(Blizňák)
  • 60 59:45
    2

Florbal Vsetín - FBC SLOVÁCKO 4:6
branky: 45. Filip Mynář, 53. Patrik Seevald, 59. Tomáš Březík, 59. Tomáš Březík - 5. Tomáš Otépka, 10. Lukáš Blizňák, 14. Tomáš Řihák, 47. Tomáš Řihák, 55. Vít Ides, 60. Vojtěch Bistrý; rozhodčí: Dominik Papp - Jan Duda; vyloučení: 5:6; využití: 1:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Jakub Tománek 20 - Filip Doležal 32; po třetinách: 0:3, 0:0, 4:3
60:00 Komentář hostů Provazník Jiří (Trenér): Měli jsme dobrý vstup do zápasu. Bohužel nastal klasický výpadek v 2. třetině a Vsetín to poslalo zpátky do hry a nastaly problémy. Vsetínu vycházela dřevorubecká hra a my byli místy jak opaření. pomohlo nám odskočení ve skore. Ačkoliv Vsetím snížil, dokázali jsme dotáhnout zápas do vítězného konce a radujeme se ze 3 bodů po novém roce. Děkujeme fanouškům, rozhodčím a soupeři za zápas a doufám, že Paťovi nezhořkne kebab.
60:00 Komentář domácích Anděl David (Trenér): Abychom dali gól, musíme držet balonek. Abychom ho drželi, musíme ho získat. Abychom ho získali, musíme u něj být dřív. Až na pár minut ve třetí třetině jsme u něj dřív nebyli. Děkujeme soupeři za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
59:45 Vyloučen hráč #52 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
59:45 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Valůšek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
59:08 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #95 Lukáš Blizňák (4:6)
59:00 Timeout Florbal Vsetín
58:30 Vsetín v šesti.
58:11 Timeout FBC SLOVÁCKO
58:11 GÓL Florbal Vsetín! 4:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #24 Patrik Seevald (4:5)
58:08 Vyloučen hráč #36 Lukáš Malíček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:01 GÓL Florbal Vsetín! 3:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (3:5)
54:55 Další přesilovka pro Slovácko.
54:37 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
54:14 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #22 Marek Janča (2:5)
53:38 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
52:14 GÓL Florbal Vsetín! 2:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #13 Ivan Zajíc (2:4)
52:14 Seevald šibenice.
46:57 Místo míčku skončil v bráně Horák nárazem Bistrého..
46:06 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #88 Tomáš Řihák, asistoval #48 Vít Ides (1:4)
44:39 Mynář dneska ve formě.
44:25 GÓL Florbal Vsetín! 1:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #99 Filip Mynář, asistoval #26 Vojtěch Valůšek (1:3)
40:30 Vítáme Filipa Mynáře na hřišti.
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
35:08 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Bistrý družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování florbalky
35:00 Seevald střela do hlavy Chromka.
32:09 Vyloučen hráč #96 Viktor Knebl družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
31:00 Vaculík saltíčko.
30:53 Vyloučen hráč #88 Tomáš Řihák družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:48 Zajíc pozdravil Chromka, který zaletěl až do brány Vsetína.
25:59 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Bistrý družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
24:18 Húšť krásná akce.
22:01 Vyloučen hráč #52 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
20:20 Malíček bez boty.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
14:36 Malíček kotoul.
13:57 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #88 Tomáš Řihák, asistoval #11 Jiří Chromek (0:3)
09:52 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #22 Marek Janča (0:2)
09:52 Janča miss. Blizňák dorazil a je to gól.
08:00 Slovácko málem další gól. Tománek krásná akce.
06:15 Malý další dvě šance, ale ani jednu neproměnil.
04:22 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #81 Tomáš Otépka, asistoval #95 Lukáš Blizňák (0:1)
02:40 První šance Vsetínu Malý neproměnil.
00:01 Úvodní buly pro tým hostů.
00:00 Zdravíme od časoměřičského stolku a dovolte mi Vás přivítat u dnešního utkání mezi domácím Vsetínem a hosty z FBC SLOVÁCKO.