2

3

4.

FBC Mohelnice - FLORBAL LITOMYŠL 5:6pn
branky: 15. David Nejezchleba, 26. Petr Graclík, 28. Michal Dohnal, 47. Josef Veselík, 54. David Nejezchleba - 2. Matěj Gregor, 37. Martin Štarman, 39. Vilém Nonn, 39. Ondřej Hegr, 48. Michal Háp, N Vilém Nonn; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Jan Hublar 19 - Tomáš Hájek 17; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:1, 0:0
Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Kvalitní utkání z obou stran. Podali jsme slušný výkon. Nebýt výpadku ve druhé třetině, kdy jsme na minutu dvacet absolutně nebyli na hřišti, brali bychom nejspíše tři body. Na to se však historie ptát nebude. Musíme se z toho poučit a být příště opět o něco silnější. Jedeme dál, nic nevzdáváme.
Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): Dnes jsme opět  předvedli skvělý týmový výkon. V průběhu druhé třetiny jsme se opět dostalí do zápasu.Fungovala nám hra do útoku i do obrany. Zdravím zbytek týmu, který dnes nemohl na zápas přijet. Jedeme dál. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům. Jedeme dál. NFL
4 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #30 Vilém Nonn a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #46 Tomáš Pudil , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #51 Michal Háp a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #19 Jakub Weiss , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #77 Martin Štarman , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #46 Tomáš Pudil a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #30 Vilém Nonn a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #55 Petr Graclík a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:4
64:18 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
63:21 Nonnova střela se odráží od věže mohelnického kostela.
63:05 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování
62:39 Švec v nájezdu na Hublara. Zkusil si ho položit, avšak brankář Mohelnice si vše pohlídal.
60:29 Graclík zkouší z dálky, trefuje prvního hráče.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
58:57 Timeout FBC Mohelnice
58:06 Mohelnický kotel už pokřikuje "dáme góla ve čtyrech".
57:01 S rozhodnutím rozhodčíhé, že bylo na hřišti 6 mohelnických hráču, nikdo nesouhlasí. Po rozehrání následoval pískot fanoušků.
57:00 Vyloučen hráč #46 Tomáš Pudil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání
56:15 Kozelník Renza teď nádhernou stahovačkou poslal 3 hráče Mohelnice na párek.
55:20 Graclík po tom, co po něm trenér Šincl zařval "trpělivě, trpělivě", vystřelil a trefil prvního hráče.
54:48 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
53:38 Heller v úniku na středu rozdal vzduchem na Nejezchlebu, který nádhernou střelou z voleje vyslal dělo k tyči.
53:37 GÓL FBC Mohelnice! 5:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #37 Filip Heller (5:5)
50:27 Mohelnice šla 2 na 2. Zach však náhrál místo do běhu Šulovi na paty,  a tak je po akci.
49:42 Veselíkova jedovka míjí bránu.
49:09 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za držení
47:56 Háp se dostal k odraženému míčku a střelou po zemi k tyči dostává svůj tým opět do vězení.
47:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (4:5)
47:33 Nonn střílel z mantinelu, brankáři střela nad rameno nedělala problém.
46:54 Vyloučen hráč #45 Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:18 Graclík z půlky vystřelil, odražený míček se dostal k Veselíkovi, který s dorážkou neměl žádný problém.
46:17 GÓL FBC Mohelnice! 4:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #55 Petr Graclík (4:4)
42:53 Mohelnice šla do rychlého breaku. Zach však místo nahrávky vystřelil z dálky.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:12 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:17 Švec mohl střílet do prázdné. Místo toho zvolil krosovou přihrávku.
38:16 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Ondřej Hegr, asistoval #11 Štěpán Švec (3:4)
38:01 Nonn přesně ze středu hřiště vystřelil míček, který propadl do brány.
38:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #77 Martin Štarman (3:3)
36:58 Štarman si navezl míček na střed, žádný z obráncu proti němu nešel a tak měl spousta prostoru pro střelu.
36:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #98 Matěj Gregor (3:2)
29:44 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
29:38 Zach v úniku míří mimo.
27:55 Dohnal využil pomalé rozehrávky hostí, vzal si míček a v samostatném nájezdu si položil gólmana a backhandem poslal míček pod víko.
27:54 GÓL FBC Mohelnice! 3:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal bez asistence (3:1)
27:00 Pudil si zaběhl za obranu a využil toho, že se obránce bavil z rozhodčím. Nahozený míček zpracoval a následnou střelou švihem zakončil.Hájek ho však přečetl a střelu s přehledem helmou vyrazil.
26:30 Švec se dostal k odraženému míčku a zkusil jej doklepnout backhandem do odkryté brány. Trefuje jen brankovou konstrukci.
25:04 Graclík ze zátahu vystřelil nechytatelnou dělovku pod rameno.
25:03 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #27 Josef Veselík (2:1)
24:17 Porvol byl v úniku seknut kapitánem hostí a Mohelnice si zahraje již druhou přesilovku.
24:16 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
20:54 Veselíkovi to dneska nelepí.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:59 Litomyšl v posledních sekundách zkusila zaútočit. Poslední střela letěla přesně do pravého růžku, avšak tu si Hublar pohlídal.
17:57 Kulhavý zkusil nastřelit míček z půlky, jeho nahození končí v rohu hřiště.
16:01 Štarman se zkusil vytočit ve velkém brankovišti, mohelnickou obranku však nepřekvapil.
14:57 Dohnal za bránou nahrál míček do prostoru velkého brankoviště, ten si našel Nejezchleba a doklepl jej do brány.
14:56 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #56 Michal Dohnal (1:1)
13:54 Boštík v úniku, Novotného blok neprostřelil.
12:04 Litomyšl uzavírá Mohelnici na obranné polovině.
10:19 Mohelnický kotel vedený Tomem Mekyskou začíná být konečně slyšet.
09:52 Graclík z dálky rozzvonil tyčku.
09:25 Novotný promáchl před prázdnou bránou.
09:14 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání
08:50 Nutno pochválit vzájemnou podporu Litomyšle. Hostujicí střídačka jde opravdu slyšet.
08:27 Litomyšl hraje velmi agresivně. Kdykoli se mohelnický hráč zmocní míčku, hned je napadán.
07:16 Jurdzin se na poslední chvíli vrátil a zabránil tak ke střelu hostů.
05:32 Tempo hry zatím probíhá ve stylu "nahoru - dolů".
04:38 Šalda našel odražený míček. Jeho střela končí na zadní tyči.
01:52 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor bez asistence (0:1)