60
  • 60 59:22
    Eagles

FBK Spartak Hluk - 1. FBK Eagles Orlová 5:4
branky: 39. Martin Krchňáček, 40. Radim Zálešák, 47. Jakub Hűbner, 51. Ondřej Frank, 59. Martin Krchňáček - 10. Jakub Sasyn, 25. Daniel Beneš, 28. Filip Matějka, 33. Marek Krmášek; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 39 - Vít Brož 30; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Bartoš Ondřej (Vedoucí): Prvnich 35 minut jsme se totálně hledali a na hřišti byl pouze jede tým. Naštěstí jsme se chytli šťastným gólem v závěru třetiny a vzápětí druhým. Třetí třetina byla v našá režii, nevím zda soupeř odešel fyzicky či se zbytečně zaměřil na bránění, ale nakonec jsme to dokázali šťastně otočit a 3 body se počítají. Opět skvělý výkon brankáře Brože, který dlouho vzdoroval. Zdravíme kouče do postele a za týden derby! Snad se na utkání nějak poskládáme. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Dnes se hrál florbal a vyhráli jsme, za rok třeba opět vodní pólo v Orlové na gymplu.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Necelé dvě třetiny jsme hrali skvělé a dodržovali vše co si řekli a bylo to super. Hluk se chytil po našem fair play přiznání. Vrchol dnešního zápasu přišel s vyrovnávacím gólem jaký svět neviděl a doufám, že na něho jsou tady na hale spokojeni. Fair play u soupeře hledat nemůžete. Gesta a řeči taky výborné. Svým hráčům děkuji.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
59:22 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
58:50 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #67 Marek Šimíček (5:4)
58:50 Hluk jde do vedení!!
58:46 Timeout FBK Spartak Hluk
56:18 Tichopádek drží domácí.
50:59 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #90 Ondřej Frank, asistoval #67 Marek Šimíček (4:4)
50:59 A je vyrovnáno!!
46:32 Pleky vyběhl z obrany a nekompromisně zavěsil.
46:32 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #19 Jakub Hűbner, asistoval #12 Petr Graclík (3:4)
45:11 Hluk začíná být víc na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 14:20
39:17 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #83 Martin Krchňáček (2:4)
39:17 Krchňáček našel Zálešáka a ten proměňuje.
38:56 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #81 Radim Zálešák (1:4)
38:56 Nivnická chemie začíná fungovat.
32:26 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #6 Marek Krmášek z trestného střílení (0:4)
31:31 Bartoš teď protancoval hřiště, ale nic z toho.
27:42 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka bez asistence (0:3)
24:34 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #9 Daniel Beneš, asistoval #6 Marek Krmášek (0:2)
24:00 Sebastián hledal Šimíčka, ten však nenašel branku
22:30 Hosté přidávají na tlaku.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:10 Skvělá střela Krchňáčka z jedničky.
18:30 Vyloučen hráč #66 Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
15:21 Tichopádek opět podržel Hluk.
13:30  Pleky pálí, Brož chytá.
09:33 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #19 Jakub Sasyn, asistoval #88 Adam Kučera (0:1)
09:33 Krásně schovaná střela. A hosté vedou.
08:48 Bartošova střela vedle.
06:47 Domácí teď v sevření hostů.
05:30 Výborně Tichopádek!!!
04:00 Hra je velmi neurovnaná, oba týmy se zatím zahřívají.