7:2
    Viktor CAKL
    (Horský)

Andone SK Jihlava - FbK Orlicko-Třebovsko A 7:2
branky: 11. Vít Andrýsek, 14. Michal Beránek, 37. Hynek Jirků, 43. Hynek Jirků, 44. Hynek Jirků, 51. Ondřej Vyskočil, 58. Viktor Cakl - 13. Patrik Jurco, 20. Vojtěch Šmíd; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: David Navrkal 26 - David Richter 26; po třetinách: 2:2, 1:0, 4:0
60:00 Komentář hostů Typl Jiří (Trenér): Vyrovnaný a težký zápas, soupeř byl rychlejší a důraznější. Více proměňoval šance. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Šmarda Jan (Trenér): V zápase jsme plnili, co jsme chtěli. Vytvořili jsme si náskok, který jsme nejříve nedokázali udržet. Po 2. třetině jsme si v šatně ujasnili, jak cheme zápas dohrát a tak se i stalo. Po pár gólech jsme se zklidnili a náskok udželi. Děkujeme soupeřům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:40 Lehký zmatek v rozehrávce domácího celku řeší Kasper.
59:12 JIhlava se stále drží na míčku a snaží se dostat k šanci.
58:30 Jihlava kombinuje na půlce soupeře.
57:22 Svou premiérovou brankou zvyšuje Cakl vedení Jihlavy
57:21 GÓL Andone SK Jihlava! 7:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #10 Viktor Cakl, asistoval #76 Jan Horský (7:2)
56:55 Hostující útočník se chytře dostal před bránu, střela končí vedle brány.
55:33 Teď protiůtok hostů, míček končí na zadním mantinelu.
55:11 Jihlavští drží míček na svých čepelích.
54:08 Dalši akce přihraj a běz v podání Jihlavy, míček končí těsně vede tyče. Čo chybalo!
53:03 Dave v bráně právě udělal dobrou relklamu pro výrobce helmy, kterou má. Dělovku hostů kryje helmou.
52:05 Po té co se Horský ukličkoval, musel Vlk zatáhnout za záchrannou brzdu.
52:04 Vyloučen hráč #16 David Vlk družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
51:40 Jihlava teď motá hostující obranu.
51:02 Teď mají problém s rozehrávkou zase hosté.
50:43 Ukrytou střelou do horního rohu Vyskočil navyšuje vedení.
50:42 GÓL Andone SK Jihlava! 6:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (6:2)
50:01 Hostující hráč se ukličkoval a ztratil míček. V následujícim protiútoku Jihlavy zachraňuje hosty golman.
49:35 Jihlava v zámku.
49:18 Nebezpečnou střelu hostů konečkami prstů chytil golman.
48:35 Beránkovi teď předvedli hezkou akci "přihraj a běž" střela končí na golmanovi
48:04 Hosté svou aktivní obranou zneklidňují rozehrávku soupeře.
47:35 Jihlava u míčku, ale nemůže dopředu, přes obranný blok hostů.
46:55 Noháček promáchl tutovou šanci!
46:26 Jihlava po zmatcích v rozehrávce se štěstím ubránila šanci soupeře.
45:30 Jihlava ostřeluje hostující bránu.
45:09 Teď se ke slovu dostala zase JIhlava.
45:02 Beránkova střela po teči končí za bránou.
44:40 Hosté po kombinaci trefují zeď za bránou.
44:18 Rychlí protiútok, rychlá střela a vyborný zákrok golmana domácího celku.
43:34 Kombinace jako z učebnice. dlouhá nahrávka po mantinelu, následné zklepnutí na sřed a další vymetená šibenice.
43:33 GÓL Andone SK Jihlava! 5:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #32 Martin Noháček (5:2)
42:57 Hosté teď aktivně napadají a vybojovali si šanci na střelu, kterou konečkami prstů chytá golman.
42:11 Kolotoč na půlce hostů, nahrávka na střed a vymetená šibenice.
42:10 GÓL Andone SK Jihlava! 4:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (4:2)
41:10 Neskutečný a hlavně perfektní zákrok brankáře hostů, při rychlém protiútoku se stihl přesunout od tyče k tyči a tak stihl chytit tuto tutovku.
40:20 U míčku domácí a zase nevědí, jak na dobrou obranu hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:15 Hynekl měl na čepel další gól. Asi se dneska špatně vyspal, protože míček končí na mantinelu.
38:55 Střela Beránka str. končí na bloku.
37:50 "Ale to je vše pozdě!" takto nespokojený je náš expert s hrou.
37:02 Náš kasanova Dave v bráně si vyslouřil další potlesk fanynek po skvělém zákroku.
36:50 Se střelou Vlka neměl golman problém.
36:26 Náš zdravotní Vláďa má dnes první práci.
36:20 Po nepřehledné situaci si JIhlavy vrací své vedení zpátky.
36:19 GÓL Andone SK Jihlava! 3:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (3:2)
35:40 Vlk je zas jako zeď. To dřív budou lítací auta, než přes Vlka projde míček.
35:10 "Dobře Dave!!!!!!"řvou fanynky z ochozů po výborném dvojzákroku domácího brankáře, který chytá střelu i dorážku.
34:45 Horský starší si teď z protihráčů udělal kuželky.
34:05 JIhlava se trápí a nedokáže vymyslet nic co by stálo za zmínku v tomto online.
32:48 Nechtěl  bych být na hřišti, obzvášť v bílem dresu. Jihlavy je stále na balónku, ale hosté svou precizní a aktivní obranou 2-2-1 jsou velice nepříjemní.
32:12 Kolotoč končí střelou kam jinam než nad bránu.
32:08 Teď kolotoč na půlce hostů.
31:10 Výborný zákrok domácího golema v bráně.
30:45 Rychlá rozehrávka a třela hostů, míček se po střele odrází od zadního mantinelu.
30:26 Vlk teď udělal provaz a tím zablokoval střelu.
29:27 Po delší době u míčku hosté a kombinují na půce Jihlavy.
28:37 I přes svůj mladý věk si teď Andrýsek zkušeně odskočil na střed, kam mu přišel i míček. Střelu míří vysoko nad. Podavači hledají míček až na měsíci.
27:35 Náš expert u stolku je teď hodně nespokojený s hrou domácího celku. Nedivím se mu.
26:45 Prázdná brána domáciho celku, balónek přeskočil čepel útočníka. Jihlavští fanoušci teď byli na infarkt.
26:35 U míčku je teď stále Jihlava, ale lepším týmem jsou aktuálně hosté.
25:45 Po nepřesnosti v rozehrávce má balón Jihlava, ta byla však hned vytalčena o důkladnou obranou.
24:50 Hostů přestávka prospěla a po změnách v obraně napouští JIhlavu k šancím.
24:00 Jihlava zas u balónku, ale hostují svou aktivní hrou dělají domácím problémy.
22:55 Jihlava je chamtivá, zatím balónek moc nepůjčuje.
22:45 Beránek mladší teď motá hosty po celém hřišti.
22:10 Hezká kombina ce hostů, ale střela ze středu hřistě byl spíš padáček, než střela.
21:41 Vyloučen hráč #76 Jan Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
21:08 Hosté do 2. třetiny vyšli s jiným rozestavením do obrany a jsou o dost více aktivní.
20:30 Krásná kombinace JIhlavy. Balónek končí na bloku hostů.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:45 Teď se dělo moc věci naráz, takže jsem nestihl nic psát. Vy jste si snad představu dokázali udělat. Zbytečné vylouční a následnou přesilovku hosté dokázali využit
19:44 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #77 Tomáš Dryml (2:2)
19:28 Vyloučen hráč #72 Vít Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:07 Hra se teď otočila a u balónku jsou teď hosté.
18:18 Nepříjemné nahození hostů na bránu domácího celku. Golman s menšími potížemi chytá.
17:45 Jirků teď na čepeli dva góly, střelu a následnou dorážku lapá zeď v bráně hostů.
16:53 Jihlava je teď dlouho na balónku a točí se s ním jak na karuselu.
16:14 Po chybě Vlka v rozehrávce se Andrýsek zodpovědně vrátil a zachránil situaci.
15:27 Šance Jihlavy a míček zase trefuje mantinel.
15:10 U balónku teď hosté, kteří kombinují na půce soupeře.
13:42 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #88 Jan Beránek (2:1)
13:42 Vyrovnaný stav moc dlouho netrval. Po souhře bratrů se Jihlava vrací do vedení.
13:00 Noháček v ryhlém protiúroku poslal gólovku mladém Hynkovi. Ten se rozhodl balónek nettrefit, asi aby byl zápas vyrovnanější.
12:34 Hosté využili špatné komunikace v rozehrávce domácího celku a dorovnává stav.
12:33 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (1:1)
12:08 Hynďa má místo čepele asi lopatu.
11:50 Nenápadné výpady hostů domácí obranný val zatím odráží.
10:11 Jako z učebnice. Vlk po dobré záběhu za obranu. našel crossem Andrýska, ten to do prázdé neměl těžké. Vlk má oči i vzadu.
10:10 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #16 David Vlk (1:0)
09:00 Výborně odbráněné oslabení, má poklona hostům.
08:45 Po šanci v úvodu přesilovky, hosté výborně brání a nepouští domácí do šance.
08:02 Zazvonění tyče zafungovalo jako budík pro hosty a teď dost nepříjemně brání.
07:36 Po pěkné kombinaci Beránek mladší trefuje tyč.
06:59 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za držení
06:47 Horác starší si teď udělal menší výlet za mantinel.
06:20 Oba útoky se snaží něco vymyslet, ale obrany obou týmů jsou dnes zatím důsledné.
05:40 "Důraz!!!!" řve střídačka domácího celku po nepřehledné siruaci ppřed jejich bránou.
05:05 Nenápadná střela Hyndi, ale dost nebezpečná. Hostující fantom v bráně, ale s lehkostí chytá.
04:48 Dost opatrný florbal z obou stran. Nikdo nechce udělat chybu.
03:48 Ještě včera touto dobou ovládal taneční parket na plese a dnes už mocný Vlk zase v obraně ničí jeden útok za druhým.
03:23 Kasper perfektně trefuje blok soupeře.
02:53 A z ochozů se ozvalo první "JEEEEEE!" po šanci Beránka straršího.
02:50 Jihlava se nežene do žadného zbrklého útoku.
02:00 Hosté teď dobře kombinují na půlce soupeře.
01:54 Jihlava hraje opatrně.
01:05 "Ty v**e, to mohl být gól." ozvala se z úst našeho experta, po šanci hostů.
00:50 První střela na branku hostů. Pro golman rozchytání.
00:01 Další online a zase já, Matěj Jonák je tu zas.