57
  • 57 56:59
    2

FbK TJ Svitavy - Andone SK Jihlava 1:5
branky: 54. Ondřej Mach - 7. Hynek Jirků, 10. Martin Noháček, 41. Vít Jirků, 49. Vít Andrýsek, 56. Martin Noháček; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Filip Lamař 23 - Štěpán Vyskočil 18; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:3
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dobře odehraný zápas po taktické stránce. Ze začatku nám trochu trvalo lepe přehrát soupeře, ale zapas si dokázali v klidu pohlídat. Díky hráčům a soupeři
60:00 Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí): Dnes Jihlava předvedla své kvality, ve většině soubojů byli první, většina odražených balónů skončila u nich, hra tělem byla mnohem lepší oproti nám. V první třetině jsme dostali dva nešťastné góly a naší střeleckou impotencí se nám nepovedlo zápas otočit. Děkuji soupeři, divákům, i rozhodčím. Všichni jsme jen lidi a je lidské dělat chyby. #nestrečuj
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:00 Začala poslední minuta třetí třetiny a domácí jsou v plném počtu na ni.
56:59 Vyloučen hráč #17 Martin Junek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:59 Hosté si zahrají přesilovou hru.
55:47 GÓL Andone SK Jihlava! 1:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Martin Noháček, asistoval #19 Jakub Horský (1:5)
55:35 Hosté hrají v plném počtu.
54:48 Trestné střílení družstva Andone SK Jihlava neproměnil #6 Hynek Jirků.
53:35 Vyloučen hráč #19 Jakub Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování
53:35 Domácí si zahrají přesilovou hru.
53:01 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #13 Ondřej Husák (1:4)
53:01 Duo Ondřej překazilo Vyskočilovi nulu.
48:00 GÓL Andone SK Jihlava! 0:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #76 Jan Horský (0:4)
48:00 Důraznější hosté v brankovišti domácích zvyšují náskok ve vedení.
45:35 Hosté jsou už unaví ze skóre a přestávají riskovat tím dostali hru do ospalého módu. Domácí to musí prolomit.
43:10 Nic zajímavého. Na míčku jsou více hosté, ale střelecká šance nikde.
40:16 GÓL Andone SK Jihlava! 0:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #72 Vít Jirků, asistoval #32 Martin Noháček (0:3)
40:01 Buly získali hosté a rovnou střela.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny ve vysokém tempu, bez náznaku střely.
36:41 Lamař dech beroucím skokem do střely kazí tutovku hostů.
33:20 Domácí hrají v plném počtu. Stav se nezměnil.
31:20 Vyloučen hráč #17 Martin Junek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou
31:20 Hosté si zahrají první přesilovou hru.
30:00 Dnešní utkání sleduje 101 diváků. Děkujeme!
25:06 Nic zajímavého. Oba týmy se snaží pod nátlakem rozehrát a je z toho akorát vzájemná obíračka.
22:40 Domácí uklidňují situaci rozehrávkou za brankou.
20:01 Buly získali domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:00 Začala poslední minuta první třetiny, na míčku jsou domácí.
16:24 Kasper střelou z otočky prověřil jestli má Lamař správně postavenou branku. Má.
14:47 Vašák elegantním výkopem kazí přihrávku hostů a získává šanci pro domácí, šance končí v rukou Vyskočila
13:35 Lamař zachránil situaci v brankovišti domácích.
11:39 Junek prostřelil zeď hostů, ale střela skončila za mantinelem.
10:23 Svitavský Hynek jedovatou střelou mířenou těsně nad nohu Vyskočila se snažil snížit náskok hostů. Ale Vyskočil střelu postřehl a stav zůstává stejný.
09:19 GÓL Andone SK Jihlava! 0:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Martin Noháček, asistoval #72 Vít Jirků (0:2)
09:19 Hosté, po několika zákrocích Lamaře, procpali míček za jeho záda a zvyšují náskok ve vedení.
07:28 Svitavský Hynek prudkou střelou z poloviny hřiště prověřil Vyskočila, který se nenechal zaskočit.
06:09 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #32 Martin Noháček (0:1)
06:09 Hosté se ujímají vedení.
04:11 Jihlavský Hynek právě mohl poslat hosty do vedení, ale přestřelil prázdnou bránu.
01:18 Domácí v útočném pásmu hostů je překvapili v přihrávce a získávají míček pro sebe.
00:01 Úvodní buly získali hosté. Pečlivě připravují rozehrávku vzadu.