• 58 57:10
    5:10
    (Kopelec)

FBC ORCA KRNOV - FBS Olomouc 5:10
branky: 7. Jaromír Filip, 13. Jaromír Filip, 30. Dominik Fňukal, 34. Dalimil Chylík, 41. Jaromír Filip - 8. Tomáš Štrbák, 15. Jan Kratochvil, 16. Vít Friedl, 18. Igor Macháček, 28. Tomáš Skoupil, 37. Jiří Novák, 42. Jan Kratochvil, 47. Jiří Novák, 50. Tomáš Jelínek, 58. Tomáš Skoupil; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Václav Hradil 29 - Dominik Hrabě 24; po třetinách: 2:4, 2:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Vedoucí): Dnes to byl překvapivě težký zápas, kdy nám Krnov ukázal, že v této lize se musí počítat i s ním. Dlouho to bylo velmi těsné. Naštěstí si v třetí třetině kluci vzpoměli na výkony z minulých zápasů.Přístí týden Třinec a celá rodina mužů FBS je nachystaná před domácím publikem nechat na palubovce opět vše!!! . Děkujeme soupeři za utkání. Hot16family reday for Třinec!!!
60:00 Komentář domácích Filip Jaromír (Vedoucí): Olomouc potvrdil své kvality, ikdyž mohlo to skončit ten zápas za stavu 2:1 :p jedem dál, díky že přišlo i dost diváku na ty výsledky co předvádíme, ale hra z naší strany si dovolím říct nebyla zas tak zlá. nGratuluji Olmiku , a jdem se připravit na příští týden.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:40 Olomouc kombinuje na své polovině a zkouší jednu z posledních akcí.
59:12 Před brankou hostů to teď jedna velká sekaná.
58:02 Můžeme vidět, že se trošku změnila sestava Krnova.
57:10 GÓL FBS Olomouc! 5:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #47 Bohdan Kopelec (5:10)
57:10 Osamocený Skoupil přidává další branku Orce.
56:30 Timeout FBC ORCA KRNOV
56:30 Krnov si bere oddechový čas a jde se poradit.
56:20 Hradil v brance drží svůj tým.
55:41 V hale stoupají emoce.
55:01 Šuly nahrál nebezpečně před svou branku na Fňukala D., kde se míčku zmocnili hosté. Fňukal D. jejich střelu poté zblokoval.
54:10 Rozehrávka u střídačky domácích a jejich kombinace. Míček za chvíli získala Orca.
52:41 Nebezpečná rychlost a následná střela Janáče.
51:30 Musím říct, že Olomouc svým pressováním dělá Krnovu problémy. Tempo Orcy se v třetí třetině snížilo.
50:23 Fridel získal míček z důvodu nepřesné nahrávky olomouckých hráčů. Hosté ho zpět vypressovali.
49:07 GÓL FBS Olomouc! 5:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #8 Jan Minář (5:9)
46:46 GÓL FBS Olomouc! 5:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák bez asistence (5:8)
45:28 Rabinský perfektně zachytil míček a nahrál na Filipa. Před Filipem stál soupeř, tudíž ani nevystřelil.
44:59 Kužel střílel z otočky. Míček trefil krnovského hráče a odrazil se za mantinel.
42:34 Osamocený Šuly dostal přihrávku od svých beků a mohl to rozběhnou po celé délce mantinelů. Než aby o míček přišel, vrátil ho zpět na beky.
41:15 GÓL FBS Olomouc! 5:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #8 Jan Minář (5:7)
41:15 Olomouc na změnu stavu utkání, kterou zařídil Krnov, rychle zaregovala.
40:31 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #77 František Šuly (5:6)
40:31 Šuly na osamoceného Filipa, kterému už nědělalo problém zakončit do poloodkryté branky.
40:00 Buly třetí třetiny pro Krnov.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:35 Míček byl teď ve velkém brankovišti u domácí branky. Naštěstí z toho nic není, protože jej Orca vyvezla pryč.
37:15 Filip se zbavil kličkou dvou olomouckých hráčů a vystřelil. Hostující obrana míček zachytila.
36:36 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:6)
36:29 Macháček mohl střílet do prázdné.
35:02 Krnovská mládež na tribuje skanduje, že chce ještě vidět další branku.
34:01 Hradil vyhodil dlouze na Baránka, který míček dostal až do protějšího rohu. Tam o míček přišel.
33:41 Vyloučen hráč #33 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:02 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #10 Dalimil Chylík bez asistence (4:5)
31:42 Filip dal dlouhou na Fridela, který obkroužil branku a nahrál na Menzela. Jeho sřela nemířila mezi tři tyče.
30:21 Velký šrumec za brankou hostů. Fňukal F. se rval o míček jako lev a málem převátil branku. Hrabě si ji musel spravovat.
29:18 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #14 Filip Fňukal (3:5)
29:18 Dneska se ty přesilovky proměňují na obou stranách.
28:35 Mácháček šel s Novákem sám na branku. Střílel nad.
28:00 Vyloučen hráč #22 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
27:38 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #21 Vít Friedl (2:5)
27:12 Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
27:12 Fňukal F. je opravdu naštvaný a nesouhlasí s tím, že ho rozhodčí vyloučili. Radši nebudu citovat, co zde říkal nebo bychom dostali pokutu. Olomouc přesilovku proměnila.
26:19 Fňukal D. je na své polovině důrazný. Nenechá Olomouci míček jen tak. Ovšem teď to rozhodčí vyhodnotili jako faul a rozehrávku z rohu má Olomouc.
25:48 Máme zde 50 diváků. Děkujeme, že jste se na tohle utkání přišli podívat!
24:12 Macháček dal na Friedla přihrávku po mantinelu. Druhý zmíněný skončil v rohu, kde se mu míček snažili sebrat domácí hráči. I přes tohle vše dokázal bezpečně vrátit míček na své obránce.
22:40 Standartka blízko branky Krnova. Střela jen do krnovských hráčů.
21:13 Na střídačce domácích můžeme vidět Ondru Miškova, kterého dnes na hřišti neuvidíme. Léčí svoje zranění z předešlého zápasu. Přejeme, ať je to brzy v pořádku.
20:00 Buly druhé třetiny pro Krnov.
20:00 Střely v 1. části: 10:14
19:50 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:50 Skoupil vrazil do Baránka a Orca si zahraje další přesilovku, která bude pokračovat v druhé třetině.
19:10 Filipovu přihrávku na střed bohužel Fridel nechytil.
17:25 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #14 Jan Kratochvil (2:4)
17:25 Olomouc svou přesilovku využila chybou domácích, kteří byli špatně postavení. Fňukal F. ze zlosti shodil domácí branku na zem.
15:43 Vyloučen hráč #10 Dalimil Chylík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
15:43 Chylík v rohu hřiště poslal hostujícího hráče za mantinel a jde si posedět na dvě minuty na trestnou. Olomouc si taky zkusí přesilovku.
15:28 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #15 Igor Macháček (2:3)
14:56 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #47 Bohdan Kopelec (2:2)
14:56 Olomouc tak dlouho kombinovala až dostala míček do branky.
14:00 Zápas je dnes v obrovském tempu a s velkými emocemi.
12:25 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #81 Dominik Menzel (2:1)
12:25 Krnov svou přesilovou hru využil a odskakuje.
12:07 Filip pouze do bloku.
10:52 Vyloučen hráč #22 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
10:52 Krnov si vyzkouší přesilovku.
10:07 Hlušíček překazil střelu Macháčka a je byl z toho brejk.
08:23 Hlušíček obral Friedla na půlce hřiště a nahrál na Rabinského. Ten střílel do brankáře.
07:13 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Tomáš Štrbák bez asistence (1:1)
07:13 Filip otevřel dnešní brankový účet. Na to ale reagovala Olomouc a srovnala.
06:40 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (1:0)
06:28 Teď byl ohrožen stolek pořadatelů.
05:41 Z důvodu faulu Fňukala F. má Olomouc rozehrávku v rohu domácích.
04:18 Olomouc kombinovala na své půlce. Najednou v rohu získal míček Filip, který nahrál na Janáče, ten střílel vysoko nad.
01:45 Olomouc se v prvních minutách zápasu snažila vytáhnout postupným útokem míček až k brance domácích. Tam ovšem všechny akce skončily.
00:01 Úvodní buly vyhrála Olomouc.
00:00 Podlaha opravena, tribuna plná a týmy jsou rozcvičené, myslím, že můžeme pomalu začínat
00:00 Dobré odpoledne z haly na Janáčkově náměstí. Vítám vás u 9. kola Divize E, ve kterém se nám dnes představí domácí Krnov a hosté z Olomouce. Utkání začíná přesně v 17:00. Přeji příjemnou zábavu!