14:5
    Daniel KREJČÍŘ
    (Marčon)

FBC ZŠ Uničov - Fbc Šternberk 14:5
branky: 5. Adam Čundrle, 13. Adam Novák, 15. Adam Novák, 16. Zdeněk Marčon, 27. Jan Zedník, 29. Jakub Godla, 38. Daniel Zmrzlý, 44. Martin Mirga, 48. Daniel Zmrzlý, 49. Daniel Zmrzlý, 52. Lukáš Chuděj, 54. Adam Čundrle, 58. Adam Caletka, 60. Daniel Krejčíř - 12. Jan Procházka, 23. Jakub Jurkulák, 25. Jakub Horák, 31. David Kalač, 53. Kristián Dufek; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:4 + Jan Procházka TDKU + 4; využití: 2:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Adam Pavlát 23 - Martin Krejčí 21; po třetinách: 4:1, 3:3, 7:1
60:00 Komentář domácích Čundrle Robert (Trenér): Dneční derby proti Šternberku, naznačovalo od samého začátku, že nevypustí nikdo nic ani na minutu. Ujali jsme se vedení a to jsme se snažili udržet celé tři třetiny. Soupeř nám to pořád ztěžoval, byl plný síly a chuti to obrátit na svou stranu. Zápas jsme nakonec zvládli a bereme 3 body.
60:00 Komentář hostů Šesták Jiří (Trenér): První dvě třetiny jsme, až na chyby a smůlu v zakončení, odehráli dobře. Třetí třetinu netřeba komentovat. Gratuluji soupeři ke třem bodům. Zasloužili si je.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:06 GÓL FBC ZŠ Uničov! 14:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #7 Zdeněk Marčon (14:5)
59:06 Marčon přihrál Krejčířovi k mantinelu a ten se prosazuje střelou z první do horních pater branky, využitá přesilovka
57:49 Vyloučen hráč #82 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za držení
57:49 Hra v plném počtu dlouho nevydržela, Kupka stáhl Krejčíře k zemi a dostal 2 minuty
57:44 Oba týmy v plném počtu
57:01 GÓL FBC ZŠ Uničov! 13:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Adam Caletka z trestného střílení (13:5)
57:01 Tomuhle utkání nic nechybí, Caletka byl ve vyložené šanci faulován, rozhodčí nařídil trestné střílení, které Caletka využil
55:44 Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
55:44 Uvidíme hru 4na4
55:18 Vyloučen hráč #17 Lukáš Chuděj družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
55:18 Třetí přesilovka pro Šternberk
53:49 GÓL FBC ZŠ Uničov! 12:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #81 Jakub Godla (12:5)
53:49 Godla zadovkou našel Čundrleho a ten se podruhé v utkání prosazuje
53:10 Jurkulák našel na středu Horáka, ten přestřelil
52:50 GÓL Fbc Šternberk! 11:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #91 Jakub Horák (11:5)
52:50 Dufek úspěšně prostřelil Pavláta
51:24 GÓL FBC ZŠ Uničov! 11:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Lukáš Chuděj, asistoval #7 Zdeněk Marčon (11:4)
51:24 Marčon přihrál Chudějovi, ten si s míčkem pohrál a následně prostřelil Krejčího
49:25 Uničov rychle rozehrával, ke střele se dostal Zmrzlý, jenže tentokrát Krejčího neprostřelil
48:25 Timeout Fbc Šternberk
48:25 GÓL FBC ZŠ Uničov! 10:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #22 Daniel Krejčíř (10:4)
48:25 Krejčíř teď krásně obešel šternberského hráče, následně přihrál Zmrzlému a ten střelou do prázdné brány zapisuje hattrick
47:05 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #10 Adam Čundrle (9:4)
47:05 Uničov využívá přesilovku, Zmrzlý přihrál Čundrlemu, ten promáchl, poté mu míček vrátil a Zmrzlý se prosazuje
44:47 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2+2 minuty za hrubost
44:47 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk do konce utkání
44:47 Procházka J. teď nepěkně poslal Krejčíře přes mantinel a dostal Čkčko a 2+2 za hrubost
43:56 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #20 Martin Mirga, asistoval #22 Daniel Krejčíř (8:4)
43:56 Krejčíř teď nesobecky přihrál na druhou tyč Mirgovi a ten prostřelil přesouvajícího se Krejčího
41:04 Uničov v plném počtu
40:51 Fiala střílel po krosové nahrávce do prázdné brány, ovšem Pavlát dokázal míček vyškrábnout
40:01 Buly pro Uničov
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
39:04 Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
39:04 Druhá přesilovka pro Šternberk
38:14 Krejčí teď pěkným přesunem vychytal Chuděje
37:58 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (7:4)
37:58 Zmrzlý vystihl šternberskou přihrávku a následně se prosazuje střelou nad nohu
37:10 Caletkovu střelu vyrazil Krejčí helmou
36:13 Šternberk se úspěšně ubránil
35:04 Krejčíř našel svou krosovkou volného Zmrzlého, ten trefil boční síť
34:13 Vyloučen hráč #42 Martin Návrat družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
30:21 GÓL Fbc Šternberk! 6:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #12 David Kalač, asistoval #81 Kryštof Berger (6:4)
30:21 Míček doskákal za záda Pavláta
29:17 Vyloučen hráč #9 Daniel Vaverka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
29:17 Přesilovka pro Šternberk
28:59 Míček pomalu padal ke Kalačovi, který by měl prázdnou bránu, vše ale zachránil svým skokem Pavlát
28:19 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Jakub Godla, asistoval #7 Zdeněk Marčon (6:3)
28:19 Marčon přihrál Godlovi na pravou stranu a ten měl práci snadnou
26:52 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník, asistoval #7 Zdeněk Marčon (5:3)
26:52 Novák přihrál Marčonovi, ten zhodil ke straně na Zedníka a ten prostřelil přesouvajícího se Krejčího
24:29 GÓL Fbc Šternberk! 4:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák bez asistence (4:3)
24:29 Pavlát vyrazil míček, ten se mu skutálel za záda a Horák už měl práci snadnou
23:05 Zmrzlý přihrál Čundrlemu před prázdnou, ten však tuto přihrávku nečekal, a tak ani nevystřelil
22:45 GÓL Fbc Šternberk! 4:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #12 David Kalač (4:2)
22:45 Šternberk přece jen snižuje
22:30 MONSTER SAVE BY Pavlát útočník Šternberka v úniku, Pavlát skvěle zasahuje rukou
20:14 Krásná přihrávka od Marčona na Čundrleho, ten však nedokázal přehodit nohy Krejčího
20:01 Buly pro Uničov
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:59 Chuděj přestřelil
18:55 Dufek sám před Pavlátem, ten však pohotově zasahuje
17:14 Vaverkova střela byla zblokována
15:59 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon bez asistence (4:1)
15:59 Marčon vystihl šternberskou rozehrávku a následně prostřeluje Krejčího
14:36 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #27 Adam Novák, asistoval #22 Daniel Krejčíř (3:1)
14:36 Uničov měl rozehrávku, Krejčíř vyslal přízemní střelu, která se od nohy Nováka odrazila do brány
12:38 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #27 Adam Novák, asistoval #21 Adam Caletka (2:1)
12:38 Tečované nahození Nováka doplachtilo za záda Krejčího, 2:1
11:57 GÓL Fbc Šternberk! 1:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Procházka, asistoval #64 Jindřich Novák (1:1)
11:57 Novák přihrál Procházkovi J. a ten srovnává stav utkání
10:09 Pavlát zachraňuje Uničov po chybě Czyže
09:48 Uničov zatím úspěšně blokuje střely štenberských hráčů
08:55 Šternberk v plném počtu
08:21 Krejčíř nenašel mezeru mezi nohama Krejčíře
07:37 Zmrzlý přihrávkou na střed našel Chuděje, ten minul
06:55 Vyloučen hráč #12 David Kalač družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
06:55 První přesilovka pro Uničov po faulu Kalače
06:27 Další střela z otočky od Čundrleho, tentokrát Krejčí připraven
04:25 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #72 Martin Czyž (1:0)
04:25 Czyž přihrál na střed Čundrlemu, ten se vytočil do střely a trefuje se do šibenice
03:42 Marčon vystihl šternberskou přihrávku, následně neprošel přes 2 hráče
01:15 První úspěšný zákrok Pavláta
01:01 První střela Uničova šla mimo
00:01 Buly pro Šternberk
00:00 První vzájemný zápas, hraný v Medvěd aréně, dopadl lépe pro Šternberk, který vyhrál 5:3. Jak to dopadne dnes?
00:00 Dámy a pánové, vítejte u dnešního moravského derby mezi Uničovem a Šternberkem