(Macháček)
  • 58 57:04
    Třinec

FBS Olomouc - FBC Intevo Třinec  7:3
branky: 4. Jan Kopecký, 10. Tomáš Jelínek, 24. Tomáš Jelínek, 28. Jan Kopecký, 39. Tomáš Jelínek, 50. Jan Kratochvil, 58. Jan Kopecký - 20. Jan Fiedor, 29. Jan Štěpánek, 32. Tomáš Sikora; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 5:5 + Jiří Martynek 4; využití: 2:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 53 - Jan Gawryš Piško 50; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Kočiřík Lukáš (Trenér): Dnes to byl zápas v kvalitě národní ligy a proto nás obzvláště těší, jak jsme to zvládli. Třinec byl tvrdý, fairplay soupeř a tak jak jsme čekali, přijeli perfektně připraveni. Dlouho to byl vyrovnaný zápas a největším pozitivem je pro nás to jak jsme zvládli třetí třetinu. Opravdu je neskutečné jak náš tým zápas od zápasu roste nejen florbalově, ale zejména takticky a v oblasti podřízení se jednotlivců kolektivu a výsledku pro tým. Jak se nám vrátí velká marodka, budeme bezesporu jeden z nejlepší týmů za poslední roky. #A-teamfamily
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Navzdory dobrému výkonu jsme bohužel nedokázali proměnit více šancí. Škoda dvou darovaných branek.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:25 Hosté se v posledních vteřinách snaží dostat co nejblíže k soupeři.
57:55 GÓL FBS Olomouc! 7:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #15 Igor Macháček (7:3)
57:29 Hosté jsou do hry bez brankaře, na domácí vysílají hned několik střel.
57:04 Timeout FBC Intevo Třinec
55:20 Neskutečný Štěpánek dnes v bráně opravdu září. Svůj výkon opět vyšvyhl skvostným zákrokem.
54:00 Počet hráčů na hřišti je vyrovnán. Oba týmy se pokouší dostat co nejrychleji k bráně soupeře.
53:52 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
53:08 Štěpánek opět v akci! Svým zákrokem zachraňuje situaci domácího týmu.
52:42 Vyloučen hráč #8 Jan Minář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
51:55 Nebezpečná střela domácích končí mimo, stejně tak následujicí rychlá odezva od hostů.
50:16 Přesilovka domácích dále pokračuje, taktéž i ostřelovaní jejich branky.
49:33 GÓL FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #11 Tomáš Skoupil (6:3)
49:18 Přesilovka domácího celku zatím nepřinesla ovoce.
48:01 Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2+2 minuty za sekání
46:20 Krásný zákrok Štěpánka, jeho pohotovost podržela domácí.
45:32 Hosté zahajují svůj útok. Kužel společně s pomocí Štrbáka hosty v jejich plánu zastavují.
44:06 Skupník bleskově s míčkem vyrazil na útočnou polovinu, nakonec o míček na poslední chvíli  přichází.
42:32 A opět hosté, Szkandera a jeho rychlá střela.
41:48 Filip Sikora vyslal svou pecku na olomouckou bránu. Miček se, ale na poslední chvíli brance vyhnul.
40:38 Již od začátku třetí třetiny vidíte rychlý vstup do hry.
40:01 Vítězné buly tentokrát na straně domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:54 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
39:14 Hosté si jdou aktivně pro míček, ale nedaří se jim ho na posledních pár vteřin získat. Nakonec standartní situace hostů konči v rukou Štěpánka.
38:10 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #14 Jan Kratochvil (5:3)
38:10 Jelínek doslova dovezl míček do branky hostů.
37:44 Střela! Minář páli pár milimetrů nad bránu Piška.
37:28 Tomiczek pálí, ale sjíždí míček a ze slibné střely nakonec jen poslání do rohu.
36:22 Kužel na poslední chvíli odráží pokus o střelu soupeře. Míček končí v rohu hřiště.
35:00 Minář bere míček a posílá rychlou přihrávku na Macháčka, který nachází Friedla. Situace, ale zůstavá bez střelby.
34:15 Oba týmy na olomoucké palubovce dnes předvádí atraktivní výkony.
33:05 Nebezpečná střela Turoňe z půlky, ale nakonec jen těsně odraz od mantinelu,
31:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #27 Jan Fiedor (4:3)
31:11 Hosté se bliží k bráně soupeře. Střela shoté navyšují.
31:01 Dramatická situace se uklidnila jsem opět ve hře pět na pět.
28:50 Vyloučen hráč #22 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
28:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil #42 Jan Štěpánek (4:2)
28:01 Střela po odrazu končí za zády Štěpánka.
27:15 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #21 Vít Friedl (4:1)
27:01 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
26:10 Tým hostů opět v nelehké situaci. Míček vyhazuje a nátlaku domácích odolává.
25:39 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:18 Rychlá střela hostů překvapila Štěpánka. Nakonec bez následků.
23:18 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (3:1)
23:18 Jelínke kličkuje, kličkuje a posílá míček do sítě hostů.
22:30 Štěpánek krásně odolal nátlaku dorážek a domácí rozehrávají.
21:19 Kratochvíl páli, ale Piško vyslanou pecku jednoduše polapil.
20:40 Standartní situace hostů končí neúpěšně, u míčku opět Olomouc.
20:01 Druhá třetina nám přinesla vítězné buly pro tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #87 Filip Sikora (2:1)
19:47 Olomoucký celek propadá a inkasuje branku. Míček končí za zády Štěpánka.
17:45 Drong jako další ohražuje domácí bránu, taktéž neúspěšně.
16:02 Martýnek míří na Štěpánkův levý dolní rožek, střela ale končí těsně mimo tyč.
14:23 Vyloučen hráč #12 Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
14:07 A další rána Tichého. Piško, ale připraven a míčku se ujímá.
13:28 Střela! Macháček pálí, ale střela letí vysoko nad branku hostů a končí za mantinelem.
12:33 Hráči Třince nevyuživají standartní situaci na útočné polovině a u míčku opět domácí.
11:35 Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
10:07 Štěpánek zachraňuje domácí celek před inkasováním branky a lape s jistotou soupeřovu střelu.
09:03 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #47 Bohdan Kopelec (2:0)
09:03 Souhra Jelínka a Kopelce končí v bráně hostů.
08:28 Olomoucký celek poslední vteřiny přesilové hry nevyuživá a utkání pokračuje dále pět na pět.
07:31 Olomouc v přesilové hře čtyři na tři. Kopecký posílá střelu, ale za zády brankaře hostů nakonec nekončí.
06:30 Vyloučen hráč #35 Jan Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
05:57 Přesilová hra domácích zatím bez vstřelenéhé branky.
05:20 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
04:43 Na straně hostů se bude vylučovat.
03:40 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #31 František Kužel (1:0)
01:56 Mikulíkova ostrá střela konči v rukou brankáře hostů.
01:03 Vstup do utkání nám již od počátečním vteřin ukazuje, že dnes bude na co koukat, rychlá výměna míčků na obou stranách.
00:01 Počáteční buly vyhrává tým domácích.