22:8
    Sebastián BOBÁČIK
    (Konstant)

FbK Horní Suchá - FBK Spartak Hluk 23:8
branky: 3. Jiří Třinecký, 4. Matěj Černý, 5. Vojtěch Kopia, 6. Jiří Třinecký, 9. Jiří Třinecký, 14. Václav Večeřa, 16. Matěj Černý, 26. Jan Chmiel, 33. Jiří Třinecký, 34. Matěj Černý, 36. Daniel Tychtl, 43. Matěj Černý, 45. Adam Klimeš, 46. Adam Klimeš, 48. Tomasz Cielecki, 49. Patrik Kaláb, 50. Daniel Tychtl, 52. Jiří Třinecký, 57. Martin Kutáček, 58. Patrik Kaláb, 59. Patrik Kaláb, 59. Jan Chmiel, 60. Adam Klimeš - 13. Filip Konstant, 16. Michal Kundrata, 38. Filip Konstant, 40. Radim Zálešák, 52. Tomáš Tuhý, 54. Jakub Hűbner, 60. Radim Zálešák, 60. Sebastián Bobáčik; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:4 + Michal Kundrata 4 + TDKU; využití: 4:1; zásahy brankářů: Filip Plíhal 22 - Marek Lukáš 20; po třetinách: 7:2, 4:2, 12:4
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Vstupovali jsme do zápasu s vědomím, že musíme jet na 100%, protože kluci z Hluku góly dávat umí. Nakonec jsme zápas zvládli, po vylučení hráče soupeře do konce utkání to už to bylo samozřejmě snažší. Došli jsme si pro tři body.
60:00 Komentář hostů Bartoš Ondřej (Vedoucí): Výkon našeho mužstva nekomentuji, stojí to za tři tečky. Domací si zatrénovali, natrénovali střelbu a dělali si z nás srandičky. Díky za zápas a hodně štěstí příště.
60:00 Střely ve 3. části: 18:13
59:59 GÓL FbK Horní Suchá! 23:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #13 Matěj Černý (23:8)
59:47 GÓL FBK Spartak Hluk! 22:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Sebastián Bobáčik, asistoval #17 Filip Konstant (22:8)
59:36 GÓL FBK Spartak Hluk! 22:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #8 Sebastián Bobáčik (22:7)
58:39 GÓL FbK Horní Suchá! 22:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #5 Jan Chmiel, asistoval #13 Matěj Černý (22:6)
58:21 GÓL FbK Horní Suchá! 21:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #44 Tomasz Cielecki (21:6)
57:46 GÓL FbK Horní Suchá! 20:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #33 Vojtěch Kopia (20:6)
57:35 Hosté se sympaticky ještě znaží dát gól.
56:27 GÓL FbK Horní Suchá! 19:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Martin Kutáček z trestného střílení (19:6)
56:27 Martin Kutáček proměňuje trestného střílení a už je to - 19:6.
56:18 Melnik v gólově šanci, ale Lukáše nepřekonal.
55:00 Hosté teď 2x využili velká okna v domácí obraně, ale ani jeden brejk 2 na 1 nepřetavili v gól.
53:42 GÓL FBK Spartak Hluk! 18:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #19 Jakub Hűbner, asistoval #67 Marek Šimíček (18:6)
53:42 Jakub Juračka využívá přesilovku a snižuje na 6:18.
53:15 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vysoká florbalka
53:00 Patrik Kaláb trefuje krásnou střelou břevno!
51:56 GÓL FbK Horní Suchá! 18:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #99 Lukáš Kraina (18:5)
51:56 Jiří Třinecký přidává dnes už svou pátou branku - 18:5.
51:14 GÓL FBK Spartak Hluk! 17:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #5 Tomáš Tuhý, asistoval #81 Radim Zálešák (17:5)
49:59 GÓL FbK Horní Suchá! 17:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #14 Michael Mrózek (17:4)
49:59 Daniel Tychtl s přehledem zvyšuje už na 17:4 pro Horní Suchou.
48:36 GÓL FbK Horní Suchá! 16:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #10 Adam Klimeš (16:4)
47:35 GÓL FbK Horní Suchá! 15:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #44 Tomasz Cielecki, asistoval #10 Adam Klimeš (15:4)
47:35 Tomasz Cielecki přidává 15. branku Suché - 15:4.
47:10 Vojta Kopia se pěkně uvolnil z křídla na střed, ale už se nedostal k zakončení.
45:13 GÓL FbK Horní Suchá! 14:4
45:13 Ane minutu dělí první a druhou branku z hole Adama Klimeše v Lukášově kleci - 14:4.
44:33 GÓL FbK Horní Suchá! 13:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #14 Michael Mrózek (13:4)
44:33 Adam Klimeš zvyšuje na 13:4.
42:49 GÓL FbK Horní Suchá! 12:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #10 Adam Klimeš (12:4)
42:49 Na druhé straně se počtvrté v tomto utkání prosazuje Matěj Černý - 12:4.
42:30 Rychlý kontr Hluku, Šimíček hledal spluhráče, ale neuspěl.
41:45 Do třetí třetiny naopak vstoupili aktivněji domácí, Lukáš je pod sprškou střel.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:27 GÓL FBK Spartak Hluk! 11:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #19 Jakub Hűbner (11:4)
38:30 Klimeš se prokličkoval před Lukáše, ale nepřekonal ho.
37:15 Tychtl treuje prudkou střelou tyč!
37:01 GÓL FBK Spartak Hluk! 11:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #8 Sebastián Bobáčik (11:3)
37:01 Teď ale domácí v obraně chybují a využil toho Filip Konstant - 11:3.
36:49 Domácí kontrolují hru a nepůjčují hostům míček.
35:24 GÓL FbK Horní Suchá! 11:2
35:24 Dan Tychtl se treuje po zemi k tyči z velké dálky - 11:2.
33:35 GÓL FbK Horní Suchá! 10:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #91 Daniel Tychtl (10:2)
33:35 V pokračující přesilovce se trefue dnes potřetí Matěj Černý - 10:2.
32:57 GÓL FbK Horní Suchá! 9:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #17 Václav Večeřa (9:2)
32:57 Teď už se ale v přesilovce prosazuje Jiří Třinecký, který dává dnes už svou 4. branku - 9:2.
32:30 Černý trefuje tyč.
31:58 Suché se kombinace nedaří, Graclík domácím sebral míček a vyvezl jej do bezpečí.
30:35 Domácí jsou plném počtu a začíná jejich, teoreticky, velmi dlouhá přesilovka.
29:10 Bobáčik to zkusil z dálky, Plíhal jeho přízemní střelu vyrazil dlaní.
28:32 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk do konce utkání
28:32 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2+2 minuty za nesportovní chování
28:32 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
28:32 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
28:16 Vyloučen hráč #7 Ondřej Melník družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
28:07 Hra přerušena poté, co v domácí brankce skončili hned dva hráči.
27:36 Hosté kombinovali kolem domácí branky, následně Tychtl zblokoval Kundratovu střelu.
25:49 GÓL FbK Horní Suchá! 8:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #5 Jan Chmiel bez asistence (8:2)
25:49 Jan Chmiel sebral na středu hřiště míček Kundratovi, potáhl si jej a polovysokou střelou překonal Lukáše - 8:2.
24:46 Stále jsou hosté viditelně aktivnější, zatím bez brankového efektu.
23:44 Na chvíli se dostali do útoku i domácí, ale rychle jde míček zase na stranu Spartaku.
22:56 Další střela Hluku, tentokrát Juračka pálil z pravé strany, po teči končí míček nad.
22:40 Šimíčkovu střelu zblokoval Klimeš
21:53 Pohledná kombinace domácích, zakončoval z levé strany Dan Tychtl, ale přestřelil.
21:11 Hosté vlétli do druhé části zápasu velmi aktivně.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:57 Ještě jedna střela z hole Třineckého, Lukáš si mezírku mezi nohama pohlídal.
18:55 Suchá obléhá hostující branku, ale bez nebezpečné střely.
17:48 Dva skvělé zákroky Lukáše proti Tychtlovi a Cieleckemu.
15:11 GÓL FbK Horní Suchá! 7:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #7 Ondřej Melník (7:2)
15:11 Ale je tu blesková odpověď Horní Suché. Hned po rozehrání se trefuje Matěj Černý - 7:2.
15:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #67 Marek Šimíček (6:2)
15:08 Skrytá střela Michala Kundraty znamená snížení z pohledu hostů na 2:6.
13:51 GÓL FbK Horní Suchá! 6:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #99 Lukáš Kraina (6:1)
13:51 Václav Večeřa z rychlého brejku navyšuje na 6:1.
13:35 Volný úder pro hosty na útočné polovině, ale střela zblokována.
12:16 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #81 Radim Zálešák (5:1)
12:16 Hosté díky Zálešákovi a jeho rychlé střele ze středu hřiště snižují na 1:5.
11:44 Domácí oslabení zvládli a už jsou v plném počtu.
11:11 Třinecký v oslabení unikl do brejku ale kličku na brankáře nedotáhl ke skórování.
10:10 Kundratova střela z první zamířila nad horní tyčku.
09:44 Vyloučen hráč #5 Jan Chmiel družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
08:12 GÓL FbK Horní Suchá! 5:0
08:12 I druhou přesilovku Suchá využívá. Třinecký před brankovištěm tečuje Večeřovu střelu - 5:0.
07:40 Vyloučen hráč #19 Jakub Hűbner družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za držení
06:00 První šance hostů  - Radim Zálešák netrefuje odkrytou branku.
05:13 GÓL FbK Horní Suchá! 4:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #10 Adam Klimeš (4:0)
05:13 Drtivý nástup Horní Suché. Jiří Třinecký dostal krosovou přihrávku před prázdnou branku a neomylně skóruje - 4:0.
04:38 GÓL FbK Horní Suchá! 3:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #91 Daniel Tychtl (3:0)
04:38 Krasná souhra domácích na jejímž konci byl do šibenice skórující Vojtěch Kopia - 3:0.
03:00 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #17 Václav Večeřa (2:0)
03:00 Rychlý kontr Suché zakončil Matěj Černý - 2:0.
02:12 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
02:12 Suchá přesilovku využívá, když Jiří Třinecký z osy hřiště propálil Lukáše - 1:0.
01:48 Výborný zákrok Lukáše proti Krajíčkovi.
01:22 Domácí drží hosty pod přesilovkovým zámkem, Černého střela z levé strany minula tyč.
00:32 Vyloučen hráč #19 Jakub Hűbner družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování florbalky