• 60 59:22
    9:8
    (Kopecký)

FBS Olomouc - FBK Spartak Hluk 9:8
branky: 24. Igor Macháček, 29. David Kotek, 33. Jan Kopecký, 37. Tomáš Skoupil, 39. Tomáš Skoupil, 46. Jan Kopecký, 54. Jan Kopecký, 57. Tomáš Skoupil, 60. Igor Macháček - 20. Martin Krchňáček, 32. Tomáš Tuhý, 32. Michal Kundrata, 33. Radim Zálešák, 37. Michal Kundrata, 40. Tomáš Tuhý, 44. Michal Kundrata, 47. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:2; využití: 2:3; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 3, Martin Navrátil 11 - Ctibor Tichopádek 22; po třetinách: 0:1, 5:5, 4:2
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Pozitivní na dnešku je, že jsme dokázali vstřelit 9 gólů, a že jsme ukázali obrovský morál a šli jsme si pro výhru. Hrůzostrašné ale je, kolik jsme vyprodukovali chyb a z toho kolik gólů jsme dostali. Hluk hrál velice dobře a dnes by si zasloužil minimálně bod. My musíme ještě více máknout, abychom zvládli klíčové 4 zápasy do konce základní části. Soupeři děkuji a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér): Dnes super odmakané utkání se smutným koncem pro nás, pro některé kluky nové zkušenosti. Překvapivé, že s týmem, který chce hrát florbal dokážeme hrát a držet se v utkání. Olomouc je samozřejmě úplně jinde, ale dnes jsme se ji i v úzké sestavě dokázali příblížit a dlouho bojovat o body. Bohužel jsme neproměnili šance, abychom uskočili více. O bod nás připravil naprostý nesmysl, bohužel ne hráče 44! Musím pochválit svoje kluky. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim mnoho štěstí v bojích o postup.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
59:34 Opravdu dramatické poslední třetina je skoro za námi.
59:22 GÓL FBS Olomouc! 9:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #26 Jan Kopecký (9:8)
58:43 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
58:17 Timeout FBK Spartak Hluk
58:17 A máme tu ještě přesilovku pro Olomouc.
57:28 Na palubovce vidíme poslední dvě minuty plné emocí a uvidíme komu bude přát štěstí více.
56:37 GÓL FBS Olomouc! 8:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #8 Jan Minář (8:8)
56:37 Skoupil s Minářem neskutečně! A je vyrovnáno.
54:38 Nevrátil skvělě! Zákrokem podržel svůj tým a vrací šanci na vyrovnání.
53:38 Olomouc se snaží vrátit do hry a připravuje si tak pečlivě další střeleckou pozici.
53:12 GÓL FBS Olomouc! 7:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #21 Vít Friedl (7:8)
51:41 Minář zkušeně zvládl situaci dva na jedna a ušetřil tak zákrok Navrátila.
51:00 Zálešák pálí, ale divácí slyší jen odražení od zadního mantinelu.
49:23 Krchňáček teď zamířil přimo k bráně Navrátila, domácí ho o míček důrazně obírají.
48:33 Vyloučení domácího hráče přinaší hostujicímu celku další možnost navýšení jejich v celku velkému náskoku.
48:32 Vyloučen hráč #6 Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
48:15 Hosté se předčasně radují z další vstřelené branky, ale rozhodčí nepotvrtil platnost golu.
47:33 Macháček se Skoupilem předvedli dechberoucí souhru, ale střela se nakonec svezla pod golmana hostů a branka tak zůstává bez inkasovaného golu.
46:42 Branka za brankou a hosté opět odskakují domácímu celku do bezpečí o dvě branky.
46:17 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš bez asistence (6:8)
45:55 GÓL FBS Olomouc! 6:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:7)
45:55 Kopecký využívá skulinku v bráně hostů!
45:17 Přesilová hra tentokrát v podání olomouckého týmu čeká na vstřelení branky.
45:00 Vyloučen hráč #51 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání
43:39 Obrana hostujicího týmu se nenechává znervoznit útoky domácích a soupeře rychle dostupuje.
43:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:7)
43:13 Hosté navyšují náskok.
41:49 Hosté čekají na vhodný okamžik v přesilové hře, zatím točí míček dokola, ale Macháček soupeře nenecháva v klidu a vyráží do úniku, ale je na poslední chvilku dostižen.
41:22 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:56 Hosté mají hned ze startu nebezpečnou standartní situaci, ale domácí obrana včas zasahuje.
40:01 Buly a miček v rukou domácích. Je tu poslední třetina dnešního zajimaváho souboje.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:41 A je vyrovnáno a druhou třetinu uzavíráme remízou.
39:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Tuhý, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:6)
39:13 Poslední minuta druhé třetiny je tu, a uvidíme zda nám ještě nějaký dramatický okamžik přinese.
38:45 Na hřišti teď opravdu není nuda a z obou stran vidíme nespočet zajímavých akcí.
38:22 GÓL FBS Olomouc! 5:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (5:5)
36:56 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #10 David Kotek (4:5)
36:38 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #26 Ondřej Bartoš (3:5)
36:30 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Martin Navrátil družstva FBS Olomouc
36:07 Hosté mají svoji druhou přesilovku, ale Kopelec teď v rychlém úniku, neproměnil.
35:45 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
35:45 A bude se vylučovat na straně Olomouce.
34:56 Skupnikovi k úspěšnému zakončení chyběla hrstka štěstí, miček poslal až přiliš nad branku.
33:34 Jelínek z předbrankového prostoru nakonec vytěžuje nic a míček zas a znovu v držení domácích.
32:55 Napínavost dnešího duelu určitě nebere konce, na olomouckém hřišti divací vidí neustálé dorovnávání a o vítězi není ani v nějmenším rozhodnuto.
32:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #26 Ondřej Bartoš (3:4)
32:24 GÓL FBS Olomouc! 3:3
31:43 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #81 Radim Zálešák (2:3)
31:43 A hosté rozhodně nekončí. Hned za druhou brankou přidávají další!
31:00 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Tuhý, asistoval #44 Pavel Rochovanský (2:2)
31:00 Hosté pálí a dostávají střelu za záda Štěpánka.
30:09 Minář zatahuje, ale trefuje pouze golmana hostů.
29:34 Olomouc odskakuje další brankou a divákům ukazuje, že to rozhodně nebude poslední kousek dnešního duelu.
28:59 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 David Kotek, asistoval #15 Igor Macháček (2:1)
27:54 Domácí svoji standartní situaci nevyužili, ale podařilo se jim získat míček opět pod kontrolu.
25:48 Vstřelená branka domácí značně nahecovala a tempo hry nabralo na obrátkách.
23:51 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (1:1)
23:51 Druhá souhra Mináře a Skoupila vychází a končí v brance!
23:22 Minář nachystal krásnou šanci Skoupilovi, ale ten pro míček nedosáhl.
21:47 Olomouc začíná svůj postupný útok a útočí na branku hostů všemi silami, ale zatím bez výsledku.
20:29 Druhou třetinu nám otevírají hosté svým pokusem o vstřelení další branky.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:59 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #95 Michal Kundrata (0:1)
19:40 Šimíček v obrovské šancí, ale Štěpánek likviduje.
19:11 V poslední minutě se snaží hosté využít přesilovky, ale zatím vidímě pouze pokusy dostat míček za záda Štěpánka.
18:38 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
18:05 Tichý dlouhou na Skupníka a ten hledá Kratochvíla, ale přihrávka pouze prochází.
17:01 Kopecký něvyužívá luxusně připravenou šanci a míček končí za mantinelem.
16:48 První lajna Olomouce opět v akci a Kotek pálí! Ale Tichopádek sbírá balonek výstrojí.
14:18 Standartní situace dává šanci Tuhému, který díky bleskové nahrávce spoluhráčů stojí sám před brankařem domácích, ale těsně míjí a míček se pouze odráží od zadního mantinelu.
12:24 Hostující, ale rozhodně nedávají šance zadarmo a s důrazem ukazují soupeři, že dostat se k jejich brance bude pořádný oříšek.
10:01 Na olomoucké palubovce vidíme na míčku převážně domácí tým, který věnuje každou chvilku hledání cestičky ke golovce, která by otevřela dnešní skore.
09:10 Klička Kopeckého zmátla hostujicí obranu a vydává se tak sám vstříc golmanovi.
07:45 Minář vysílá na Tichopádka dělovku z úhlu, ale hostující golman byl pohotový s zasahuje.
06:05 Hubáček rychle získal míček a vydal se k braně domácích, olomoucká obrana ho, ale o balonek připravuje.
04:51 Skoupil v krásném náběhu před malým brankovištěm, ale nahrávka Skupnika mu jen prosvištěla kolem pravé nohy.
02:22 Hosté maji míček a s jistotou rozehrávají, ale soupeř byl rychlejší a tak vidíme rozehrávku opět v podání Olomouce.
01:03 Domácí se již v prvích vteřinách hry snaží tlačit do rychlého zakončení.
00:01 Vstupní buly dnešního zápasu získáva na svoji stranu olomoucký tým.