(Černý)
  • 59 58:56
    Šternberk

FbK Horní Suchá - Fbc Šternberk 7:4
branky: 4. Daniel Tychtl, 6. Matěj Černý, 15. Matěj Černý, 29. Václav Večeřa, 36. Daniel Tychtl, 51. Adam Klimeš, 59. Adam Klimeš - 8. Kristián Dufek, 16. Jan Procházka, 30. Adam Procházka, 51. Adam Procházka; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:6; využití: 3:1; diváků: 32; zásahy brankářů: David Funiok 19 - Martin Krejčí 25; po třetinách: 3:2, 2:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Důležitý zápas. Věděli jsme, že to bude boj. Soupeř se hecnul a i v úzké sestavě hrál osobní obranu. Trochu nám to znepříjemňoval. Přispěli jsme k tomu ale i my, tím, že jsme plýtvali šancemi. Nakonec ale máme tři body, což je před svátkama určitě pozitivní. Přejeme všem klidné a veselé svátky, do nového roku vše nej a pozitivní a v dnešní době i mír pro všechny.
60:00 Komentář hostů Večerka Jan (Trenér): Gratuluji domácím k vítězství a třem bodům. Byli florbalovější a my jsme museli hrát spíše osobní bránění než systém. Přesto si myslím, že s 11 hráči do pole jsme byli Horní Suché vyrovnaným soupeřem. Dojeli jsme na neproměňování šancí a tradičně na příliš mnoho vyloučených. Přeji Horní Suché co nejlepší výsledky ve zbytku sezony. Všem fanouškům pak hezké Vánoce. Děkuji také rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:10 Hosté to zkoušejí bez brankáře.
58:56 Timeout Fbc Šternberk
58:28 GÓL FbK Horní Suchá! 7:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #13 Matěj Černý (7:4)
58:28 Adam Klimeš využil pěknou Černého přihrávku k tyči a dává domácím klid na hokejky - 7:4.
58:20 Domácí se snaží držet míček co nejvíce na svých holích.
57:23 Hosté se tlačí za snížením, Fiala z dálky přestřelil.
56:52 Černého prudkou střelu z levého křídla má Krejči v ruce.
55:44 Hosté už jsou v plném počtu, domácí tak mají bilanci využití přesilovek 3:3.
55:30 Hosté hrají v tomto oslabení velmi odvážně.
55:10 Večeřova teč těsně mijí šternberskou branku.
54:52 Hosté vyvezli míček až k brance Suché.
54:31 Kutáček netrefuje branku.
54:10 Černý pálil, Krejčí vyráží.
53:44 Vyloučen hráč #4 Kristián Dufek družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
53:20 Domácí budou hrát přesilovku, zatím mají poskytnutou výhodu.
52:50 Už je to zase nahoru-dolů, velkou šanci měl hostující Richter, ale poslal míček nad.
50:58 GÓL FbK Horní Suchá! 6:4
50:58 Adam Klimeš bleskově přesilovku využívá - 6:4.
50:50 Vyloučen hráč #4 Kristián Dufek družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře
50:12 GÓL Fbc Šternberk! 5:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #97 Adam Procházka, asistoval #11 Jan Procházka (5:4)
50:12 Teď už to ale hostům vyšlo. Adam Procházka prostřelil Funioka a  míček těsně doskákal za brankovou čáru - 5:4
49:35 Návratovu střelu z dálky má Funiok v ruce.
48:30 Procházka a Jurkulák vyzkoušeli pozornost Funioka.
47:48 Suchá víceméně kontroluje hru, šance však nevidíme žádné.
45:46 Po Třineckého střele se sice rozvlnila síťka ve Šternberské brance, ale bylo to díky zákroku rukou brankáře Krejčího. Takže radost domácích předčasná.
45:11 Nepřesnosti na obou stranách ve středu hřiště zabraňují týmům vypracovat si gólovou příležitost.
43:57 Jan Procházka měl na čepeli snížení, ale v jasné pozici přestřelil domácí branku.
41:52 Kupka poslal chytře míček Richterovi na brankoviště na teč, Funiok se štěstím špičkou nohy vyrazil.
40:36 První šance třetí třetiny jde za domácími, Mašurka trefuje Krečího prudkou střelou do masky.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:30 Domácí mají míček na holích a nikam moc nespěchají.
38:05 Opět si Funiok až na hraně velkého brankoviště sebral míček a tím zabránil šanci hostů.
37:30 Hostující Kupka dostal míček do běhu na levou stranu, nezakončil ale mezi tři tyče.
37:03 Trochu zjitřených emocí po zákroku na Večeřu, ale vše je po chvíli uklidněno.
36:47 Nedovolený zákrok hostů v útoku, domácí budou rozehrávat.
35:21 GÓL FbK Horní Suchá! 5:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #14 Michael Mrózek (5:3)
35:21 Daniel Tychtl z osy s trochou štěstí propálil chumel hráčů přesně k tyči - 5:3.
34:52 Hluchou pasáž utkání ukončila šance Krajíčka, Krejčí se ale vrhl ke své pravé tyči a zabránil jistému gólu.
33:29 Teď zase hosté spoléhají na postupnou rozehrávku, větší šanci ale měl až Dufek po rychlém brejku. Funioka ale nepřekonal.
32:16 Suchá je mnohem více na míčku, ale hosté pozorně brání.
31:11 Pohotový Funiok se teď vrhl pro míček před svým brankovištěm a tím zabránil šanci Šternberka.
29:40 GÓL Fbc Šternberk! 4:3
29:40 Také hosté bleskově využívají přesilovku, když Adam Procházka bombou z pravé strany propálil vše, co bylo potřeba - 4:3.
29:25 Vyloučen hráč #66 Štěpán Graf družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
28:55 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #46 Daniel Matloch (4:2)
28:55 Bleskově využitá přesilovka domácích, Václav Večeřa poslal míček pod břevno a zvyšuje na 4:2.
28:47 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
27:56 Suchá měla rozehru v útočném rohu, Tychtl střílel z otočky, ale těsně mimo.
27:16 Krajinova opakovaná střela proletěla nad horní tyčkou hostující branky.
26:25 Tak tuhle přesilovku Suchá, i přes několik šancí, nevyžila, hosté už jsou v plném počtu.
25:41 Suchá dobývá Šternberskou branku, Klimeš nepřekonal v jasné šanci Krejčího.
25:07 Procházka unikl v oslabení, ale Funioka nepřekonal.
24:25 Vyloučen hráč #29 Josef Richter družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře
24:05 Černý s Klimešem v šancích, ale skóre se nemění.
23:20 Graf dostal přihrávku na střed, jeho střela z první neprošla přes obranu.
21:23 Domácí jsou v úvodu druhé ztřetiny aktivnější, zatím ale bez výraznější šance.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:50 Kutáček pronikl středem hostující obrany a zakončil bekhendem těsně mimo.
18:43 Mohlo být vyrovnáno. Dufek se po chybě domácích dostal do ideální střelecké pozice, trefil ale jen Funioka.
16:44 Hra se přelévá ze strany na stranu, šance jsou k vidění na obou stranách.
15:08 GÓL Fbc Šternberk! 3:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Procházka, asistoval #12 David Kalač (3:2)
15:08 Matlochovi se ani natřikrát nepovedlo vybojovaný míček posunout od vlastní branky po křídle do útoku a hosté toho hned využívají. Jan Procházka se svižnou střelou trefil přesně ke vzdálenější tyči - 3:2.
14:32 Matloch po průniku na pravé straně střílel, skvělý zákrok Krejčího.
14:11 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #10 Adam Klimeš (3:1)
14:11 Matěj Černý si navedl míček z křídla na osu hřiště a neomylně zavěsil pod horní tyčku - 3:1.
13:42 Suchá je celkově víc na míčku,ale má i okénka v obraně, jedno teď mohl potrestat Kupka.
12:40 Třinecký vyzval Matlocha k zakončení, Krejčí další gólovku rukou vyráží.
11:53 Krajíček to zkusil po individuálním uvolnění na pravé straně, ale Krejčí si vystoupil vpřed a hrudí vyrazil.
10:22 Šanci měli i Klimeš a Černý, ale hosté tentokrát oslabení přežili a už jsou v plném počtu.
09:31 Polovina přesilovky domácích je pryč, Tychtl trefuje břevno.
08:22 Vyloučen hráč #99 Jakub Jurkulák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
07:42 GÓL Fbc Šternberk! 2:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #29 Josef Richter (2:1)
07:42 Ale i hosté zahrozili a teď i snižují - Kristián Dufek - 2:1.
07:17 Suchá je momentálně lepším týmem, Tychtl zo zkusil bekhendem a jen těsně minul branku.
05:44 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #28 Martin Kutáček (2:0)
05:44 Domácí už byli kompletní a  zkrácenou přesilovku rychle využili - Matěj Černý zamířil přes chumel hráčů přesně ke vzdálenější tyči -  2:0.
04:18 Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
04:09 Počet hráčů se vyrovná, hosté půjdou také do čtyř, zatím ponechána výhoda.
03:34 Suchá i v oslabení zahrozila, ale míček minul hostující branku.
03:22 Vyloučen hráč #10 Adam Klimeš družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
03:08 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
03:08 Teď už se ale Daniel Tychtl trefil přesně z pravé strany ke vzdálenější tyči - 1:0.
03:05 Krajíček z pravého křídla střílel přesně do bližší šibenice, skvělý zákrok Krejčího.
01:55 Další šance Suché, Graf dostal dlohou přihrávku za obranu, ale z bekhendu nedostal míček mezi tři tyče.
00:50 Suchá měla první gólovku zápasu, Třinecký ale z blízka proti Krejčímu neuspěl, míček se po zákroku gólmana otřel o břevno, a ani dorážka domácích u tyčky neuspěla.