• 59 58:23
    5:12
    (Bizek)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBC Mohelnice 5:12
branky: 29. Martin Novák, 33. Jan Skalický, 36. František Majvald, 39. Maxim Kubelka, 43. Jiří Skalický - 6. Petr Graclík, 11. Jiří Valigura, 17. Michal Dohnal, 19. Adam Navrátil, 22. Tomáš Šalda, 27. Jiří Šula, 27. Michal Dohnal, 30. Josef Veselík, 53. Josef Veselík, 54. Matěj Bizek, 54. Jiří Valigura, 59. Michal Dohnal; rozhodčí: Martin Trnka - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 13; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 3, Roman Doleček 26 - Jan Hampl 32; po třetinách: 0:4, 4:4, 1:4
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Náš soupeř dnes předvedl velmi koncentrovaný výkon a až do půlky zápasu jsme nebyli schopni soupeře zatlačit. Po naší první brance se nám zvedlo dosti zašlapané sebevědomí a v utkání jsme byli lehce lepším týmem. Bohužel ještě před závěrečným tlakem jsme dostali hloupé branky a sešup byl na světě. Mohelnice vyhrála zaslouženě a my se musíme soustředit na zbylá utkání ve kterých musíme bodovat. Soupeře přeji šťastnou cestu domů a děkujeme za fér utkání.
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Kvalitní výkon do 28. minuty. Poté jsme absolutně odešli, hlavně v hlavách. Obrana žádná. Došlo to tak daleko, že jsme si museli v 51. minutě vzít timeout a důrazně si říct co chceme a nechceme. Poté jsme zlepšeným výkonem dovedli zápas do vítezného konce. Pokud to ale takhle vypadá každý výjezd co s klukama bohužel nemůžu na zápas, tak se už našim výsledkům tolik nedivím. Doufám, že si z toho už konečně vezmeme ponaučení a budeme zase jen a jen lepší. Letohradu přeji, aby ligu udržel. Díky jim, divákům i rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:24
58:23 GÓL FBC Mohelnice! 5:12
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #16 Matěj Bizek (5:12)
56:11 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
53:50 GÓL FBC Mohelnice! 5:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura, asistoval #87 Jiří Šula (5:11)
53:35 GÓL FBC Mohelnice! 5:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #46 Tomáš Pudil (5:10)
52:51 GÓL FBC Mohelnice! 5:9
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #56 Michal Dohnal (5:9)
50:59 Timeout FBC Mohelnice
43:02 zápas začíná být vyhrocený
42:33 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #6 Jiří Skalický, asistoval #8 Jan Skalický (5:8)
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
38:25 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #95 Jiří Doleček (4:8)
38:25 Max Kubelka z otočky střílí šibenici
36:40 Letohrad hraje aktivně
35:05 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (3:8)
32:31 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (2:8)
29:29 GÓL FBC Mohelnice! 1:8
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #19 Jakub Weiss (1:8)
29:29 Mohelnice uskakuje na rozdíl 7 branek
28:19 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #28 Tomáš Chlumecký (1:7)
28:19 I Letohrad se konečně prosazuje
26:36 GÓL FBC Mohelnice! 0:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #27 Josef Veselík (0:7)
26:36 Mohelnice přidává další dva golý
26:20 GÓL FBC Mohelnice! 0:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #29 Adam Navrátil (0:6)
25:44 Z Rokytnice zdravíme Tomáše Faltuse
23:33 Nebezpečná střela Mohelnice končí mimo bránu
21:15 GÓL FBC Mohelnice! 0:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #96 Tomáš Novotný (0:5)
21:15 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Roman Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
21:15 A je tu další branka do domácí brány
20:55 Kuklík v samostatném úniku trefuje gólmana
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:19 Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
18:16 GÓL FBC Mohelnice! 0:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #87 Jiří Šula (0:4)
17:29 Kuklík otestoval gólmana soupeře
16:49 GÓL FBC Mohelnice! 0:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #55 Petr Graclík (0:3)
13:12 Nebezpečná šance i na druhé straně, ale míček jen těsně mijí!
10:48 GÓL FBC Mohelnice! 0:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura, asistoval #7 David Nejezchleba (0:2)
10:48 Nahrávka před bránu a hosté přidávají další gól
05:55 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #96 Tomáš Novotný (0:1)
05:55 A přesilovková rána z dálky končí gólem!
05:37 Vyloučen hráč #7 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:16 Novotný otevírá skvělým zákrokem
00:01 Úvodní buly vítězí hostující tým.