)
07:02 Vaculík krásný blok.
06:01 Kopčil rybička.
04:40 Samohýl krásný kotoul na zemi.
03:36 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #28 Matěj Koňařík bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly pro Zlín.
00:00 Vítáme vás u dnešního zápasu mezi týmem domácích Florbal Vsetín a týmem hostů Zlín Lions.