7:9
    Lukáš LOUDA
    ()

Fbc Šternberk - 1. FBK Eagles Orlová 7:9
branky: 13. Jakub Vitek, 26. Kristián Dufek, 27. Jakub Horák, 43. Roman Fiala, 47. Jakub Horák, 50. David Kalač, 51. Petr Šubrt - 14. Adam Krmášek, 20. Vojtěch Šimík, 23. Filip Matějka, 35. Filip Matějka, 40. Vojtěch Šimík, 47. Filip Matějka, 48. Adam Krmášek, 56. Lukáš Louda, 60. Lukáš Louda; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:3 + Lukáš Gamrot OS; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Martin Krejčí 16 - Vít Brož 20; po třetinách: 1:2, 2:3, 4:4
60:00 Komentář domácích Šesták Jiří (Trenér): Další zápas, který měl s přehledem skončit naší výhrou. Bohužel, jak je naším zvykem, jsme se zase témeř celou první třetinu dostávali hlavou od svátečního stolu zpět na hrací plochu. Druhou třetinu jsme si opět pokazili fauly a hrou ve 4. Ve třetí třetině jsme soupeře tlačili, ale po vydřených gólech a dotažení skóre, jsme vlastními chybami ztratili vedení a celý zápas.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Dnes byl zápas ovlivněn zbytečným osobním trestem, kdy se nám proházeli lajny a vytížení hráčů nebylo rovnoměrně. Naštěstí během zápasu jsme udělali několik krásných akcí, které nám pomohli k vítězství nápříklad Šimi s Adam Krmášek. Matějkýse no tam spíše ne, tam je to náhoda. Díky nedostatku zkušenosti nám málem zápas utekl, ale povedlo se a mladí hráči a další získávájí důležité potřebné zkušenosti. Děkuji
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:48 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:9
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda z trestného střílení (7:9)
59:47 Louda se před nájezdem hrozně loudá, napřed spravit ortézu, pak se mu náhodou zakutálel míček.
59:46 To už moc dobře nevypadá, ale minimálně bod by si naši kluci zasloužili.
59:25 Už zas ne.
59:20 Domácí už v 6.
59:10 Fanoušci fandí až moc, strašně řvou.
58:49 Timeout Fbc Šternberk
58:49 Taktická porada pár vteřin před koncem.
58:23 Proč to nezkusí domácí v 6?
57:59 Fanoušci povzbuzují ze všech sil.
56:14 Procházka se na hřišti nepohybuje procházkovým tempem.
55:15 Tak možná prodloužení nebude
55:14 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda bez asistence (7:8)
55:02 Šance jsou na obou stranách, ale to proměňování, to vázne.
54:29 Procházka A. dostal florbalkou do obličeje, napřed noha, teď pusa, co to bude příště?
53:40 Zatím to vypadá, že by mohlo být prodloužení.
53:12 Nutno říct, že za kratší konec provatu táhnou domácí.
52:34 Šternberk má spíš co dělat, aby nedostal gól.
51:25 Pokud Šternberk využije přesilovku, obrátí skore na svoji stranu a poprvé v zápase bude ve vedení.
50:38 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
50:17 Vyrovnáno!!!! Fanoušci šílí.
50:16 GÓL Fbc Šternberk! 7:7
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #19 Petr Šubrt, asistoval #99 Jakub Jurkulák (7:7)
49:51 Přesilovka byla úpně strašná, jenom co skončila Kalač zavěšuje.
49:50 GÓL Fbc Šternberk! 6:7
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #12 David Kalač, asistoval #97 Adam Procházka (6:7)
49:22 Domácí by chtěli pořád jenom vyhrávat, přitom si nejsou skoro schopni pořádně nahrát.
48:21 Šternberk má možnost s výsledkem ještě něco udělat.
47:46 Gamrot tentokrát bez desítky. Ale i tak se rozčiluje jak ženská a pořád diskutuje.
47:45 Vyloučen hráč #89 Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou
47:37 Radost domácích netrvá moc dlouho.
47:36 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #6 Adam Krmášek, asistoval #77 Tomáš Bečka (5:7)
47:00 Šternberská rozherávka už líp skončit nemohla.
46:59 GÓL Fbc Šternberk! 5:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #11 Jan Procházka (5:6)
46:34 Šternberku spadl řemen.
46:02 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #88 Adam Kučera (4:6)
45:05 Oba týmy střílí jak u Verdunu, ale všechno je úplně mimo bránu, gólmani se dneska moc nenadřou.
42:24 Figi po Kalačově přihrávce vymetl pavučinku v šibenici.
42:23 GÓL Fbc Šternberk! 4:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala, asistoval #12 David Kalač (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:24 Máme tu konec třetiny a s ním další obdržený gól.
39:23 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #77 Tomáš Bečka (3:5)
37:50 Buďto Orlová neumí hrát přesilovky, nebo Šternberk umí hrát oslabení.
36:58 Jurkulákova samostatná akce před bránou soupeře skončila jeho zlomenou florbalkou. Teď utíká do šatny pro novou.
35:08 Kyša naběhl do golmana a jde si odpočinout.
35:07 Vyloučen hráč #81 Kryštof Berger družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
34:54 Hosté zase odskakují ...
34:53 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka bez asistence (3:4)
34:06 Gamrot se vrací do hry.
33:21 Tuhle třetinu je na hřišti úplně jiná Orlová, než první třetinu.
31:43 Domácí zvládli obě oslabení bez obdrženého gólu. Snad se sem Jindra už nebude vracet.
31:21 Rozhodčí chtěli, ať o nich napíšu něco pěkného, tak tady to je, dokázali uznat svou chybu, odvolat své rozhodnutí a přiřkli míček správnému týmu. To se zas tak často nevidí.
31:17 Figi vyhodil míček přes celé hřiště, div, že neskončil venku před halou.
29:43 No tak Jindra se na hřišti moc dlouho neohřál.
29:42 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za opakované přestupky
27:13 V zápalu hry hrál Jindra bez florbalky, ještě že mu nechybělo něco jiného.
27:12 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hra bez florbalky
26:54 Napřed to nevypadala moc dobře, první střelu golman chytl, ale nakonec ji Horák za čáru přece jen dotlačil.
26:53 GÓL Fbc Šternberk! 3:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #4 Kristián Dufek (3:3)
25:06 Horák s Dufkem zvyšují na 2:3.
25:05 GÓL Fbc Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #91 Jakub Horák (2:3)
24:27 RIchterovi sjela tutovka.
23:54 Hosté s 5 hráči v poli.
22:59 Hosté lepší ve 4 než v plném počtu.
22:58 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #18 Vojtěch Šimík (1:3)
21:54 Gamrot si příšte rozmyslí, jestli bude mlčet nebo si oustí pusu na špacír.
21:53 Vyloučen hráč #89 Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová - osobní trest
21:53 Vyloučen hráč #89 Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování
20:21 Dufek v situaci, která se musí dávat.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:55 Domácí ví, jak si zkazit konec třetiny.
19:54 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:2
18:59 Pro fanoušky Šternberka tu máme dobrou zprávu, B právě vybojovalo 3 body v Mohelnici.
18:56 Šternberk staví před Krejčím Velkou čínskou zeď.
17:51 Figimu to nesedlo, musel střilet beckhendem a nic z toho nebylo.
16:56 Uzdravený Jurkulák je dnes plný síly, ale střelu zatím neproměnil.
15:57 Teď Šternberk míček dostal do soupeřovy branky, situace byla ale zamotaná a nepřehledná, asi ne úplně čistá, branka soupeře nakonec spadla a gól to není.
14:31 Návrat zpracoval míček na fotbalistu.
13:50 Hosté pomalu ale jistě vytahují drápky.
13:10 Orlová vrací úder ...
13:09 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #6 Adam Krmášek, asistoval #3 Martin Tököly (1:1)
12:37 Horák zajímavým způsobem vybojoval miček, k Vítkovi se sice skoro ani nedokutálel, ten si ale počkal a zakončil.
12:36 GÓL Fbc Šternberk! 1:0
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #39 Jakub Vitek, asistoval #91 Jakub Horák (1:0)
12:11 Rozehrávka Kupky a Horáka úplně neklapla.
11:46 Orlová se začíná probouzet.
11:02 Fanoušci už zvedali ruce a tleskali, gól to ale nebyl.
10:10 Novákovu střelu Louda zblokoval.
09:10 Krejčí teď vychytal 100% gól.
08:37 Šternberk se snaží míček do branky dostat všemi mpžnými způsoby, gólman jim ale moc prostoru nenechává.
07:30 Adam Procházka odkulhal na střídačku.
06:53 Orlová jakoby ještě slavila Vánoce a pospávala u pohádek.
05:50 Berger mohl zakončovat do prázdné, chybělo jen nahrávku od Kalače doťuknout za čáru.
04:59 Tentokrát se po podlaze sklouzl Návrat.
04:03 Figiho střelu golman přečetl jak týden starý noviny.
03:20 Benešovi to uklouzlo a švihl sebou jak pytel brambor.
02:50 Převážně se hraje na polovině hostů, naši mají ze hry víc.
01:20 Hosté se s míčkem ještě moc neoťukali.
00:06 První střela pro domácí
00:01 Úvodní bully pro hosty.
00:01 Zápas skoro ještě ani nezačal a Lojza už fandí o 106.
00:00 Po Vánocích Vás opět vítáme u dnešního zápasu, tentokrát se v utkání o 3 body porve domácí Šternberk a hostující Orlová.