5:11
    Jan HORSKÝ
    (Vyskočil)

FbC Skuteč - Andone SK Jihlava 5:11
branky: 22. Adam Vařejčko, 46. Filip Hurych, 47. Jan Tesař, 48. Adam Krátký, 52. Jan Tesař - 4. Jan Horský, 9. Michal Beránek, 12. Martin Noháček, 17. Vít Zápotočný, 21. Ondřej Vyskočil, 34. Jakub Horský, 36. Martin Noháček, 38. Martin Noháček, 51. Jan Horský, 55. Tomáš Kasper, 56. Jan Horský; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Martin Korunka 23 - David Navrkal 14; po třetinách: 0:4, 1:4, 4:3
60:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): Z naší strany šlo v první třetině o bojácný výkon který byl po zásluze potrestán. Ve druhé třetině byl výkon v prvních minutách lepší ale soupeř nás trestal za všechny chyby. Ve třetí části se nám podařilo aspoň skorigovat výsledek.  n nDěkujeme soupeři za utkání
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Po dobrém začátky, kde hráli co potřebovali. V závěru zápasu ztráceli koncetraci a dělali zbytečné chyby a soupeř dokázal trestat. Jinak zápas měli pod kontrolou. Díky hráčům a soupeři
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
57:28 Vařejčko mistrně obral soupeře za domácí bránou o míček a dotáhl ho sám přes celé hřiště. Nakonec se střela odrazila od masky Navrkala.
55:48 GÓL Andone SK Jihlava! 5:11
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (5:11)
54:02 GÓL Andone SK Jihlava! 5:10
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #10 Viktor Cakl (5:10)
52:45 Korunka brilantně vyčapal střelu hostí.
51:17 Timeout Andone SK Jihlava
51:17 GÓL FbC Skuteč! 5:9
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #77 Jan Tesař, asistoval #23 Filip Hurych (5:9)
50:57 GÓL Andone SK Jihlava! 4:9
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #19 Jakub Horský (4:9)
47:17 GÓL FbC Skuteč! 4:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #15 Adam Vařejčko (4:8)
46:48 GÓL FbC Skuteč! 3:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #77 Jan Tesař, asistoval #42 Karel Kuta (3:8)
45:00 GÓL FbC Skuteč! 2:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Filip Hurych, asistoval #42 Karel Kuta (2:8)
42:00 Trestné střílení družstva Andone SK Jihlava neproměnil #72 Vít Jirků.
40:00 Střely ve 2. části: 10:18
37:42 GÓL Andone SK Jihlava! 1:8
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Martin Noháček, asistoval #72 Vít Jirků (1:8)
35:09 Hostům netrvalo dlouho a neuznanou branku potrestali Noháček s Beránkem.
35:08 GÓL Andone SK Jihlava! 1:7
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Martin Noháček, asistoval #88 Jan Beránek (1:7)
34:53 Jihlava se radovala z gólu, který ale rozhodčí zneplatnil kvůli posunutí branky.
33:16 GÓL Andone SK Jihlava! 1:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #76 Jan Horský (1:6)
27:42 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
27:41 Akce Krátkého s Vařejčkem ohrozila branku hostí, ale zacinkala o tyčku.
25:31 Skuteč vstoupila do druhé třetiny s novou energií a vyrovnala síly s Jihlavou.
21:48 GÓL FbC Skuteč! 1:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #70 Jakub Prášek (1:5)
20:42 GÓL Andone SK Jihlava! 0:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #19 Jakub Horský (0:5)
20:00 Střely v 1. části: 3:7
17:05 Ofenzivní hra se hostům vyplácí.
16:59 GÓL Andone SK Jihlava! 0:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Vít Zápotočný, asistoval #19 Jakub Horský (0:4)
11:21 GÓL Andone SK Jihlava! 0:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Martin Noháček, asistoval #45 Michal Beránek (0:3)
08:35 GÓL Andone SK Jihlava! 0:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #92 Vít Zápotočný (0:2)
06:44 Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost
03:49 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #84 David Navrkal (0:1)
03:49 Akci domácích překazil gólman Navrkal, který si svým výhozem na holi Horského zapsal asistenci prvního gólu dnešního zápasu.
01:25 Andrýsek zazvonil o Korunkovu bránu.