10:9
    Jakub GODLA
    (Marčon)

FBC ZŠ Uničov - FBK Spartak Hluk 10:9
branky: 9. Zdeněk Marčon, 14. Adam Čundrle, 35. Jakub Hűbner, 35. Zdeněk Marčon, 44. Jakub Godla, 53. Jakub Godla, 53. Lukáš Chuděj, 54. Zdeněk Marčon, 56. Daniel Krejčíř, 60. Jakub Godla - 1. Michal Kundrata, 25. Jiří Šubík, 31. Ondřej Bartoš, 33. Michal Kundrata, 35. Sebastián Bobáčik, 40. Michal Kundrata, 40. Michal Kundrata, 44. Ondřej Bartoš, 58. Vojtěch Duda; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Adam Pavlát 25 - Ctibor Tichopádek 21; po třetinách: 2:1, 2:6, 6:2
60:00 Komentář domácích Čundrle Robert (Trenér): Dneší duel proti Hluku byl v první třetině vyrovnaný a hra nahoru a dolů. Druhá třetina bývá naší slabinou a tak opět mnoho chyb a soupeř nám odskočil. V třetí třetině se to ze začátku nevyvíjelo slibně, chyby a vyloučení, ale to nás nezlomilo. Ba naopak pořád jsme doufali, že to zvládneme i přes naše oslabení v posledních minutách hry. Vydřené vítězství a 3 body zařídil Godla.
60:00 Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér): Dnes pro mě opět nepochopitelelně ztracené body. Zápas 50 minut pod kontrolou, kdy domácí udržíme v zápase jen až komickými selháními jednotlivců. Bohužel dnes si někteří mysleli, že si můžou dovolit vše a poslední tým se porazí sám. Uničov hrál jednodušše do brány a nakonec mu to vyšlo. Bohužel ve výsledku o osudu utkání rozhodly výkony obou brankářů, kdy Adam několikrát zázračně podržel a naopak Ctiborovi, tam propadli i slabší střely. V novém roce máme výkony solidní, ale nula bodů a hlasitá přihláška do bojů o záchranu. Děkujeme za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:57 GÓL FBC ZŠ Uničov! 10:9
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Jakub Godla, asistoval #7 Zdeněk Marčon (10:9)
59:57 3 sekundy před koncem posílá Godla Uničov do vedení
58:18 Vyloučen hráč #42 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
58:18 Další šance pro Hluk po faulu Nováka
57:49 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #44 Pavel Rochovanský (9:9)
57:49 Rochovanský přihrál Dudovi a ten prostřeluje Pavláta mezi nohy
56:09 Vyloučen hráč #72 Martin Czyž družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za zdržování hry
56:09 Velká příležitost pro Hluk ke srovnání stavu utkání
55:41 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #17 Lukáš Chuděj (9:8)
55:41 Krejčíř se konečně dočkal a posílá Uničov do vedení
54:51 Vyloučen hráč #12 Jakub Hűbner družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
54:51 Juračka po odpískání odkopl míček pryč, rozhodčí ho za to ocenili 2 minutami
53:57 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #42 Adam Novák (8:8)
53:57 Novák přihrál Marčonovi a ten svou střelu umístil přesně nad nohu Tichopádka
53:21 Timeout FBK Spartak Hluk
52:45 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Lukáš Chuděj, asistoval #81 Jakub Godla (7:8)
52:45 O 6 sekund později se prosazuje i Chuděj a už je to jen o gól
52:39 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Jakub Godla, asistoval #72 Martin Czyž (6:8)
52:39 Godla střelou z velkého úhlu prostřeluje Tichopádka
51:19 Krejčíř pouze do helmy Tichopádka
50:24 Godla si přiťukl s Chudějem, následně střílel z otočky, Tichopádek ovšem připraven
43:24 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #95 Michal Kundrata (5:8)
43:24 Na další branku jsme nemuseli dlouho čekat, trefil se Bartoš
43:07 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:7
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Jakub Godla, asistoval #22 Daniel Krejčíř (5:7)
43:07 Krejčíř zapisuje už čtvrté Ačko v tomto zápase
40:42 Hosté v plném počtu
40:01 Buly pro Hluk
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
39:58 Timeout FBC ZŠ Uničov
39:58 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #44 Pavel Rochovanský (4:7)
39:58 Kundrata se prosazuje počtvrté v utkání a je to o 3 góly
39:32 Začíná krátká přesilovka pro Uničov
39:18 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:6
39:18 Kundrata dokonává hattrick
38:42 Vyloučen hráč #53 Jiří Šubík družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
38:42 Marčon dlouho držel míček, od něj jej nakonec odstavil Šubík je za pomoci faulu
37:32 Vyloučen hráč #10 Adam Čundrle družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
37:32 Druhá přesilovka pro hosty po faulu Čundrleho
34:46 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #80 Sebastián Bobáčik, asistoval #7 Vojtěch Duda (4:5)
34:46 Bobáčik vystřelil přes Marčoně a střela zapadla i za Pavláta, po 26 sekundách se Hluk znovu dostává do vedení
34:20 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #22 Daniel Krejčíř (4:4)
34:20 Marčon přesnou střelou srovnává stav utkání
34:08 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:4
Vlastní branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #12 Jakub Hűbner (3:4)
34:08 Zedník přihrál Mirgovi ten vystřelil a míček se od Juračky odrazil do brány
32:54 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #26 Ondřej Bartoš (2:4)
32:54 Hluk rozehrával z rohu, Bartoš přihrál před bránu volnému Kundratovi a ten měl práci snadnou
30:11 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #44 Pavel Rochovanský (2:3)
30:11 Rochovanský zblokoval střelu Čundrleho, míček se odrazil k Bartošovi, který sice byl stíhán Marčonem, ale i tak dokázal vystřelit a míček skončil za Pavlátem
28:50 Czyž naservíroval míček Bobáčikovi, vše ovšem zachránil svým pohotovým zákrokem Pavlát
26:58 Marčon se obtočil kolem branky, jenže se mu nepodařilo zasunout míček do branky
24:59 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Jiří Šubík bez asistence (2:2)
24:59 Šubík obral o míček Caletku a následně se trefil přesně
24:18 Krejčíř prošel po pravém mantinelu, jenže těsně přestřelil
23:07 Novákova střela byla zblokována
22:00 Domácí v plném počtu
20:01 Buly pro Hluk
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:59 Vyloučen hráč #20 Martin Mirga družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře
19:59 S koncem třetiny přichází první vyloučení na straně domácích
13:51 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #22 Daniel Krejčíř (2:1)
13:51 Tichopádek vyrazil Krejčířovu střelu, u míčku jako první Čundrle, který dostal hrací předmět do sítě
12:00 Hosté se úspěšně ubránili
10:02 Druhá přesilovka pro domácí po sekání od Šimíčka
10:00 Vyloučen hráč #62 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
08:21 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
08:21 Krejčíř přihrál Marčonovi a ten svou střelu, ještě otřel o tyčku a ta skončila v bráně
06:42 Hosté v plném počtu
05:15 Čundrle střílel do prázdné brány, Tichopádek ovšem předvedl skvělý přesun a jeho střelu chytil
04:42 Vyloučen hráč #80 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání
04:42 Hluk v šesti, první přesilovka pro domácí
03:57 Marčon vystihl přihrávku, postupoval na bránu, ale jeho střela byla zblokovaná
00:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #64 Ondřej Hubáček (0:1)
00:41 Hluk se prosazuje z první střely na branku, Kundrata střílel do horních pater branky, Pavlát toho moc neviděl
00:01 Buly pro Hluk
00:00 Hráči připraveni, rozhodčí taky, tak pojďme na to
00:00 Vítejte u dnešního odpoledního utkání mezi Uničovem a Hlukem