60
  • 60 59:52
    2

FBC Mohelnice - Sklo Bohemia Světlá n/S 11:4
branky: 1. Michal Hrabica, 7. Václav Jurdzin, 26. David Nejezchleba, 30. Josef Veselík, 32. Matěj Bizek, 38. Tomáš Pudil, 44. Matěj Porvol, 49. Josef Veselík, 54. Adam Navrátil, 56. Martin Kubíček, 58. David Nejezchleba - 27. Andrej Čapek, 44. Luboš Brzoň, 48. Martin Pavelka, 56. Andrej Čapek; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jan Hampl 14 - Tomáš Černohlávek 21; po třetinách: 2:0, 4:1, 5:3
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Povinné tři body jsme získali. Hra však měla k ideálu daleko, druhá třetina slabá. Hrozně moc našich střel končí mimo branku, i v jednoduchých situacích bez tlaku na střelce. V tomhle se musíme bezpodmínečně zlepšit. 4 inkasované branky jsou na dnešek taky docela dost. Máme na čem pracovat. Děkujeme rozhodčím, divákům i soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů!
60:00 Komentář hostů Trtík Petr (Trenér): Bohužel ani v dnešním utkání se nám nepodařilo soupeře předčit. Hra se od prvních vteřin odehrávala ve vysokém tempu, kde nás soupeř příkladně dostupoval a vykrýval možné prostory na přihrávku. Z těchto situací pramenily chyby, které domácí neměli problém potrestat. K výhře i předvedené hře gratuluji a přeji hodně štěstí do dalšího pokračování v soutěži.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:52 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
58:00 Vyloučen hráč #57 Michal Hrabica družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
57:36 GÓL FBC Mohelnice! 11:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #65 Tomáš Šalda (11:4)
57:15 Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:26 GÓL FBC Mohelnice! 10:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #7 David Nejezchleba (10:4)
55:12 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 9:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #3 Jiří Lapeš (9:4)
53:02 GÓL FBC Mohelnice! 9:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #88 Martin Kubíček (9:3)
48:12 GÓL FBC Mohelnice! 8:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #57 Michal Hrabica (8:3)
47:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #9 Ondřej Holoubek (7:3)
47:23 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
43:44 GÓL FBC Mohelnice! 7:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #51 Matěj Porvol, asistoval #56 Michal Dohnal (7:2)
43:24 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #33 Jaroslav Krátký (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
38:09 Vyloučen hráč #44 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
37:13 Pudil si obhodil obránce hostí, následně si položil brankáře backhandovou kličkou doklepl míček do prázdné brány.
37:12 GÓL FBC Mohelnice! 6:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #87 Jiří Šula (6:1)
35:47 Mohelnice už všechno vypustila a zkouší jen různé blbůstky. Světlá se snaží dostávat do střel indivudlními akcemi.
31:50 Bizek nekompromisně pod víko.
31:49 GÓL FBC Mohelnice! 5:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #51 Matěj Porvol (5:1)
29:03 Mohelnice ukázala rychlou kombinaci zakončenou individuální akcí Veselíka.
29:02 GÓL FBC Mohelnice! 4:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #96 Tomáš Novotný (4:1)
28:10 Pavelka v breaku míjí bránu.
26:44 Trestné střílení družstva FBC Mohelnice neproměnil #96 Tomáš Novotný.
26:00 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek bez asistence (3:1)
25:40 GÓL FBC Mohelnice! 3:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #86 Jiří Valigura (3:0)
25:23 Hraje se přavážně jen na straně Světlé. Ti se snaží dávat góly z breaků.
22:02 Krátký šel z trestné hned do braku, střílel nad.
21:10 Pavelka zkusil vystřelil z půlky, avšak mimo.
20:00 Střely v 1. části: 14:4
19:59 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za vysoká florbalka
19:07 Dohnal sřílel do prázdné. Černohlávek však po střele stihl skočit.
16:22 Kubíček před vlastní bránou ztratil míček. Nebýt prince na bíleho koni Hellera, Haloubek by zřejmě skéoroval.
15:41 Valigura ukázal svou genialitu, když naznačil střelu a jednoduchou nahrávou našel Nejezchlebu, který střílel do prázdné.
13:26 Šalda zvolil místo střely z mantinelu nához do předbrankového prostoru, Dohnal střílel do brankáře.
12:40 Černohlávek hasí jednu akci za druhou.
11:34 Nejezchleba dostal spousta času si nachystat míček ke střele. Jeho jedovka končí na tyči.
10:33 Trtík v breaku střílel z první po zemi. Hamplova levačka byla pohotová.
08:26 Navrátil chtěl z překvapivé akce vystřelit švihem, bohužel pro něj mu míček ujel.
06:26 Jurdzin se středu nahrál na Graclíka, který si míček zatáhl a střelou z první navyšuje vedení Mohelnice.
06:25 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #50 Václav Jurdzin, asistoval #55 Petr Graclík (2:0)
06:02 Veselík se ocitl s  míčkem na brankové čáře. Mendl byl však důraznější a míček odpálil do bezpečí.
05:36 Hellerova střela z mantinelu končí na tyči.
03:40 Mendl obral Graclíka o balónek. V úníku se však rozhodl jít do nesmyslné kličky a kuličku ztratil. Z lavičky se jen ozvala neuvěřitelná podpora "Co děláš do pí*i!".
00:49 Jurdzin za bránou našel volného Hrabicu, který si i přes menší komplikace poradil a vstřelil první branku utkání.
00:48 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #57 Michal Hrabica, asistoval #50 Václav Jurdzin (1:0)
00:00 Vítáme Vás u nedělního zápasu mezi FBC Mohelnice a Sklo Bohemia Světlá n/S. Týmy se již rozehrávají a zápas za necelou půl hodinu začne.