(Mirga)
  • 60 59:45
    2

FBC ZŠ Uničov - FBS Olomouc 7:10
branky: 3. Daniel Vaverka, 7. Daniel Krejčíř, 8. Adam Čundrle, 34. Lukáš Vláčil, 46. Daniel Zmrzlý, 48. Daniel Zmrzlý, 60. Šimon Glatter - 3. Matěj Pecha, 8. Igor Macháček, 9. Igor Macháček, 17. Igor Macháček, 24. Igor Macháček, 30. Jan Kopecký, 30. Daniel Tichý, 31. Tomáš Skoupil, 38. Matěj Pecha, 56. Jan Kopecký; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 7 + Jan Konečný 4:4; využití: 0:4; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Pavlát 22 - Martin Navrátil 15; po třetinách: 3:4, 1:5, 3:1
60:00 Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí): Dnes to byl zápas s poviností výhry, což jsme splnili. A to jsou pro mě všechny pozitiva co jsme dnes predvedli.Doufám, že na přístí týden vyladíme formu jiným směrem. Zápas s Paskovem pro nás bude důležité zakončení letošní části sezóny... děkujeme soupeři a přejeme hodně štestí v dalších zápasech.#hot16
60:00 Komentář domácích Čundrle Robert (Trenér): Dnešní domácí duel proti Olomouci byl od začátku hra nahoru a dolů, bohužel rozhodla druhá třetina. Zbytečná vyloučení nás stála body v tabulce. Tento výsledek je podstatně jiný než na palubovce Olomouce. Jinak moc pěkná hra a díky klukům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:45 Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
59:45 Zmrzlému se u nás očividně líbí, protože nás navštěvuje již po čtvtré
59:11 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:10
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter, asistoval #20 Martin Mirga (7:10)
59:11 Mirga přihrál Glatterovi, ten se vydal před bránu a následně procedil míček pod nohou Navrátila
55:39 GÓL FBS Olomouc! 6:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:10)
55:39 Olomouc bleskově využívá přesilovku
55:37 Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za zvedání florbalky
55:37 Zmrzlý byl v souboji pozdě, a tak pouze fauloval
53:40 Olomouc se úspěšně ubránila
51:40 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
51:40 Kratochvíl byl vyloučen za sekání, přiznám se, že tenhle faul jsem neviděl
47:41 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:9
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (6:9)
47:41 Zmrzlý obral o míček posledního hráče Olomouce a jednoruč překonal Navrátila
45:54 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:9
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #10 Adam Čundrle (5:9)
45:54 Čundrle přihrál Zmrzlému, ten si položil Navrátila a zakončil kolem něj
44:03 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
44:03 Vyloučen hráč #60 Jan Konečný družstva FBC ZŠ Uničov na 2+2 minuty za hrubost
44:03 Další vzájemné vyloučení, Skoupil držel Konečného, ten ho za to poslal přes mantinel
40:01 Buly pro Olomouc
40:00 Střely ve 2. části: 6:14
38:31 Glatter našel na středu Čundrleho, ten však přestřelil
37:16 GÓL FBS Olomouc! 4:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #14 Jan Kratochvil (4:9)
37:16 Kratochvíl dostal přihrávku k pravé tyči, přihrál na střed nepokrytému Pechovi, který to už měl snadné
36:03 Macháček byl úplně volný na pravém mantinelu, kam taky dostal přihrávku, okamžitou střelu chytá Pavlát pěkným přesunem
35:24 Sova dostal míček do branky, jenže hra už byla přerušená
33:59 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #2 Lukáš Vláčil, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (4:8)
33:59 Pavlát svým výhozem našel Vláčila, ten přihrál Zmrzlému, který mu nahrávku vrátil a Vláčil následně mířil přesně
31:26 Vaverka tečoval nahození Konečného, Navrátil pozorný
30:43 Timeout FBC ZŠ Uničov
30:43 GÓL FBS Olomouc! 3:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (3:8)
30:43 Přesilovku rychle využívá Skoupil po přihrávce od Macháčka. Uničov reaguje timeoutem
30:20 Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
30:20 Zmrzlý to přehnal v souboji u mantinelu, přesilovka pro Olomouc
29:45 GÓL FBS Olomouc! 3:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #47 Bohdan Kopelec (3:7)
29:45 Kopelec oběhl bránu, našel volného Tichého, který již měl snadnou práci
29:10 GÓL FBS Olomouc! 3:6
29:10 Jelínek přiťukl Kopeckému a ten svou přízemní střelu umístil přesně k tyči
28:22 Vyloučen hráč #22 Daniel Krejčíř družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
28:22 Třetí přesilovka pro Olomouc po faulu Krejčíře
23:06 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #8 Jan Minář (3:5)
23:06 Macháček je dnes při chuti, po přihrávce Mináře trefuje šibenici a dává čtvrtý gól v tomto zápase
21:54 Oba týmy v plném počtu
20:01 Buly pro Olomouc, která má ještě 1:54 přesilovky 4na3
20:00 Střely v 1. části: 8:13
19:54 Vyloučen hráč #14 Jakub Mynář družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
19:54 Vyloučen hráč #12 Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
19:54 Ke konci třetiny jsme viděli hned trojité vyloučení, Zmrzlý s Tichým vyloučeni po vzájemném souboji, do kterého se poté připojil Mynář
17:44 Olomouc šla střídat, toho chtěl využít Caletka, který si sběhl na přihrávku od Konečného, jenže přestřelil
16:46 GÓL FBS Olomouc! 3:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (3:4)
16:46 Macháček se dostal do výběhu, našel prostor ke střele a překonává Pavláta střelou na přední tyč
15:48 Pěknou kombinaci Olomouce zakončil střelou Macháček, Pavlát připraven
14:49 Vyloučen hráč #2 Lukáš Vláčil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
14:49 Přesilovka pro Olomouc po faulu Vláčila
13:59 Olomouc se úspěšně ubránila
12:58 Zmrzlý přestřelil
11:59 Vyloučen hráč #20 Petr Sova družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:59 Sova to přehnal z důrazem u mantinelu a vykoledoval si dvouminutový trest
11:20 Tichý z rohu našel Macháčka volného na středu, Pavlát připraven
08:44 GÓL FBS Olomouc! 3:3
08:44 Krásná souhra olomouckých, Skoupil přihrál Macháčkovi a ten prostřeluje přesouvajícího se Pavláta
07:49 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #5 Šimon Glatter (3:2)
07:49 Chybnou rozehrávku Olomouce trestá svým gólem Čundrle
07:28 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #20 Petr Sova (2:2)
07:28 Macháčkova střela z pravého mantinelu nešťastně propadává za záda Pavláta
06:04 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #2 Lukáš Vláčil (2:1)
06:04 Vláčil vystřelil, Navrátil jeho střelu pouze vyrazil a u volného míčku byl jako první Krejčíř - 2:1
02:38 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #9 Daniel Vaverka, asistoval #21 Adam Caletka (1:1)
02:38 Po 14 sekundách je vyrovnáno, Vaverka tečoval Caletkův pokus mimo dosah Navrátila. Oba týmy se tak prosadily z první střely na branku
02:24 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (0:1)
02:24 Pecha svou střelou trefil Čundrleho a od něj se míček odráží za Pavláta
00:52 V první šanci zápasu se ocitl Macháček, po crossové přihrávce, míjí bránu
00:01 Buly pro Olomouc
00:00 Oba týmy jsou připraveny, tak můžeme jít na to
00:00 Vítejte u dnešního večerního zápasu mezi Uničovem a Olomoucí. První vzájemný zápas vyzněl jasně pro Olomouc 14:2. Dokáže tentokrát Uničov Olomouc překvapit, nebo Olomouc zvládne i druhé vzájemné utkání?