16:1
    Filip TUROŇ
    (Czernek)

FBC Intevo Třinec - FBC ZŠ Uničov 16:1
branky: 3. Šimon Czernek, 5. Filip Turoň, 7. Jan Kyselý, 17. Jan Kyselý, 17. Ondřej Bajtek, 19. Šimon Czernek, 25. Filip Sikora, 38. Dominik Kupczak, 40. Jan Fiedor, 42. Jan Janáč, 43. Ondřej Bajtek, 46. Filip Turoň, 56. Dominik Gorný, 58. Dominik Kupczak, 58. Ondřej Drong, 60. Filip Turoň - 43. Daniel Zmrzlý; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:8 + Daniel Vaverka OS; využití: 2:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Marek Gawlik 19 - Adam Doušek 34, Vojtěch Putna 15; po třetinách: 6:0, 3:0, 7:1
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Velmi těžký zápas na udržení koncentrace jsme zvládli obstojně. Změny zafungovaly, uvidíme co bude dál. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Čundrle Robert (Trenér): Dnešní duel proti domácímu Třinci jsem první třetinu hráli velmi opatrně a s repektem.Hrála se pod taktikou Třince a taky výsledkově.Druhá třetina se nám dařila a i oslabení jsme hráli na výborno,vysledkově nic moc ,ale herně ano.Třeti třetina ,už nám docházeli síly a byla zde vidět ,že nám chybí zranění hráči a tak musíme smeknout před domácím týmem.
60:00 Střely ve 3. části: 19:9
59:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 16:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #16 Šimon Czernek (16:1)
58:57 Vyloučen hráč #2 Lukáš Vláčil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
57:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 15:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #13 Ondřej Bajtek (15:1)
57:19 GÓL FBC Intevo Třinec ! 14:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #9 Jan Kyselý (14:1)
56:20 Střela Uničova jen těsně minula bránu.
55:16 GÓL FBC Intevo Třinec ! 13:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #24 Dominik Gorný, asistoval #87 Filip Sikora (13:1)
55:16 Gorný se prosazuje i v oslabení.
54:36 Domácí oslabení zvládají na jedničku.
53:29 Timeout FBC ZŠ Uničov
53:29 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Putna družstva FBC ZŠ Uničov
53:29 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janovský družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
53:12 Turoň na dvakrát pouze do gólmana.
52:32 Gorný zblokoval střelu Zedníka.
51:35 Drong zastavil rozehrávku hostů a udržel Třinec v útoku.
50:22 Doušek se snažil vyslat spoluhráče do úniku, jeho výhoz však Turoň zastavuje.
49:57 Timeout FBC Intevo Třinec
49:57 Vyloučen hráč #10 Adam Čundrle družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
49:43 Po nedovoleném zákroku na Filipa Sikoru si Třinec zahraje další přesilovku.
49:07 Kombinaci domácím chybí přesnější zakončení.
47:47 Hosté v oslabení trefuji tyč!!!
46:17 Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
45:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 12:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #32 Ondřej Drong (12:1)
45:04 Krásná střela Turoně!
44:42 Po střele Janovského našel Doušek míček mezi nohama.
44:31 Kováč to zpoza brány zkoušel na Kupczaka, ale marně.
43:59 Únik Uničova hasí až Gawlík.
42:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 11:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #15 Tomáš Janovský (11:1)
42:50 Kombinaci Janovský - Bajtek znamená jedenáctý gól na třinecké konto.
42:06 GÓL FBC ZŠ Uničov! 10:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (10:1)
42:06 Po chybě Třince se dostal k míčku Zmrzlý, který Gawlíkovi nedal šanci.
41:06 GÓL FBC Intevo Třinec ! 10:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #35 Jan Mieszek (10:0)
41:06 A přece jen se Janáč nakonec prosazuje!
41:00 Po Janačově střele zvoní tyč.
40:18 Janovský vzduchem našel Turoně, ten skákavý míček odpaluje vysoko za mantinel.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 20:4
39:39 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #13 Ondřej Bajtek (9:0)
39:39 Domácí využívájí přesilovou hru.
39:25 Rozjetého Czerneho zastavil Vláčil nedovoleně.
37:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:0
37:38 Kupczak obkroušil bránu protlačil míček do brány.
35:45 Po delší době se do útečného pásma podival i Uničov.
34:23 Na míčku je aktvivnějším týmem Třinec a hosty prakticky k ničemu nepusti.
33:59 Ani pro tentokrát domácí přesilovou hru nevyužívaji.
32:12 Komplikace pro Uničov, a přesilovka domácích 5 na 3.
31:59 Vyloučen hráč #9 Daniel Vaverka družstva FBC ZŠ Uničov - osobní trest
31:59 Vyloučen hráč #9 Daniel Vaverka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nesportovní chování
30:45 Menší nepřesnosti se střídáním na straně Uničova.
30:44 Vyloučen hráč #10 Adam Čundrle družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za špatné střídání
29:07 Fiedorovu střelu gólman maskou vyráží!!!!
28:22 Tomiczek se pokusil o dlouhý pas na Turoně, bezúspěchu.
27:02 Hosté jsou již v plném počtu, ale tlak domácích neustává.
26:16 Drong se pokusil využít přesilovku, jeho prudkou a dobře mířenou střelu však gólman vychytává!!!
25:02 První přesilovka domácím gól nepřinesla, uvidíme jak na tom bude ta druhá.
24:42 Třinec v šesti, znamená jediné ... přesilovka pro domácí.
24:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #9 Jan Kyselý (7:0)
24:03 Filip Sikora propáli vše, co mu stálo v cestě.
23:02 Fiedor trefuje hruď hostujícího gólmana.
21:12 Kombinace Szkandera - Czernek končí zblokovanou střelou.
20:52 Janovský hledal Turoně, ale příhrávku zastavila hostující obrana.
20:01 Úvodní buly pro Třinec.
20:00 Střely v 1. části: 26:7
19:53 Na závěr ještě několik střel pro Třinec, ale bez změny skóre.
18:34 Pohotový a důležitý zákrok Marka Gawlíka.
18:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (6:0)
18:03 Ve stopách Honzy Kyselého si i Šimon Czernek vymetl růžek.
16:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #32 Ondřej Drong (5:0)
16:52 Třinec navyšeje vedení už na 5:0!
16:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #11 Jiří Martynek (4:0)
16:08 Nedáš dostaneš, přestože si Uničov vytvořil pár šanci, gól si připisuje Třinec a to konkrétně Honza Kyselý.
15:59 Po střele Vláčila se blýskl Gawlik!!
14:56 Nádherná kombinace první třinecké lajny, ovšem bez zakončení.
14:21 Po delší době na míčku i hostující tým - tedy chvíli byl.
13:42 Souboj za hostující bránou úspěšnější pro domácí borce.
12:45 Drong propálil vše co mohl, ale bránu přesto netrefil.
12:21 Kombinace Mieszek Tomiczek končí mimo hřiště.
12:05 Dobrá kombinace přesilovkové pětky už přinesla 3 šance, ale zatím bez gólu.
10:48 Vyloučen hráč #9 Daniel Vaverka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
10:42 Rozhodčí mají ruce nahoře a Třinec si zahraje přesilovku.
10:02 Rozjetý Mieszek našel přihrávkou Czerneka, který výpalil střelu, který jen těsně minula bránu.
09:13 Po střele Vláčila si Gawlik připisuje zákrok.
08:52 Drong zpracoval míček ze vzduchu za což si měl odsedět dvou minutový trest, rozhodčí se však nakonec shodli, že to bylo na hraně pravidel.
07:59 Standartní situaci Třince vyřešil Janáč tvrdou střelou, bohužel do bloku.
07:02 Turoň našel dobře postaveného Janovského, který střelou prověřuje gólmana.
06:09 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #87 Filip Sikora (3:0)
06:09 Honza Kyselý nedal gólmanovi šanci a vymetá levý růžek brány!!
04:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
04:43 Turoň se přesnou střelou prosazuj!!
02:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
02:51 Po pisknutí rozhodčích, rychla kombinace Mieszek - Czernek končí gólem.
02:13 Fiedorova střela postrádala přesnost, a tak míček končí za mantinelem.
01:41 Marek Gawlik si připisuje prví zákrok po úniku hostů.
00:31 První šanci si na své konto připisuje Třinec, Janáč však trefil pouze gólmana.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro domácí.
00:00 Vítáme Vás u online přenosu 11. kolo divize, ve kterém domácí Třinec vyzve soupeře z Uničova.