1:15
    Štěpán GRAF
    (Kraina)

Florbal Vsetín - FbK Horní Suchá 3:15
branky: 13. Patrik Seevald, 60. Ivan Zajíc, 60. Ivan Zajíc - 8. Daniel Matloch, 9. Matěj Černý, 14. Štěpán Graf, 19. Lukáš Kraina, 24. Daniel Tychtl, 34. Václav Večeřa, 38. Martin Kutáček, 44. Tomasz Cielecki, 48. Patrik Kaláb, 52. Daniel Matloch, 52. Matěj Černý, 56. Piotr Stolecki, 57. Filip Krajíček, 60. Adam Klimeš, 60. Štěpán Graf; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Jakub Tománek 25, Petr Chovanec 3 - Filip Plíhal 27; po třetinách: 1:4, 0:3, 2:8
60:00 Komentář hostů Krucina Petr (Trenér): Dneska nás čekal těžký zápas po strastiplné a dobrodružné cestě která vypadala jak výlet na Sibiř. Pomalou poklidnou jízdou jsme dorazili na místo úkoly byly rozdány a do zápasu jsme vstoupili s jasným cílem odvézt domů tři body. Valaši byli ze startu Běhavý a nebezpečný měli pár šancí to jsme přečkali a pak už jsme postupně myslím přebírali otěže zápasu předvedli jsme i pár pěkných kombinací které byly využité. Bereme Tři body. Nás čeká dobrodružná Bílá cesta domů. Děkujeme soupeři divákům rozhodčí a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Komentář domácích Anděl David (Trenér): Ospalým výkonem v první třetině jsme darovali soupeři pohodlný náskok. Když jsme se té deky nezbavili ani ve druhé třetině, a to nemůžu říct, že by se tým nesnažil, bylo pro Horní Suchou snadné vyhrát tak výrazným rozdílem.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:59 GÓL Florbal Vsetín! 3:15
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #8 Jiří Vaculík (3:15)
59:31 GÓL Florbal Vsetín! 2:15
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #23 Ondřej Malý (2:15)
59:19 GÓL FbK Horní Suchá! 1:15
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #66 Štěpán Graf, asistoval #99 Lukáš Kraina (1:15)
59:05 GÓL FbK Horní Suchá! 1:14
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #13 Matěj Černý (1:14)
56:49 GÓL FbK Horní Suchá! 1:13
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (1:13)
55:51 GÓL FbK Horní Suchá! 1:12
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Piotr Stolecki, asistoval #91 Daniel Tychtl (1:12)
51:16 GÓL FbK Horní Suchá! 1:11
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #10 Adam Klimeš (1:11)
51:01 GÓL FbK Horní Suchá! 1:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #46 Daniel Matloch bez asistence (1:10)
51:01 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Petr Chovanec družstva Florbal Vsetín
50:00 Vyloučen hráč #96 Viktor Knebl družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
50:00 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
49:15 Klimeš krásný vrut a je na zemi.
47:40 GÓL FbK Horní Suchá! 1:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #91 Daniel Tychtl (1:9)
43:28 GÓL FbK Horní Suchá! 1:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #44 Tomasz Cielecki, asistoval #99 Lukáš Kraina (1:8)
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
37:16 GÓL FbK Horní Suchá! 1:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Martin Kutáček, asistoval #10 Adam Klimeš (1:7)
35:45 Cielecki trefil do hlavy Burdu....
34:51 Krásný blok Nováka.
33:47 GÓL FbK Horní Suchá! 1:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #13 Matěj Černý (1:6)
33:16 Seevald holešovský kopec.
31:55 Vyloučen hráč #93 Kryštof Burda družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
31:40 Tománek krásně vychytal soupeřovu střelu.
28:32 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
27:38 Vyloučen hráč #96 Patrik Kaláb družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
27:38 Vítáme zpět na trestné Patrika Kalába :)
23:55 GÓL FbK Horní Suchá! 1:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #14 Michael Mrózek (1:5)
23:55 Tychtl gól z půlky.
20:00 Střely v 1. části: 10:18
18:45 GÓL FbK Horní Suchá! 1:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina, asistoval #66 Štěpán Graf (1:4)
17:15 Vyloučen hráč #28 Martin Kutáček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování florbalky
17:03 Stolecki poslal Nováka za manťák.
14:16 Seevaldův neuznaný gól všechny mrzel.
13:09 GÓL FbK Horní Suchá! 1:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #66 Štěpán Graf, asistoval #16 Filip Plíhal (1:3)
12:17 Už i Vsetínu se podařilo dát gól.
12:16 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #13 Ivan Zajíc (1:2)
10:05 Húšť chtěl pozdravit soupeře, ale ten to neustál.
08:23 GÓL FbK Horní Suchá! 0:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #28 Martin Kutáček (0:2)
07:37 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #46 Daniel Matloch, asistoval #17 Václav Večeřa (0:1)
07:37 A máme tu první gól Horní Suché.
05:44 Vsetín střelil čtyři střely na bránu, ale ani jednu nepromněnil.
00:01 Utkání zahájeno úvodní buly pro Vsetín.
00:00 Zdravíme od časoměřičského stolku a dovolte mi Vás přivítat u dnešního utkání mezi domácím Vsetínem a hosty z Horní Suché.