7:3
    Vít IDES
    ()

FBC SLOVÁCKO - FbK Horní Suchá 7:3
branky: 13. Vojtěch Bistrý, 20. Marek Janča, 27. Jakub Číž, 28. Jiří Chromek, 54. Vojtěch Bistrý, 56. Marek Janča, 58. Vít Ides - 41. Martin Kutáček, 52. Adam Klimeš, 53. Daniel Tychtl; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: David Číž 27 - Filip Plíhal 24; po třetinách: 2:0, 2:0, 3:3
60:00 Komentář hostů Jochman Ivo (Trenér): Nepodařilo se navázat na minulé domácí utkání a v prvnípolovině utkání jsme nevstoupili dobře do zápasu. Ve třetí třetině jsme se zlepšili a utkání zdramatizovali, ale závěr utkání při hře bez brankáře se nám moc nevydařil. nDěkuji soupeři za zápas a my snad se v dalších utkáních zlepšíme
60:00 Komentář domácích Provazník Jiří (Trenér): Kvalitní vstup do utkání, hráči po dvě třetiny dobře plnili pokyny, které jsme si řekli před zápasem. Avšak soupeři občas zahrozili z rychlých breaků. Ve třetí třetině jsme vypadi z rytmu hry. Soupeř toho využil a dotáhl skóre na jednobrankový rozdíl. Po timeoutu jsme se vrátili k poctivé obraně a využili chyb v pressingu soupeře. Děkujeme soupeři za fér utkání a přejeme vše dobré do dalších zápasů. Dále děkujeme divákům i rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
60:00 Komentář trenéra hostů se neuložil. Obsah byl ve smyslu, že se nepodařilo navázat na minulé utkání a bufají, že je vrátí k minulým výkonům. Poděkovali za zápas
57:51 GÓL FBC SLOVÁCKO! 7:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides bez asistence (7:3)
55:55 Hosté hrají power play
55:50 Timeout FbK Horní Suchá
55:50 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #95 Lukáš Blizňák (6:3)
53:57 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #88 Tomáš Řihák (5:3)
52:46 Timeout FBC SLOVÁCKO
52:46 GÓL FbK Horní Suchá! 4:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #44 Tomasz Cielecki (4:3)
51:11 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #64 Adam Klimeš, asistoval #91 Daniel Tychtl (4:2)
50:03 Další dvě střely domácíci zlikvidoval hostující golman
48:20 Hra se přiostřuje a schytala to hokejka Kuby Zatloukala, ze které jsou dva kousky
43:35 Dvě velké šance domácích, kdy byli dvakrát sami před brankářem hostů
40:33 GÓL FbK Horní Suchá! 4:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #34 Martin Kutáček bez asistence (4:1)
40:01 Byla zahájena 3. třetina a buly vyhráli domácí
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
35:30 Velká šance domácích, několik střel bylo zblokováno
34:10 Hra se zklidnila
30:31 Několik šancí hostů během přesilovky. Hosté netrefili, ani prázdnou branku.
28:47 Vyloučen hráč #22 Marek Janča družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:58 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #50 Jakub Nevařil (4:0)
27:35 Vyloučen hráč #89 Andrej Bílek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
26:34 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #11 Jiří Chromek (3:0)
25:56 Domácí přesilovku nevyužili
23:58 Vyloučen hráč #46 Daniel Matloch družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
22:56 Velká šance hostů
20:00 Vše je připraveno k zahájení 2. třetiny
20:00 Střely v 1. části: 15:7
20:00 Poměr střel v první třetině 15:7
19:10 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #52 Jakub Zatloukal (2:0)
17:46 Domácí si vytváří jednu šanci za druhou
15:26 Šance se střídají na obou stranách
12:42 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #82 Martin Hadaš (1:0)
11:40 Velká šance domácích
07:22 Šance se střídají na obou stranách
02:07 Utkání začalo oťkáváním soupeřů