60
  • 60 59:18
    Svitavy

FTC Vysoké Mýto - FbK TJ Svitavy 5:2
branky: 18. Vojtěch Pavlák, 25. Adam Kobr, 27. Adam Kobr, 36. Adam Kobr, 45. Libor Knypl - 22. Martin Junek, 44. Ladislav Vašák; rozhodčí: Daniel Jireček - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Václav Musel 12 - Jiří Skácelík 14; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Vaňásek David (Trenér): Dnes jsme viděli vyrovnané a bojovné utkání. Náš tým dnes tahal za delší konec a díky tomu bereme výhru.Děkujeme soupři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí): Dnešní zápas rozhodly 2 faktory. První byl 90 % odražených balónů pro domácí. Druhý faktor byl špatný pohyb, z čehož pramenily i oslabení. Soupeři gratuluji, nám nezbývá nic jiného, než se modlit, že v dalších zápasech budeme lepší. Díky soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:18 Timeout FbK TJ Svitavy
58:52 Na druhé straně se zaskvěl i Skácelík
58:18 Musel zkrotil nahození hostů
56:35 Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
56:35 Domácí si zahrají přesilovku
55:24 Hosté se snaží zvrátiz zápas, ale domácí je k ničemu nepouští
53:59 Domácí blokují jako o život, teď mají sérii 5 bloků v řadě
53:31 Cifra znemožnil hostům dorážku
52:57 Domácí tým v plném počtu
50:57 Vyloučen hráč #17 Martin Fuňk družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
50:57 Fuňk poslal domácí do 4
50:53 Musel napravil zaváhání domácí obrany
50:01 Kombinaci na ose Rašek-Poláček kryje Skácelík
48:38 Přesilovka domácíj zatím bez výraznějšího náznaku šance
47:19 Vyloučen hráč #7 Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
47:19 Hynek si pustil pusu na špacír a jde za to pykat
46:56 Za Muselem zvoní tyč
44:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #7 Marek Cifra (5:2)
44:21 Knypl trefil tyč, od ní dop zad Skácelíka a ten si ho srazil do brány
43:09 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #11 Josef Prudil (4:2)
43:09 Prudil přihrál Vašákovi a ten zavěsil Muselovi na vzdálenější tyč
41:47 Knyplovu střelu vyrazil mimo tři tyče Skácelík
41:18 Novák se snažil uvolnit Fuňka, ten ale nezpracoval
40:00 Střely ve 2. části: 9:2
39:53 Svitavy na konci třetiny při chuti, nicméně Musel vše vyřešil
38:01 Novák střílel do odkryté branky, ale svitavský blok jeho střelu vychýlil mimo branku
36:31 Kobr dnes při chuti, málem přidal čtvrou branku
35:58 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (4:1)
35:58 Kobr kompletuje hattrick
35:42 Vyloučen hráč #10 Lukáš Anýž družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:29 Raškova střela lízla tyč branky Skácelíka
33:35 Musel vytáhl mimo bránu kavlitní střelu hostů
30:54 Nyní Skácelík famóně likviduje únik domácích
30:09 Skácelík si málem svým nepřesným výhozem připsal asistenci na gólu domácích,ale Novák jeho chybu nepotrestal
28:57 Lesák opět viděl Kobra v dobré pozici, ten však odkrytou branku přestřelil
28:01 Vyloučen hráč #55 Dominik Šmarda družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
28:01 Šmarda si speltl florbal se šermem, tak sišel na opočinou na trestnou lavici
26:51 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #3 Petr Lesák (3:1)
26:51 Lesákova střela pozlobila Skácelíka, čehož využil Kobr a baseballově míček uklidil do svitavské brány
24:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
24:30 Lesák posunul na volného Kobra, který propálil vše, co mu stálo v cestě včetně Skácelíka, a domácí opět vedou
24:00 Opět oba týmy vyčkávájí na chybu soupeře
22:03 Dalekonosná střela Jiráského Skácelíka nezaskočila
21:09 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Martin Junek, asistoval #55 Dominik Šmarda (1:1)
21:09 Junek usměrnil Šmardovu střelu za bezmocného Musela, začínáme od nuly
20:50 Pavlák prověřil Skácelíka, po něm Fuňk mimo
20:00 Střely v 1. části: 3:3
19:59 Uf,první třetina nám končí, hvězdný poměr střel 3:3 hovoří za vše.. No, doufejme, že to bude lepší
17:49 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #10 Vojtěch Novák (1:0)
17:49 Novák našel Pavláka, Skácelík chytal mimo bránu, takže Pavlák v klidu zavěsil
16:00 Útočné trio Knypl-Kobr-Lesák pořádně provětralo obranu Svitav, ovšem bez úspěchu
13:44 Dělovku od modré Musel pouze vyrazil před sebe, naštěstí si poradil i s dorážkou
13:01 Mikulecký famózně připravil gólovku Rolencovi, ale Skácelík mu zmensil střelecký úhel, a tak ho Rolenec trefil
12:35 Kombinaci Svitav nadvakrát likviduje Musel
11:29 Rašek pouze nad z dobré pozice
08:40 Zatím zápas příliš krásy ani z jedné strany  nepobral
07:42 Junkova střela mimo bránu Musela
05:39 Hraje se hlavně ve střredním pásmu, na první střelu na bránu stále čekáme
03:04 Kombinace Svitav končí  na zadním mantinelu
02:27 Rašek našel úplně volného Pavláka, tomu se ovšem balónek zapletl pod nohy, a tak ani nezakončil
02:05 Nepřesná střela Špačka se odrazila před Mikuleckého, ten však netrefil
01:33 Střela Svitav končí mimo Muselova branku po teči domácího beka
00:55 Zběsilé tempo hry v první minutě