9:8
    Tomáš LANGER
    (Horák)

FbK Orlicko-Třebovsko A - FTC Vysoké Mýto  9:8p
branky: 4. Vojtěch Šmíd, 6. Jan Horák, 17. Jan Horák, 19. Vojtěch Šmíd, 29. Vojtěch Šmíd, 41. Jan Horák, 43. Vojtěch Šmíd, 58. Jan Horák, 64. Tomáš Langer - 7. Petr Lesák, 8. Adam Kobr, 15. Adam Kobr, 27. Adam Kobr, 31. Vojtěch Pavlák, 33. Marek Cifra, 44. Libor Knypl, 53. Adam Kobr; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Jitka Romančáková; vyloučení: 4:5; využití: 2:3; diváků: 112; zásahy brankářů: David Richter 34 - Tomáš Votroubek 44; po třetinách: 4:3, 1:3, 3:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Stolín Petr (Asistent trenéra): Skvělé utkání, které mělo všechno...přetahovaná o skóre, spousty gólů, hromada emocí, a hlavně jsme ukázali obrovskou morální sílu! Děkujeme všem našim fanouškům, hlavně fantastickému kotli. Pro nás extrémně důležité dva body jsme doma vybojovali, a jedeme dál!!! Děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Komentář hostů Večeře Jindřich (Vedoucí): Viděli jsme parádní utkání, rychlé a tvrdé z obou stran. Pro nás to byla skvělá generálka na derby příští týden. Domácí byli dnes štastnější, nicméně s dnešním dnem musí být spokojení všichni normální lidé v ČR.
65:00 Střely v prodloužení: 5:1
63:33 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 9:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #9 Jan Horák (9:8)
63:33 Langer střílí výstavní pumelici do šibenice a dav šílí. Tuhle atmosféru by se dalo srovnávat s zápasem pardubického dynama.
60:00 Střely ve 3. části: 17:13
60:00 Zakladních 60 minut vítěze nenašlo. Proto bude následovat prodloužení.
59:46 Timeout FTC Vysoké Mýto
59:17 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
57:16 Horák střílí pod břevno a tahle hala se asi za chvílí zboří!
57:15 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 8:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #93 Jan Machatý (8:8)
57:06 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
57:06 Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
56:40 Nevím jestli máme dostatek párků, protože Kapoun na ně posílá další dva hráče.
55:14 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:47 Vyloučen hráč #7 Marek Cifra družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
52:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Vojtěch Novák (7:8)
48:41 Bufet je stále otevřený a tak Horák posílá na párek další dva hráče Mýta.
45:00 Atmosféra v hledišti je neuvěřitelná.
44:25 Richter tasí další neskutečný zákrok.
43:22 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl bez asistence (7:7)
42:45 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 7:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (7:6)
41:20 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #10 Vojtěch Novák.
40:06 Tak to bylo rychlé.
40:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (6:6)
40:00 Střely ve 2. části: 14:13
36:54 Domácí mají šancí dost, ale nedaří se jim vstřelil důležitý gól.
35:36 Gólman hostí předevádí krásný zákrok.
35:15 Vyloučen hráč #2 Jiří Novotný družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
32:38 Cifra po zmatcích v předbrankovém prostoru vrací vedení Vysokému Mýtu.
32:37 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra bez asistence (5:6)
30:55 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #10 Vojtěch Novák (5:5)
28:20 Šmíd hattrickem vrací vedení OTečku.
28:19 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 5:4
28:13 Jurco razítkuje tyč.
27:17 Kapoun poslal na párek tři hráče Mýta a ti ho následně zfaulovi.
26:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #19 Jiří Unzeitig (4:4)
25:58 Langer ve velké šanci trefuje pouze gólmana.
24:31 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:00 Střely v 1. části: 17:15
18:08 OT také využívá přesilovku a vrací se zpátky do vedení.
18:07 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:3
16:30 První přesilovka pro OT.
16:29 Vyloučen hráč #11 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
16:14 Richter dlouhým výhozem na Horáka a ten se opět nemýlí.
16:13 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #1 David Richter (3:3)
15:55 Richter predvádí krásný zákrok.
14:40 Vysoké Mýto jde poprvé v zápase do vedení.
14:39 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (2:3)
14:01 Horák trefuje gólmana do masky a z dorážky razítkuje břevno.
13:00 Jurco backhandovkou překvapil gólmana, ten ovšem stihl na poslední míček vyrazit.
11:38 Langer napřáhl z první od půlky, ale netrefuje bránu.
07:54 Mýto využívá  i druhou přesilovku a srovnává.
07:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:2
06:37 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (2:1)
06:29 Vysokému Mýtu se naskytuje zajímavá příležitost v podobě přesilovky 5 na 3.
06:28 Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:26 A máme tu první vyloučení!
06:25 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
05:20 Jan Horák si krásně obhodil brankáře a posouvá OT do dvoubrankového vedení.
05:19 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák bez asistence (2:0)
03:04 Máme zde první gól dnešního utkání, doprovázený velkou radostí domácích hráčů.
03:03 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:0
00:01 Vážení diváci, vítame vás u dnešního zápasu 19. kola. Domácí celek FbK Orlicko-Třebovsko dnes hostí FTC Vysoké Mýto.