7:6
    Matěj SOKOL
    (Gaščík)

PASKOV SAURIANS - Zlín Lions 7:6p
branky: 4. Matěj Sokol, 14. Martin Ulman, 28. Peter Šobich, 32. Marek Gaščík, 52. Martin Ulman, 53. Matěj Sokol, 62. Matěj Sokol - 14. Jakub Haša, 28. David Vodica, 42. Lukáš Ondroušek, 47. David Vodica, 48. Kryštof Hájek, 56. Jakub Haša; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 40 - Jaroslav Bartík 36; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:4, 1:0
65:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Někdy uděláte hrubou chybu a doslova darujete soupeři branku. My dnes takto darovali Zlínu minimálně čtyři. Mohli jsme mít tři body, ale také žádný. V závěru totiž při nás stálo štěstí. Musíme být spokojeni i za body dva. Děkuji soupeři za výborný zápas, skvělým divákům v hale a neméně skvělým rozhodčím.
65:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Za prohrané utkání v prodloužení se vůbec nemusíme stydět. Zápas měl vysoké tempo a domácí se prosadili jak váhově, tak i zkušenostmi. Rozdílovým hráčem za mne byl dnes domácé brakář. Děkujeme za zápas a zkušenosti.
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
61:02 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #78 Matěj Sokol, asistoval #36 Marek Gaščík (7:6)
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:43 Timeout Zlín Lions
57:07 dvakrat hned za sebou zazvonila tyč brány domácího týmu
55:15 GÓL Zlín Lions! 6:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #29 Pavel Malošík (6:6)
54:50 Ulman má nádhernou střelu z rohu bohužel byla zblokovaná
54:10 na obou týmech jde vidět jak moc chtějí vyhrát jejich tempo je vražedné
52:41 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #78 Matěj Sokol, asistoval #21 Peter Šobich (6:5)
51:23 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #87 Martin Michna (5:5)
51:11 Vyloučen hráč #74 Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
50:30 bude se vylučovat na straně hostů paskov jde do šesti
49:37 gejdoš zkouší pozornost soupeřova brankáře střelou z půlky
47:23 GÓL Zlín Lions! 4:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #51 Kryštof Hájek, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (4:5)
46:52 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (4:4)
45:24 paskovská standartka z rohu končí breakem hostu avšak bez změny skore
41:57 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (4:3)
41:20 první střelu třetí třetiny si připije  zlín kořínek byl ale připraven a střelu vychytal
40:00 Střely ve 2. části: 14:19
39:30 Vyloučen hráč #74 Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
38:45 hráči zlína se do toho opřeli a trápí tým domácích u jejich brány
36:45 golmani obou týmu předvádí excelentní výkon dneska
32:37 hráči paskova se od posledního gĺu drží v útočné polovině
31:15 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík, asistoval #78 Matěj Sokol (4:2)
29:11 Kořínek právě zachránil nebezpečnou sřelu zlínu
27:47 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (3:2)
27:02 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #78 Matěj Sokol (3:1)
22:28 Během přesilové hry měl zlín 3 šance na gól ale domácimu golmanu se podařilo všechny vychytat
20:28 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 12:15
17:41 útočník hostujících se ocitl sám před brankou paskova ale minul
15:57 break domácí týmu byl překažen obranou hostujících
13:32 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (2:1)
13:16 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #9 Adam Gejdoš (2:0)
12:30 diváci  můžou napínavý zápas plný střel
10:20 útočník zlína  proběhl obranou, ale brankář domácích střelu vychyta
08:37 Utkání vypadá zatím vyrovnaně
06:27 Matěj Kožušník sám před bránou a neproměnil golovou příležitost
03:19 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #78 Matěj Sokol, asistoval #32 Filip Krčmář (1:0)
03:01 s breakem hostů si domácí brankář poradil na výbornou
01:50 hosté  se dží v útočné polovině