2

1

3.

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbK TJ Svitavy 6:5pn
branky: 24. Jaroslav Krátký, 31. Andrej Čapek, 43. Ondřej Holoubek, 51. Petr Trtík, 58. Josef Smejkal, N Martin Pavelka - 10. Ondřej Husák, 16. Ladislav Vašák, 18. Tomáš Hynek, 30. Ondřej Husák, 48. Lukáš Anýž; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 48 - Filip Lamař 58; po třetinách: 0:3, 2:1, 3:1, 0:0
Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Bojovný a týmově soudržnývýkon od první do poslední minuty zápasu, za což si kluci zaslouží pochvalua díky. Bohužel po smolné první trětině kde nám soupeř utekl o 3 branky jsme dále v zápase pokračovali ve vysokémtempu až k zasloužené výhře po SN. Soupeři děkuji za hru.
Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí): Po tobře odehrané první třetině, kdy jsme naplno chodili do soubojů a vyhrávali jsme vlekou většinu balónků jsme polevili a soupeře nechali víc prostoru. Bohužel toho dokázal dobře využít a dokonat zdárný obrat v nájezdech. Nutno říci, že zápas se nesl v o něco lepším duchu, než u nás doma, i když občas tomu domácí kulisa moc nepomáhala. Bereme aspoň bod a doufáme, že to bude stačit na záchranu divize. Díky soupeři, který si ten bod navíc dle mého za druhou půlku utkání zasloužil. Díky rozhodčím za opravdu dobré vedení utkání, a v neposlední řadě fanouškům za doubrou kulisu, která hnala oba týmy kupředu. #nestrečuj
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč #7 Tomáš Hynek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #7 Martin Pavelka a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč #25 Ladislav Vašák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #81 Josef Smejkal a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč #19 Lukáš Brýdl a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:18 Možná dnes uvidíme i nájezdy
62:37 Sledujeme poslední 3 minuty prodloužení
61:38 Světlá i přes to že hraje oslabení krásně brání
61:09 Čapek nádherně presuje
60:00 Střely ve 3. části: 31:20
59:59 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
59:51 Vypadá to že nás čeká prodloužení
58:46 Takovou radost u Fišera jsme dlouho neviděli
57:13 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #44 Matyas Fišer (5:5)
57:13 NESKUTEČNÝ!!! Josef Smejkal srovnává skore na 5:5!!! Pepo ty jsi bůh
55:55 Pavelka má dnes spoustu šancí, žádná z nich ale bohužel nebyla proměněna
53:58 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:13 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #20 Andrej Čapek.
50:29 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #20 Andrej Čapek (4:5)
49:40 Pavelky akce kdy šel sám na bránu končí balonkem v golmanovi
47:41 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Lukáš Anýž, asistoval #11 Josef Prudil (3:5)
47:33 Čapkovi to dnes taky lepí
47:08 Brzoň pálí jednu střelu za druhou.
46:09 Jaroslav Krátký nabírá rychlost a běží na útočnou polovinu.
45:00 Máme tu nájezdy
44:10 Holoubek svou ukázkovou střelou sňižuje na 3:4
43:22 Fišer dnes hraje s naprosto klidnou hlavou, očividně už ho nic netrápí.
42:55 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 16:13
30:41 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #81 Josef Smejkal (2:4)
30:25 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:25 Vyloučen hráč #19 Luboš Brzoň družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za držení
29:17 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #10 Lukáš Anýž (1:4)
27:26 Ukázková střela Smejkala
24:52 Máme tu první přesilovou hru
24:29 Vyloučen hráč #5 Petr Baloun družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za zvedání florbalky
23:50 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #9 Ondřej Holoubek (1:3)
21:50 Fišer má dnes opravdu formu, takovou jsme u něj poslední dva měsíce neviděli
20:00 Střely v 1. části: 16:20
17:57 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #17 Dominik Kovář (0:3)
15:03 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák bez asistence (0:2)
09:35 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #19 Lukáš Brýdl (0:1)
07:13 Krásný blok Krátkého a je z toho protiútok
05:16 Krásná práce Světelského týmu.
03:11 Čapekk ukazuje jak by se to mělo hrát tělem.
02:30 Krásná střela Svitavského hráče
00:00 Matyas Fišer zdraví všechny své věrné fanynky!!!
00:00 Vítáme vás na 16. kole divizního utkání.