• 63 62:13
    6:5
    (Gaščík)

PASKOV SAURIANS - FbK Horní Suchá 6:5p
branky: 11. Peter Šobich, 38. Matěj Kožušník, 38. Petr Šomodi, 55. Martin Ulman, 59. Patrik Bonczek, 63. Martin Ulman - 1. Jiří Třinecký, 6. Filip Krajíček, 27. Filip Krajíček, 51. Matěj Černý, 59. Matěj Černý; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 6:5; využití: 1:2; diváků: 212; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 24 - David Funiok 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Nepovedl se nám vstup do utkání, ale postupně jsme se soupeřem srovnali hru i skóre. V závěru jsme dokonce sahali po třech bodech, ale zbytečným vyloučením jsme se o ně sami připravili. Na druhou stranu se domnívám, že remíza po základní hrací době je spravedlivá. K bodu navíc v prodloužení nám pomohla přesilová hra. Děkuji naprosto fantastickému publiku za podporu, soupeři za férové utkání i rozhodčím. Oslavy 25 let od založení klubu mohou naplno vypuknout.
65:00 Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí): Dnes duležitý zápas myslím ,že pro oba dva tymy. Ty se na zápas dobře připravili na hřišti bylo spousta kvality. Golmani předvedli nadstandartní výkony. Výtězství se přelévalo ze strany na stranu. Napínavé jak kšadny. Škoda, že na place nebylo všechno tak kvalitní. nDěkujeme soupeři divákům za nezkutečnou kulisu. Pořadatelům a rozhodčím. n
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
62:13 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #36 Marek Gaščík (6:5)
60:55 Timeout PASKOV SAURIANS
60:55 Vyloučen hráč #46 Daniel Matloch družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení
60:09 Napětí v hale pokračuje. Utkání se prodlužuje o pět minut.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
58:40 GÓL FbK Horní Suchá! 5:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #18 Filip Krajíček (5:5)
58:23 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:15 Timeout FbK Horní Suchá
58:15 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #4 Patrik Bonczek, asistoval #5 Pavel Růžička (5:4)
58:15 Paskov se poprvé v tomto utkání dostává do vedení.
56:20 Neskutečná výměna mezi hráči Paskova, bohužel Martin Ulman minul branku.
54:49 Konečně se Paskov dočkal vyrovnávacího gólu!
54:22 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #9 Adam Gejdoš (4:4)
53:10 Hotová přestřelka před golmanem z Horní Suché.
50:38 Paskov se teď bude muset hodně snažit aby opět vyrovnal.
50:29 GÓL FbK Horní Suchá! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #10 Adam Klimeš (3:4)
47:31 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
47:31 Pouze 30 sekund si Paskov zahrál přesilovou hru.
47:05 Vyloučen hráč #28 Martin Kutáček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:05 Bude se vylučovat
46:45 Hra se teď pro změnu přesunula před golmana Paskova.
44:57 Hráč Paskova Martin Ulman trefuje břevno.
43:42 Paskov vyvíjí obrovský tlak před brankou Horní Suché, kde brankář čelil několika střelám.
41:21 Poslední třetina je od počátku velmi vypjatá. Oba týmy se snaží o výhru.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
38:34 Kořínek byl nyní překvapen nenápadnou střelou hráče z Horní Suché, která se naštěstí od něj odrazila.
37:36 Během pár chvil se situace změnila a utkání je vyrovnáno!
37:32 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (3:3)
37:20 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #27 Matěj Kožušník, asistoval #21 Peter Šobich (2:3)
36:35 Vyhrocená situace před brankou Horní Suché, kdy Paskov měl několik šancí i přes oslabení.
35:38 Paskov se již po několikáté dostává do oslabení.
34:56 Vyloučen hráč #27 Matěj Kožušník družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
31:28 V oslabení se dostal do šance Petr Šomodi, jehož střela branku minula.
28:13 Do střelecké pozice se nyní dostal hráč Paskova Filip Krčmář, ale míček do branky nepadl.
27:09 Paskov se snaží dohnat dvou gólový rozdíl.
26:03 GÓL FbK Horní Suchá! 1:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (1:3)
23:33 Adam Gejdoš se pokusil o krásnou střelu z velké dálky, kterou bohužel brankář Horní Suché vyhodil.
22:25 Paskov měl krásnou příležitost vyrovnat, bohužel se nezadařilo a míček do branky nepadl.
21:39 Hned v úvodu můžeme vidět silný tlak na obou stranách.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:00 Probíhají poslední sekundy první třetiny.
17:35 V první třetině dnešního utkání je velký počet vyloučení na obou stranách.
16:51 Vyloučen hráč #12 Milan Mašurka družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
14:28 Horní Suchá rovnou z rozehrávky se pokusila překvapit golmana Kořínka. Ten ale střelu s přehledem chytil.
13:07 Paskov svou krátkou přesilovku nevyužil a teď se naopak snaží čelit oslabení po vyloučení domácího hráče.
12:22 Oba týmy hrajou ve čtyřech.
12:02 Vyloučen hráč #36 Marek Gaščík družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
11:54 Přesilovka nebude trvat dlouho.
11:17 Paskov si po vstřelené brance zahraje přesilovou hru.
11:01 Vyloučen hráč #99 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
10:01 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #14 Viktor Bőhm (1:2)
08:47 Pavel Růžička měl nádhernou šanci vstřelit úvodní branku Paskova, bohužel se nezadařilo.
08:11 Horní Suchá hraje v plném počtu.
07:14 Přesilovková formace Paskova neustále tlačí na soupeře.
06:11 Nyní si Paskov vyzkouší přesilovou hru.
06:05 Vyloučen hráč #99 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:37 GÓL FbK Horní Suchá! 0:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #33 Vojtěch Kopia (0:2)
03:51 Vyloučen hráč #78 Matěj Sokol družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
03:51 Paskov se dostává do oslabení, Matěj Sokol si odsedí trest dvě minuty.
03:06 Paskovský golman Kořínek perfektně zakročil proti střele hostů.
01:53 Paskov se snaží opatrně rozehrát a dostat se do útočné pozice.
00:14 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #18 Filip Krajíček (0:1)
00:14 Začátek utkání začal lépe pro hostující celek z Horní Suché, kdy po 14 sekundách vstřelil Jiří Třinecký gól.