7:10
    Martin ĎURIŠKA
    (Sedláček)

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - Sklo Bohemia Světlá n/S 7:10
branky: 2. Jan Gerža, 15. Libor Kuba, 28. David Přibil, 30. František Blažek, 33. Tomáš Světlík, 40. Libor Šťasta, 60. Martin Ďuriška - 6. Andrej Čapek, 10. Ondřej Holoubek, 14. Andrej Čapek, 32. Martin Kučírek, 35. Patrik Mendl, 36. Jan Gerža, 46. Andrej Čapek, 48. Luboš Brzoň, 49. Ondřej Holoubek, 58. Andrej Čapek; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 7 + František Blažek OS:1; využití: 1:3; diváků: 36; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 32 - Tomáš Černohlávek 28; po třetinách: 2:3, 4:3, 1:4
60:00 Komentář domácích Šťasta Libor (Trenér): Souhlasím s trenérem hostů, že v zápase o nic nešlo a tak jsme k tomu přistoupili. Asi to nemá cenu ani komentovat, protože přístup některých k zápasu byl velmi špatný. Zbytečně moc vyloučení. Je potřeba do budoucna méně kecat s rozhodčími a více hrát. Jinak děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Trtík Petr (Trenér): V dnešním zápase bylo znát. že se jední již o poslední zápas základní části a bylo o poznání méně pohybu na obou stranách, což nám paradoxně vyhovovalo. Soupeř nás nechával hrát s balonem a nechal prostor pro kombinaci což se nám dařilo využívat. Soupeři děkuji za zápas a přeji hodně štěstí do další fáze soutěže. Nakonec bych chtěl moc poděkovat paní Černohlávkové, která nás podporovala na každém zápase.
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
59:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #24 David Sedláček (7:10)
58:20 Franta střílí, ale vedle.
57:16 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #66 Petr Trtík (6:10)
56:09 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nesportovní chování
56:09 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:30 Znojmo hraje hezké oslabení.
54:18 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Vlček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za držení
53:30 Časoměřič vzkazuje: Že Šťásta si spletl podlahu s bazénem.
52:45 Vidíme nadherné šance.
51:12 Už podruhé tu můžeme vidět fotbal.
50:47 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
49:29 Znojmo se nevzdává.
48:07 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:9
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek bez asistence (6:9)
47:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (6:8)
46:59 Hosté hrají osobku.
45:47 Ďuriška blokuje.
45:04 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (6:7)
43:47 Světlík běží sám na bránu, ale míček letí za maňták.
42:10 Franta vzkuzuje: Chci jít hrát!
41:00 Znojmo hraje v klidu.
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 14:12
39:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 6:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #44 Libor Šťasta, asistoval #18 Vojtěch Vlček (6:6)
37:51 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
36:57 Znojmo napadá.
35:43 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:6
Vlastní branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža (5:6)
34:56 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #22 Patrik Mendl, asistoval #19 Luboš Brzoň (5:5)
33:44 Vyloučen hráč #3 Tadeáš Hoch družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za zdržování hry
32:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #30 Lukáš Bauer (5:4)
31:51 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Martin Kučírek bez asistence (4:4)
31:51 Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - osobní trest
31:51 Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nesportovní chování
30:45 Ďuriška předvádí jeho kličky.
29:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #3 Tadeáš Hoch (4:3)
28:03 Znojmo srovnává!!
27:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #24 David Sedláček (3:3)
26:23 Začíná tu být dusno.
25:16 Máme tu slovní bitvy!
24:08 Bauer a Gerža hrají dneska fotbal.
23:03 Na dnešní utkání se kouká 36 diváků.Děkujeme.
22:03 Hlasatel vzkazuje Bauerovi:Ty kráso,likviduješ!
16:00 Máme tu další oslabení.
15:39 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Vlček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za hrubost
14:44 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #46 Libor Kuba bez asistence (2:3)
13:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:3
13:12 Blažek jde sám na bránu, ale golman vychytává.
12:06 Bauer vychytává střelu mířenou přímo na šibenici.
11:02 Gerža dneska válí.
10:00 Znojmo v plném počtu.
09:46 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #7 Martin Pavelka (1:2)
08:58 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za sekání
07:27 Gerža zkouší jeho finty.
06:23 Vidíme ukázkovou střelu hostů příklepem.
05:55 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #46 Daniel Vodička (1:1)
04:43 Sedláček David si nádherně obehrává hráče.
03:33 Podrapský Tomáš má dvě krasné střely, ale obě letí za bránu.
02:25 Domácí zatlačují na soupeřovu půlku.
01:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #8 David Přibil (1:0)
00:01 Úvodní buly pro domácí.