4:15
    Jakub VÍT
    (Vodica)

FbK Horní Suchá - Zlín Lions 4:15
branky: 2. Matěj Černý, 8. Adam Klimeš, 18. Matěj Černý, 39. Václav Večeřa - 11. Ondřej Balner, 18. Jakub Žáček, 19. Adam Javořík, 31. Filip Horník, 33. Jakub Vít, 38. Adam Jiříček, 46. David Vodica, 48. Adam Kresa, 48. David Vodica, 49. Adam Javořík, 50. Pavel Malošík, 52. Adam Jiříček, 53. Vladimír Blažek, 55. Adam Jiříček, 60. Jakub Vít; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Filip Plíhal 25, David Funiok 3 - Martin Bobál 28; po třetinách: 3:3, 1:3, 0:9
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Bohužel, plánu jsme se drželi jenom v 1. třetině. Hlavní rozdíl byl v tom, že Zlín byl megapřísný v trestání jakýchkoliv chyb efektivní ve využívání gólových šancí. V tom jsme hlavně v 1. třetině rozhazovační a šancemi jsme plýtvali. Od poloviny zápasu ukázal soupeř svou sílu a 3. třetina byla z naší strany vabank, což se projevilo na výsledku.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): V první polovině první třetiny jsem se obával o výsledek, ale naštěstí se nám podařilo výsledek srovnat. Tak jsme mohli jít do druhé s původním záměrem a ve třetí jsme zápas kontrolovali. Díky za férový zápas a přeji vše dobré do konce sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 10:16
59:35 GÓL Zlín Lions! 4:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #13 David Vodica (4:15)
59:35 Na druhé straně to hostům zkrátka padá - Jakub Vít 4:15.
59:28 Kutáček ani Černý se svými střelami neuspěli.
59:20 Na druhé straně trefuje Balner tyč domácíc branky.
58:50 Suchá rozehrává za brankou hostů.
57:50 Na druhé straně Krainovu střelu má Bobál v rukavici.
56:55 Blažek v gólovce trefuje tyč a dorážku posílá do Funiokova klína.
55:55 Nasazení viditelně opadlo, zápas se dohrává.
54:35 GÓL Zlín Lions! 4:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #25 Jakub Vít (4:14)
54:35 Adam Jiříček po pěkné přesilovkové kombinaci zvyšuje vedení Zlína na 14:4.
54:10 Suchá se zatím úspěšně brání.
53:17 Vyloučen hráč #9 Filip Tomanec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
52:40 GÓL Zlín Lions! 4:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #25 Jakub Vít (4:13)
52:40 A opět branka hostů při hře Suché bez brankáře - Vladimír Blažek 4:13.
51:12 GÓL Zlín Lions! 4:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (4:12)
51:12 Adam Jiříček přidává další branku do prázdné domácí branky - 4:12.
49:16 GÓL Zlín Lions! 4:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #84 Michal Samohýl (4:11)
49:16 Suchá to zkusila v šesti bez brankáře, ale Zlín skóruje do jejich odkryté klece - Pavel Malošík 4:11.
48:47 Timeout FbK Horní Suchá
48:47 GÓL Zlín Lions! 4:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #81 Adam Javořík, asistoval #19 Adam Kresa (4:10)
48:47 Domácím se nedaří zastavit příděl do své branky ani  po vystřídání brankářů - Adam Javořík 4:10
47:54 GÓL Zlín Lions! 4:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #2 Martin Bobál (4:9)
47:54 Střídání brankáře. Nový brankář #45 David Funiok družstva FbK Horní Suchá
47:00 GÓL Zlín Lions! 4:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Adam Kresa, asistoval #27 Ondřej Balner (4:8)
47:00 Tak jako nyní Adam Kresa, který zvyšuje na 8:4 pro Zlín.
45:51 GÓL Zlín Lions! 4:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (4:7)
45:51 Když už se ale dostanou do zakončení daří se jim skórovat. David Vodica - 4:7.
45:30 Na druhé straně hosté se nikam moc neženou a pokud mají míček, rozehrávají pozvolna.
44:00 Domácí snahu o snížení opakovaně hatí nepřesnost na jejch florbalkách.
42:30 Po rychlé akci Suché byl Černý téměř sám před gólmanem, ale v těžké pozici míček za jeho záda nedostal.
42:10 Na druhé straně Baroň trefuje Plíhala do hrudi.
41:50 Kopia v dobré šanci, ale netrefil branku.
41:18 Tychtlova střela z otočky z levého křídla končí u Bobála v ruce.
40:56 Oba týmy už jsou v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:36 Hosté rozehrávají od své branky.
39:10 Hrajeme 4 na 4, Tychtl těsně minul svou střelou branku.
38:53 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
38:41 Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
38:25 GÓL FbK Horní Suchá! 4:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #18 Filip Krajíček (4:6)
38:25 Václav Večeřa střelou z levé strany využívá přesilovku a snižuje na 4:6.
38:10 Domácí si připravují přesilovkovou kombinaci.
37:21 GÓL Zlín Lions! 3:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #81 Adam Javořík (3:6)
37:21 Vyloučen hráč #99 Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
37:21 Adam Jiříček se dostal do úniku po křídle a i když jeho první pokus Plíhal vyrazil, na dorážku už byl krátký - 3:6
37:00 Kutáček poslal dlouhý pas na Černého, ten se jej pokusil před brankou ztečovat, ale nedosáhl na míček.
36:15 Mrózek to vzal v situaci 3 na 2 na sebe, ale Bobála napropálil.
34:55 Souboj o míček v rohu domácí poloviny, nakonec z něj vyšli vítězně hráči Suché.
33:45 Tomanec trefuje Bobála do masky.
32:20 GÓL Zlín Lions! 3:5
32:20 Hosté rychle přenesli hru od vlastní branky na útočnou polovinu a Jakub Vít přidává jejich patý gól - 3:5.
31:55 Závar v hostujícím brankovišti přerušuje hvizd sudího.
31:30 Na druhé straně Kutáčkovu jedovatou střelu po zemi Bobál vyráží nohou.
30:24 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník, asistoval #18 Matěj Bureš (3:4)
30:24 Filip Horník napálil míček z velké dálky a ten trochu překvapivě skončil až v síti. Hosté poprvé v utkání vedou - 3:4
29:30 Víta v obrovské šanci před odkrytou brankou vychytal bránící hráč.
29:00 Kresa to zkusil z velké dálky, Plíhal skvěle vyráží ramenem.
27:40 Útočná kombinace Lvů končí poté co jim míček utekl za mantinel.
26:03 Na druhé straně posílal Večeřa do brankoviště přihrávku na teč, Bobál si míček našel v rukavici.
25:15 Vodica při střele zablokován Klimešem.
23:55 Pěkná útočná souhra domácích, až do finální přihrávky jim zasáhl bránící Zlínský hráč, jinak mohl Mašurka zakončovat do prázdné.
22:20 Večeřa našel šikovně z poza branky nabíhajícího Krainu, ale ten Bobála napropálil.
21:23 Na druhé straně se dostal do zakončení Tychtl, ale přestřelil.
20:13 Vodica z levé strany hned prověřil pozornost Plíhala.
20:00 Střely v 1. části: 12:12
18:18 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #81 Adam Javořík, asistoval #99 Jakub Žáček (3:3)
18:18 Další rychlá akce hostů a Adam Javořík srovnává na 3:3.
17:16 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #87 Adam Jiříček (3:2)
17:16 Hosté ale bleskově bo buly snižují - Jakub Žáček - 3:2.
17:11 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #10 Adam Klimeš (3:1)
17:11 Teď už se ale Matěj Černý trefuje z dálky k tyči - 3:1.
16:30 Domácí zklidňují zpětnou přihrávkou na obránce trochu divokou pasáž hry.
14:30 Černý se prosmýkl mezi beky, sám před Bobálem ale přestřelil horní tyč jeho branky.
14:10 Na druhé straně Tomanec neuvěřitelně přestřelil zcela odkrytou hostující branku.
13:50 Opět prověřil Vít pozornost Plíhala.
13:20 Vít se dostal za záda posledního bránícího hráče Suché, ale sám před Plíhalem neuspěl.
12:21 Večeřovu střelu po zemi k tyči chytá Bobál do rukavice.
10:19 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #77 Filip Horník (2:1)
10:19 Ondřej Balner dorazil do branky Horníkovu střelu do tyče a je to 1:2.
09:25 Na druhé straně vyzval Klimeš ke skórování Černého, ale ten z hrany brankoviště trefil ležícího Bobála do masky.
09:04 Další výborný zásah Plíhala proti Blažkovi.
07:44 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #16 Filip Plíhal (2:0)
07:44 Plíhal si teď připsal nejen výborný zákrok, ale také asistenci, protože míček si od brankoviště vyvezl středem až do střelcké pozice Adam Klimeš a přesným zásahem k tyči zvyšuje na 2:0.
07:10 Teď už ale ano, ale ani Vít na straně Zlína ani Kopia na straně Suché gólmany po zemi z blízka nepřekonali.
05:58 Hosté jsou o něco více na míčku, šance však momentálně nevidíme ani na jedné straně.
04:55 Výborný přesun Plíhala ke své levé tyči a tím i zákrok proti šanci Zlína.
04:14 Kresa se teď šikovně prosmýkl přes dvojici domácích hráčů, a jeho prudká střela těsně minula horní tyč domácí branky.
03:10 Nakonec jsou to ale po ztrátě míčku hosté, kdo vystřelil, Balnerův pokus je však zblokován obranou.
02:50 Domácí kontrolují míček a připravují si střeleckou pozici.
01:37 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #9 Filip Tomanec (1:0)
01:37 Mladý Filip Tomanec si seběhl na křídlo, našel na středu volného Matěje Černého a ten střelou z otočky otevírá skóre - 1:0
00:55 Mrózek střílel z velké dálky a nazamířil přesně, takže ohrožení hostující branky se nekoná.