2:6
    Ondřej RYŠAVÝ
    (Boštík)

FbC Skuteč - FLORBAL LITOMYŠL 2:6
branky: 3. Tomáš Novák, 30. Lukáš Jungman - 23. Michal Háp, 26. Marek Lamplot, 33. Matěj Gregor, 39. Štěpán Švec, 52. Marek Boštík, 60. Ondřej Ryšavý; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Jan Buhr; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 39 - Tomáš Hájek 34; po třetinách: 1:0, 1:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): Poslední zápas sezóny jsme sice uzavřeli nezdarem, ale odcházíme se vztyčenou hlavou. Vítězství jsme soupeři nedarovali zadarmo, ale třetí třetina rozhodla. Z divize si odnášíme cenné zkušenosti a těšíme se na sezónu novou. Děkujeme soupeři i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 18:10
59:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Ondřej Ryšavý, asistoval #14 Jiří Boštík (2:6)
58:47 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
51:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #20 Tomáš Boštík (2:5)
50:59 Ťuk, ťuk, ťuk, gol. I takhle se dá popsat akce Litomyšle zakončená přihrávkou Tomáše Boštíka na Marka Boštíka, který poslal míček Moravcovi k tyči
49:43 Přísně posouzený obranný zákrok Kuty Skutči vysloužil další trestné minuty
49:02 Vyloučen hráč #42 Karel Kuta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
47:43 Litomyšli jde oslabení lépe, než přesilová hra
47:04 Skuteč si doteď vytvářela o mnoho víc šancí, přesilová hra jim hraje do karet
46:14 Vyloučen hráč #77 Martin Štarman družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
41:48 Vařejčko proběhl sám celé hřiště, obehrál 4 soupeře, ale zakončení mu překazil Hájek
40:00 Střely ve 2. části: 9:21
38:52 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #30 Vilém Nonn (2:4)
38:51 Na čtvrtý pokus se Litomyšli podařila proměnit přesilová hra
37:50 Skuteč si přišla nasbírat trestné minuty
37:49 Vyloučen hráč #33 Adam Krátký družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:40 Moravec předveld klasický jeho trik - provaz v bráně - a zachránil score před změnou
34:39 Skuteč nezvládla proměnit přesilovou hru
32:41 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
32:01 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #77 Martin Štarman (2:3)
29:24 GÓL FbC Skuteč! 2:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #29 Lukáš Jungman, asistoval #9 Marek Hromádko (2:2)
29:23 V průběhu odloženého vyloučení si Hromádko našel Jungmana před bránou a srovnávají score
27:00 Atmosféra v hale se přiostruje
25:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #11 Štěpán Švec (1:2)
25:01 Proměněná standartní situace Litomyšle
24:32 Další skvělý zákrok Moravce
22:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (1:1)
22:23 Krásná šibenice Hápa
21:15 Už třetí příležitost dát gol v přesilovce
20:48 Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za špatné střídání
20:00 Střely v 1. části: 9:14
17:30 Další přesilovka Litomyšle, Moravec si ale i přes to drží čisté konto
15:40 Vyloučen hráč #83 Jakub Kadavý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:51 Skuteč v pěti
11:46 Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře
08:08 Litomyšl tráví na míčku znatelně víc času
06:30 Skutečští volí taktku beton
02:18 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Tomáš Novák (1:0)
02:17 Zápas komicky zahájil brankář hostí