• 60 59:40
    9:12
    ()

Florbal Vsetín - PASKOV SAURIANS 9:12
branky: 5. Filip Vichtora, 10. Robin Macek, 10. Filip Vichtora, 22. Ivan Zajíc, 23. Ivan Zajíc, 25. Vojtěch Valůšek, 27. Jakub Húšť, 46. Lukáš Adámek, 59. Tomáš Horák - 8. Matěj Kožušník, 16. Martin Ulman, 20. Martin Ulman, 22. Matěj Sokol, 37. Marek Gaščík, 47. Lukáš Kurečka, 48. Matěj Sokol, 49. Petr Šomodi, 52. Martin Ulman, 54. Martin Ulman, 56. Petr Šomodi, 60. Martin Ulman; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Jakub Tománek 25 - Vojtěch Kořínek 23; po třetinách: 3:3, 4:2, 2:7
60:00 Komentář domácích Anděl David (Trenér): Těžko se hodnotí zápas, ve kterém podstatnou dobu vedeme a nakonec prohrajeme o tři branky. Soupeř dokázal i za pro něj nepříznivého stavu hrát svoji hru, víc si věřil na balonku a počkal si trpělivě na naše chyby. Děkujeme za rychlý zápas plný soubojů, který se musel líbit divákům.
60:00 Komentář hostů Volek Radim (Trenér): Přijeli jsme do Vsetína pro tři body, ale věděli jsme, že nás nečeká lehký úkol. Dvě třetiny jsme hráli uplnou tužku, když jsme vstřelili gól tak jsme vzápětí soupeři darovali přesilovku nebo gólovou situaci. Dnes jsme hráli šestkrát v oslabení, ve kterých jsme dostali tři góly. Tomu se musíme v příštích zápasech vyvarovat. Do 45 minuty to snáma nevypadalo vůbec dobře, ale ukázali jsme morál a srdíčko. Posledních patnáct minut bylo na hřišti jedno mužstvo ato bylo to naše. Díky soupeřům, rozhodčím a trenérům za utkání. Libore posíláme pozdrav do Švýcarska a podívej, vezeme slíbené tři body. Toť vše, zdarec.
60:00 Střely ve 3. části: 11:15
59:40 GÓL PASKOV SAURIANS! 9:12
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman bez asistence (9:12)
59:40 A je hotovo. Tři body si odváží Paskov. Gratulujeme.
59:16 Zachvilku jdem na kebab.
58:22 GÓL Florbal Vsetín! 9:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #54 Tomáš Horák, asistoval #6 Jakub Húšť (9:11)
58:22 Hory snižuje od tyčky.
55:08 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:11
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #87 Martin Michna (8:11)
55:08 Březo to jsi měl mít. To je tvá osmá chyba.
53:04 Timeout Florbal Vsetín
53:04 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:10
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #87 Martin Michna (8:10)
53:04 A je tu další branka hostů...
52:29 Tak to je neuvěřitelné zase ztracené vedení o tři góly.
51:51 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:9
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (8:9)
49:49 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
48:20 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:8
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (8:8)
47:35 Na hrací ploše je voda, nikde tu není hadra. Domácí trenér nabídl svou mikinu.
47:35 Delfínek znovu sám na golmana. Zas to nedal. Zas sa šklebí. Zas třískl hokejkou. Marjaaaa
47:06 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:7
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #78 Matěj Sokol, asistoval #21 Peter Šobich (8:7)
46:18 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #27 Matěj Kožušník (8:6)
46:18 Paskov bleskově odpovídá. Hostující hráče se obtočil kolem brány a využil nepohlídanou stranu Tománkem.
45:49 GÓL Florbal Vsetín! 8:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Lukáš Adámek bez asistence (8:5)
45:49 Adámek prošel obranou hostů jak nůž máslem a střelou dvacet nad led zvyšuje na 8:5.
45:11 Zdravíme Ondru Malého do nemocnice a přejeme brzké uzdravení.
44:34 Krásné gesto Vsetína. Odvolané vyloučení si vysloužilo potlesk celé haly.
44:11 Bubáci odešli, snad zůstalo vše na svém místě.
43:42 Paskov v pěti. Jde se dál. Mezitím Húšť  30 metrů vedle.
43:16 Zatím bez velké šance.
41:29 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
41:29 Je tu šance pro Vsetín další přesilovka.
40:48 Paskovu patří první šance, tu likviduje připravený Tománek.
40:01 Třetí dějství zahájeno. Buly pro Vsetín.
40:00 Střely ve 2. části: 12:15
40:00 Chodí mi spousta dotazů, zda dnes bude KEBAB? Ano bude!
39:23 Na míčku teď Paskov a třetina už se víceméně dohrává.
36:17 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík, asistoval #21 Peter Šobich (7:5)
36:17 Paskov snižuje na 5:7 po pěkné kombinaci. Nutno podotknout, že ten fanoušek co řve už mě začíná štvát.
34:49 Macek vyloženě dnes září! Jak palubovka když ju správcová vyleští.
34:39 Rozhodčí jsou dnes hodně vidět.
33:30 Delfín poslal soupeře až k nám na časoměřičský stolek, hňup se z tadyma nemožu dostat.
32:37 Vsetín ubránil další oslabení ! dnes hrajíé domácí skvěle.
30:28 Horák už nemohl tak fauloval a jde si za námi odpočinout.
30:21 Vyloučen hráč #54 Tomáš Horák družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
30:21 Giovani fantasticky vychytal nájezd to je neuvěřitelné jako Hašek :D
29:56 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #87 Martin Michna.
29:31 Terko nehrála ty si hokej? Čumíš na ten florbal jak PUK :D
28:07 Zub tu komunikuje na trestné se soupeřem o VUT lize a doslova se mu vysmál, že je porazili :D
27:45 Vyloučen hráč #73 Petr Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování florbalky
27:29 Tománek fantastický zákrok!
26:19 Timeout PASKOV SAURIANS
26:19 GÓL Florbal Vsetín! 7:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #13 Ivan Zajíc (7:4)
26:19 Zajíc nádherně našel zabíhajícího Húště a je to další branka. Hosté si berou TimeOut.
25:59 HúŠt znovu vedle, tentokrát pouze o 20 metrů.
25:23 DVMD Ing. z ÚVSSR VUT v Brně je dnes extrémně vidět.
24:48 To pivo, ale vůbec není špatné.
24:07 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Vojtěch Valůšek, asistoval #13 Ivan Zajíc (6:4)
24:07 Premiérová branka v dresu Vsetína pro Valůška už teď má víc bodů jak delfín za 9 utkání.
23:18 Delfííín :DDDD Ten dnešní zdroj materiálu pro dnešní online zápasu beží sám branu a asi zakopl nebo zapoměl balon já nevím.
22:51 Už bychom to mohli chvílu udržet.
22:38 GÓL Florbal Vsetín! 5:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc z trestného střílení (5:4)
22:38 Zajíc faulován v úniku a v nařízeném trestném střílení prokázal chladnout hlavu a zavěsil.
22:12 Bleskově vyrovnáno.
21:44 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:4
21:02 Oblíbený střelec extraligového trenéra Karla Ševčíka, Ivo Zajíc natáhl v přesilovce a vymetl všecky pavučiny.
21:00 GÓL Florbal Vsetín! 4:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #8 Jiří Vaculík (4:3)
20:45 Omlouvám se není to pivo je to Ostravar. Půlitr dešťovky.
20:01 Druhá třetina zahájena, na cestě je pivo, které nám doručí Luky Matocha.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:38 Paskov svou přesilovku rychle využil a vyrovnává, nyní má přesilovku Vsetín a přenese si ji do druhého dějství.
19:34 Vyloučen hráč #9 Adam Gejdoš družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:05 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #36 Marek Gaščík (3:3)
18:39 Vyloučen hráč #18 Petr Chovančík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
18:22 Střela Húště klasicky úplně vedle.
16:59 A on poslechl.
16:36 Březík teď hlasitě zvolal na delfínka: "Filipe vy*er se na to"
15:39 Delfínek se teď roztočil jak na řetízkáči. Nejsi na Matějské hraj!
15:18 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #73 Petr Šomodi (3:2)
14:04 Na horní tribuně  sleduje dnešní utkání i Polska! Kurňa příště  ti budem muset rezervovat dvě sedačky ta jedna je jakási malá.
11:50 Stálice v hledišti a věrná fanynka Míša Kratinová, přítelkyně střelce Ivana Zajíce dnes nedorazila do dějiště dnešní utkání. Zdravíme
11:29 Nová posila Valůšek si se Zajícem ihned sedli a vytvořili si další šanci.
09:59 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora bez asistence (3:1)
09:59 V lidlu byly přes týden asi vysoké obraty. Jejich vedoucí skoruje podruhé. 3:1
09:38 Macek se hezky uvolnil a dvacet na led 2:1
09:25 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #16 Tomáš Březík (2:1)
08:05 Delfín havaroval na souši.
07:38 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #27 Matěj Kožušník, asistoval #88 Lukáš Kurečka (1:1)
07:38 Paskov vyrovnává v přečíslení 2na1. Zub řikal prý offside.
06:50 Zajíc prověřil golmana hostů
05:53 Terko bacha na toho bubáka, schov si telefon.
05:00 Vedoucí prodejny obchodního řetězce Lidl otevírá skóre! 1:0
04:59 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #16 Tomáš Březík (1:0)
04:30 Ulmnan v oslabení sám na golmana a fantastický Tománek.
03:20 Vsetín má první přesilovku první ránu Vaculíka likviduje hostující golman.
03:00 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
01:00 Podle mě ti bubáci dojeli z Ostravy.
00:10 První šance na obou stranách likvidují golmani.
00:01 Utkání zahájeno! Zahajovací formace Jágr, Vampola, Klepiš, Rozsíval, Mojžíš.
00:00 Do haly dorazili dva bubáci! Pořadatel okamžitě nařídil posbírat balolnky!
00:00 Spousta fanoušků musím zklamat, možná dnes bude nuda. Naše největší atrakce Michal Žůrek obdržel v minulém kole červenou kartu a dnes nenastoupí. Ani kluky nedošel podpořit a vykašlal se na ně.
00:00 Dobrý podvečer všem fanouškům vsetínského florbalu, od komentátorského stanoviště zdraví komentátoři Robert Záruba a Petr Vichnar.