60
  • 60 59:26
    2

FBK Atlas Blansko - FbK Orlicko-Třebovsko A 8:3
branky: 5. Lukáš Kučera, 9. Daniel Žilka, 20. Šimon Borek, 22. Jakub Fedra, 24. Vojtěch Fedra, 27. Vojtěch Fedra, 28. Jakub Fedra, 38. Jakub Fedra - 3. Patrik Jurco, 4. Patrik Jurco, 37. Patrik Jurco; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: David Tenora 29 - David Richter 20; po třetinách: 3:2, 5:1, 0:0
60:00 Komentář hostů Stolín Petr (Trenér): Do dnešního utkání jsme nastoupili v nízkém počtu hráčů, a to rozhodlo o průběhu dnešního utkání. Přesto jsme byli v první třetině nebezpečnějším soupeřem. V té druhé jsme se nechali strhnout hrou a dostali zbytečné góly. Třetí třetina se už pouze dohrávala, a kdybychom nebyli dřeváci tak mohli utkání ještě zdramatizovat. Děkujeme soupeři za utkání!
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra): Dnešní utkání po vánoční pauze nepřineslo velkou kvalitu. V prvních dvou třetinách hra nahoru dolů. Proměnili jsme více příležitostí než soupeř a podržel nás gólman. A to dnes rozhodlo. Poslední třetinu už jsme jen kontoloavali hru a drželi výsledek. Pro diváky asi né moc záživné utkání. Příští zápas musíme zlepšit nasazení a kvalitu ve hře. Děkujeme rozhodčím a soupeři za korektní a férový zápas a našim fanouškům za podporu! Jedeme dál! #atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 3:10
59:26 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 15:14
37:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #91 Michal Bělaška (8:3)
36:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 7:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (7:3)
35:31 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
27:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #20 Daniel Žilka (7:2)
26:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (6:2)
23:23 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (5:2)
21:24 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:2
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:25 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:2)
18:30 Když se Janík prosadí, tak gol neplatí
08:03 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka bez asistence (2:2)
08:03 Danielova prskavka končí v síti
04:48 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:2)
03:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #9 Jan Horák (0:2)
02:07 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:1