5:6
    Vojtěch ŠIMÍK
    ()

FBC ZŠ Uničov - 1. FBK Eagles Orlová 5:6p
branky: 7. Daniel Zmrzlý, 24. Daniel Zmrzlý, 27. Daniel Zmrzlý, 34. Jakub Godla, 49. Lukáš Chuděj - 8. Tomáš Kříž, 12. Tomáš Bečka, 27. Jakub Závoda, 36. Filip Matějka, 42. Tomáš Bečka, 65. Vojtěch Šimík; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Pavlát 23 - Vít Brož 23; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Čundrle Robert (Trenér): Dnešní duel proti Orlové se hrál od začátku nahoru dolů a bylo se  střelecky na to dívat, třetina končí 1:2 a ještě oslabení. Druhá třetina byla střelecky vyrovnaná a nikdo nenechal nikomu nic dlužen, končíme třetinu za stavu 4:4.Třeti třetina byla podobná herně té druhé a končíme za stavu 5:5 a jde se do prodloužení. Prodloužení jsme odehráli skvěle až na propad v poslední vteřině, kdy nás soupeř potrestal gólem. Díky tomu si Orlová odváží vítěztví po prodloužení 5:6.
65:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Dnes jsme vyhráli jen srdcem. Pobrali jsme co mělo ruky a nohy a bylo schopné jet do Uničova a šli jsme jen bojovat a zlomit prokletí. Tak jsme ho zlomili, ale ztratili jsme jeden bod. Bohužel nás opět utopili zásadní individuální chyby. Tolik chyb jsme nikdy nedělali, ale bohužel. Děkuji všem za bojovnost.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
64:59 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík bez asistence (5:6)
64:59 S koncem prodloužení se do šance dostal Šimík a ten s pomocí tyče prostřeluje Pavláta
60:01 Buly pro Orlovou
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:51 9 sekund do knoce, pravděpodobně uvidíme prodloužení
56:42 Pavlát, na kterého spadl Závoda, je v pořádku a pokračuje ve hře
56:42 Závoda s Mirgou spadli do brány, rozhodčí nechali hru běžet a během toho přišlo i zranění Kříže
52:33 Krejčíř našel Zmrzlého, ten backhandem trefuje břevno
51:41 Uničov zvládá i toto oslabení
50:45 Výborný zákrok Pavláta, Šimík mířil do prázdné brány, Pavlát vše zachraňuje tygřím skokem
49:41 Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
49:41 Zedník fauloval během výhody a dostává tak 2 minuty
48:52 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Lukáš Chuděj, asistoval #22 Daniel Krejčíř (5:5)
48:52 Krejčíř přihrál Chudějovi a ten svou střelu umístil nad nohu Brože
47:06 Orlová se znovu úspěšně ubránila
45:31 Orlová ve čtyřech
45:06 Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za opakované přestupky
45:06 Orlová jde do tří, vyloučen Lukáš za opakované přestupky
44:17 Uničov zatím trefuje pouze hráče před sebou
43:31 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
43:31 Kříž zastavuje Godlu pouze pomocí nedovoleného zákroku
41:54 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #10 Lukáš Milerský (4:5)
41:54 Bečka se trefuje pod horní tyčku
41:26 Uničov zvládl i tohle oslabení
40:01 Buly pro Orlovou
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:26 Vyloučen hráč #22 Daniel Krejčíř družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:26 Krejčíř fauloval v rohu - 2 minuty
35:14 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka z trestného střílení (4:4)
35:14 Matějka využívá trestné střílení střelou k tyči, 4:4
34:21 Zmrzlý střílel z rohu, Brož vyráží helmou
33:52 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Jakub Godla, asistoval #10 Adam Čundrle (4:3)
33:52 Čundrle přihrál Godlovi a ten i s trochou štěstí prostřeluje přesunujícího se Brože
31:05 Uničov i s trochou štěstí zvládá toto oslabení
30:34 Velká šance pro Orlovou, Tököly měl před sebou pouze prázdnou bránu, jenže přestřelil
29:05 Vyloučen hráč #10 Adam Čundrle družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra rukou
29:05 S koncem oslabení se Orlová dostala do protiútoku, gólovou šanci zachránil Čundrle jen s pomocí faulu
29:03 Orlová se úspěšně ubránila
27:03 Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
27:03 Druhá přesilovka pro Uničov po sekání od Lukáše
26:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #66 Jakub Závoda, asistoval #69 Filip Matějka (3:3)
26:29 Uničov vedl pouze 7 sekund, hned po buly se Orlová dostala do útoku a vyrovnává
26:22 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #9 Daniel Vaverka (3:2)
26:22 Máme tu hattrick, Vaverka přihrál na střed Zmrzlému a ten přízemní střelou překonává Brože
23:56 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #22 Daniel Krejčíř (2:2)
23:56 Chuděj přihrál Krejčířovi, ten zvedl hlavu a našel na vzdálenější tyči volného Zmrzlého, který touto příležitostí nepohrdl
21:46 Uničov úspěšně odbránil oslabení
20:01 Buly pro Orlovou
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:46 Vyloučen hráč #27 Šimon Glatter družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
19:46 Ke konci první třetiny přesilovka pro Orlovou, po sekání od Glattera
19:10 Skvělý dvoj-zákrok Pavláta, stále 1:2
13:49 Orlová málem přidala třetí gól, Pavlát však stihl míček zastavit před čárou
11:25 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #8 Tomáš Kříž (1:2)
11:25 Bečka trefuje nádhernou šibenici, Pavlát bez šance 1:2
10:52 Vyloučen hráč #66 Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
10:52 První přesilovka pro Uničov. Pronikající Mirgu Závoda zastavil s pomocí faulu
07:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #8 Tomáš Kříž bez asistence (1:1)
07:00 Chybu v rozehrávce Uničova využívá Kříž ke srovnání stavu
06:10 Vzápětí Orlová trefuje břevno
06:02 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #17 Lukáš Chuděj (1:0)
06:02 Chuděj měl hodně prostoru, dostal se ke střelu, tu Brož zvládl vyrazit, u míčku ovšem jako první Zmrzlý a trefuje prázdnou bránu
00:01 Buly pro Uničov
00:00 Oba týmy už jsou zpět na hrací ploše, rozhodčí jsou taky připraveni, tak pojďme na to
00:00 Vítám vás u dnešního večerního zápasu mezi Uničovem a Orlovou, První vzájemné utkání vyznělo lépe pro Orlovou, která na domácí palubovce vyhrála 6:4.