58
  • 58 57:51
    Petr ŠOMODI

PASKOV SAURIANS - FBC ZŠ Uničov 6:0
branky: 11. Martin Ulman, 14. Vojtěch Daněk, 35. Lukáš Kurečka, 37. Viktor Bőhm, 39. David Štirba, 40. Petr Šomodi; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 17 - Adam Doušek 28; po třetinách: 2:0, 4:0, 0:0
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Vůbec to nebylo jednoznačné utkání, jak by se podle výsledku mohlo někomu zdát. Hráli jsme velmi dobře směrem do obrany a několikrát nás podržel brankář. Velmi mne mrzí zranění Martina Michny, kterého tímto zdravím do nemocnice a přeji brzké uzdravení. Děkuji soupeři, rozhodčím i úžasnému publiku.
60:00 Komentář hostů Čundrle Robert (Trenér): První třetina dnešního duelu vyšla střelecky stejně, ale soupeř měl větší štěstí. Druhá třetina dnešního turnaje byla pod taktovkou soupeře, který nám nasázel 4 góly. Závěrečná třetina byla hra nahoru a dolů a přes veškerou snahu jsme se střelecky neprosadili a soupeř zaslouženě vyhrál.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
57:51 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #44 Petr Šomodi.
49:13 Timeout FBC ZŠ Uničov
43:06 Paskov v oslabení se dostal až ke bráně soupeře ale trefuje jen tyčku
41:32 Vyloučen hráč #21 Peter Šobich družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #44 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (6:0)
38:06 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #83 David Štirba, asistoval #21 Peter Šobich (5:0)
38:06 David Štirba dává svůj první gol v sezoně
36:26 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #27 Matěj Kožušník (4:0)
34:49 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #19 Martin Ulman (3:0)
31:45 Paskov měl velkou šanci díky špatnému střídaní Uničova ale brankář Doušek skvěle zasáhl
26:53 Uničov má oproti 1. třetině daleko více šancí
21:38 Vyloučen hráč #12 Marek Gaščík družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
20:00 Uvodní buly 2. třetiny pro Paskov
20:00 Střely v 1. části: 12:4
15:28 Domáci si s přesilovkou Uničova snadno poradili
13:39 Vyloučen hráč #88 Lukáš Kurečka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
13:02 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #27 Matěj Kožušník (2:0)
10:21 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #12 Marek Gaščík (1:0)
09:47 Vyloučen hráč #9 Daniel Vaverka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
09:30 Uničov se dostal do nebezpečného brejku ale šanci neproměnil
05:54 Paskov je na střely uspěšnější ale stav utkání zůstává stejný
02:00 první střela pro paskov