• 60 59:30
    6:12
    (Fedra)

FLORBAL LITOMYŠL - FBK Atlas Blansko 6:12
branky: 7. Matěj Gregor, 20. Štěpán Švec, 26. Štěpán Švec, 38. Vilém Nonn, 52. Michal Háp, 53. Marek Macek - 1. Lukáš Kučera, 5. Dominik Janík, 14. Vojtěch Fedra, 16. Lukáš Kučera, 28. Šimon Borek, 28. Marek Hrazdíra, 32. Jakub Fedra, 42. Šimon Borek, 46. Jakub Fedra, 46. Lukáš Kučera, 59. Vojtěch Fedra, 60. David Čermák; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 5:6 + Lukáš Svoboda 4; využití: 2:1; diváků: 198; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 9, Lubomír Stráník 7 - David Tenora 14; po třetinách: 2:4, 2:3, 2:5
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Soupeř nám dnes opět ukázal v čem je tak silný. Efektivita jejich zakončení.Nevyšel nám hned úvod zápasu. Blansko se dostalo do herní pohody a nám nevycházelo zakončení. Díky přesilovkám jsme se dostali zpátky do zápasu. Bohužel díky naším chybám nám soupeř opět odskočil. Třetí třetina byla pouze dohrávací, Děkujeme za zápas. Věřím, že se z něho ponaučíme do zbytku sezóny, Děkuji všem divákům za skvělou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Frýdek Jan (Vedoucí): Dnešní utkání svojím nasazením, herní kvalitou a diváckou kulisou sneslo parametry zápasu play-up. Škoda některých zbytečných vyloučení a vyhrocené atmosféře na konci druhé třetiny. Jsme rádi, že jsme zápas zvládli a důstojně ho dohráli. Děkuji hráčům za přístup a bojovnost! Tři body a první místo je doma! Děkujeme soupeři za férovou hru, rozhodčím a skvělým divákům, kteří vytvořili úžasnou atmosféru, kvůli které se vyplatí přijít na florbal a za kterou by se nemuseli stydět ani ve vyšších soutěžích! Jedeme dál!#altas.ultras
59:30 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:12
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #57 David Čermák, asistoval #22 Jakub Fedra (6:12)
58:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra bez asistence (6:11)
58:34 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
58:34 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
58:10 Michal Háp trefil tyč.
58:08 Vyloučen hráč #98 Matěj Gregor družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
58:00 Hrají se poslední dvě minuty dneštního utkání.
57:05 Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
56:40 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
56:15 Jiří Boštík se ocitnul sám před bránou, ale z dvou metrů bránu přestřelil.
55:57 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
55:38 Po návratu z trestné lavice se Nykl dostal před bránu na teč která šla mimo bránu.
55:34 Domácí v plném počtu
54:20 Kučera v dobré šanci, míček mu však trošku sjel z hole a střela neměla takovou razanci jakou by si představoval.
53:34 Vyloučen hráč #12 Tomáš Nykl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
52:39 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #14 Vojtěch Kaluža (6:10)
51:48 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (5:10)
50:20 Hra se přelévá ze strany na stranu v rychlém tempu.
45:30 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:10)
45:16 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:9
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #72 Vojtěch Polách (4:9)
41:30 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #51 Dominik Janík (4:8)
37:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #51 Michal Háp (4:7)
36:31 Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
36:04 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za zdržování hry
36:04 Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
35:42 Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
32:50 Stráník brání svatyni svého týmu po dvou dobrých střelách Blanska.
31:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #8 Radek Kunstmüller (3:7)
31:37 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lubomír Stráník družstva FLORBAL LITOMYŠL
31:06 Litomyšl v plném počtu.
29:06 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
27:53 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #26 Marek Hrazdíra, asistoval #22 Jakub Fedra (3:6)
27:14 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:5
25:27 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #25 Marek Lamplot (3:4)
24:20 Litomyšli se povedl vytvořit tlak a zavřít Blansko na delší chvíli na jejich polovině.
23:30 Hájkovi který se nestihl přesunout teď pomohla obrana která zblokovala sřelu.
21:55 Blansko v plném počtu.
20:50 Blansku se povedlo vyhodit míček na polovinu soupeře a napadáním získali pro sebe nějaký čas.
19:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (2:4)
19:42 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2+2 minuty za sekání
15:18 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:4
13:04 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (1:3)
09:30 Tomáš Nykl z poloviny hřiště natáhl a trefil horní tyč.
06:34 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #43 Jan Stuchlík (1:2)
06:34 Po krásné akci Litomyšle kdy Jan Stuchlík našel crosovou přihrávkou nehlídaného Matěje Gregora který zavěsil pod horní tyč a snížil na rozdíl jedné branky.
05:10 Domácí dobrou prací při napadání sebralo Blansku míček za bránou o který následně zase přišli.
04:24 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík bez asistence (0:2)
02:40 První střela od domácích tu však obrana Blanska zblokovala.
01:10 Domácí mají problém se dostat na polovinu soupeře přes jejich dobré napadání.
00:26 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (0:1)
00:00 Úvodní buli vyhráli domácí.