9:4
    Tomáš DRYML
    ()

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - FbK Orlicko-Třebovsko A 9:4
branky: 12. Štěpán Blažek, 15. Štěpán Blažek, 27. Tomáš Světlík, 30. Jakub Ficko, 39. Tomáš Podrabský, 42. Tomáš Podrabský, 52. Leoš Faltus, 53. Štěpán Blažek, 57. Tomáš Světlík - 32. Vojtěch Šmíd, 41. Vojtěch Šmíd, 57. Jan Horák, 57. Tomáš Dryml; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Pechura 33 - Jakub Hrdlička 29; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:3
60:00 Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér): Sympatické utkání, které mělo slušné parametry. Musím pochválit naše kluky i soupeře za pěkný zápas. Škoda dvou neproměněných nájezdů ve druhé třetině, mohlo být rozhodnuto dříve.
60:00 Komentář hostů Stolín Petr (Trenér): Dnes vyrovnané utkání, které rozhodovaly bohužel naše chyby v obranném pásmu. Nutno vyzdvihnout golmana soupeřů, který perfektním výkonem podržel svůj tým. My se musíme do závěru ligy naučit zachovat chladnou hlavu v klíčových okamžicích a být přesnější v zakončení. Díky soupeři za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
57:10 V závěru utkání se rozjel brankostroj.
56:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 9:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Dryml bez asistence (9:4)
56:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 9:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #93 Jan Machatý (9:3)
56:05 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 9:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #15 Leoš Faltus (9:2)
55:11 Podrabského dvě nebezpečné střely do branky nedoputovaly.
53:55 Hosté v oslabení dobře brání.
52:47 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
52:37 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 8:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #81 Tomáš Světlík (8:2)
51:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #15 Leoš Faltus, asistoval #9 Libor Šopák (7:2)
49:46 Podrabský na Ficka, tomu se zakončení moc nepovedlo,
47:18 Gerža na Blažka a ten do masky golmana.
44:06 Tři výborné po sobě jdoucí zákroky Jakuba Pechury.
41:15 Dvě rychlé branky na úvod závěrečné třetiny.
41:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 6:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #21 Tomáš Podrabský, asistoval #77 Jakub Ficko (6:2)
40:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 5:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #9 Jan Horák (5:2)
40:01 Buly vyhrávají opět domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 14:13
39:35 Pohledná akce domácích opět končí na tyčce.
38:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #21 Tomáš Podrabský, asistoval #8 Libor Šťasta (5:1)
35:01 Výborné bloky domácího týmu.
34:09 Znojmo neproměňuje v tomto utkání již druhé trestné střílení.
34:08 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B neproměnil #5 Gabriel Miklík.
32:43 Tomáš Podrabský těsně míjí levou tyčku.
31:18 Hosté v oslabení snižují.
31:17 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:1
31:04 Vyloučen hráč #50 Matyáš Pinkas družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky
30:39 Znojmo opět dostane výhodu přesilové hry.
29:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #77 Jakub Ficko, asistoval #8 Libor Šťasta (4:0)
29:18 Střelu Podrabského hostující brankář kryje.
26:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #12 Štěpán Blažek (3:0)
26:33 Světlík v oslabení zvyšuje na 3:0.
25:52 Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za blokování florbalky
23:18 Blažek při trestném stření trefuje tyčku.
23:16 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B neproměnil #12 Štěpán Blažek.
23:04 Pechura vyráží střelu k levé tyči.
21:05 Dobré bloky Zdeňka Rady.
20:01 Buly opět vyhrává domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 12:12
15:36 Střely Štěpána Blažeka a v zápětí Tomáše Podrabského do branky nedoputovaly.
14:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #8 Libor Šťasta (2:0)
13:24 Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře
13:24 Znojmo dostává výhodu přesilové hry.
11:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #37 Zdeněk Rada (1:0)
11:53 Štěpán Blažek posílá domácí do vedení.
10:59 Tomáš Podrabský ze standartní situace trefuje golmana do hrudi.
09:53 Hosté pouze do levé tyče branky domácích.
04:27 Hostující tým je v úvodu utkání tím aktivnějším.
02:15 Pechura vyráží nebezpečnou střelu od půlky hřiště.
00:01 Úvbodfní buly pro domácí.