• 60 59:34
    6:3
    (Beránek)

Andone SK Jihlava - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:3
branky: 20. Patrik Bratršovský, 42. Hynek Jirků, 46. Jan Beránek, 51. Jan Horský, 53. Jakub Horský, 60. Jakub Horský - 24. Ondřej Pokorný, 42. David Derka, 50. David Derka; rozhodčí: Petr Kadlec - Daniel Kršek; vyloučení: 3:1 + Ondřej Kroutil 4; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 16 - Roman Doleček 16; po třetinách: 1:0, 0:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Na zápas se dobře připravili a díky trpělivé hře dokazali vyhrát. Díky hráčům za chuť a nasazení v zápase. Děkuji soupeři
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:34 GÓL Andone SK Jihlava! 6:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #45 Michal Beránek (6:3)
59:12 Dneska je to tady legit jak v džungli.
58:41 Letohrad zkouší bez golmana.
58:34 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
58:34 Vyloučen hráč #76 Jan Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hra na zemi
58:19 Kroutil koketuje s fanynkami Jihlavy.
57:30 Kroutil se na poli moc dlouho neohřál, znovu obsazuje tresnou lavici.
57:02 Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2+2 minuty za hrubost
56:30 Závar v bráně Letohradu.
55:52 Hráči padají jako hrušky.
54:17 Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
52:36 GÓL Andone SK Jihlava! 5:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #4 Tomáš Kasper (5:3)
51:42 Hostující hráč s číslem 92 má po hokejce. F
51:21 Čarovný blok od Poláčka. Magické.
50:54 GÓL Andone SK Jihlava! 4:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (4:3)
49:54 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #92 David Derka, asistoval #8 Jan Skalický (3:3)
49:14 Oproti začátku třetiny lze sledovat, že se tempo hry zvýšilo.
48:13 Horský starší vysílá jedovku na brankáře hostů, ten ovšem pohotově chytá.
46:35 Letohradský hráč s č. 7 se na palubovce točí jako káča omegalul
45:07 GÓL Andone SK Jihlava! 3:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (3:2)
45:07 Předem se omlouvám za jakékoliv chyby v tomto online přenosu, v důsledku hraní hry The forest mám naspáno kolem tří hodin. Děkuji za pochopení.
41:50 Skóre dlouho rozdílné nezůstalo, Letohrad dorovnává!
41:49 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #92 David Derka, asistoval #17 Michal Kuklík (2:2)
41:32 A JIhlava se dostává do vedení!
41:31 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (2:1)
41:05 ​Sledujeme opravdu napínavou třetí třetinu. Oba týmy se snaží dorovnat skóre, paradoxně se ovšem hraje v poměrně pomalém tempu.
40:01 Poslední buly utkání vyhrává domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:44 "Uwu," komentuje utkání Barbora Levová.
38:28 Na míčku převažuje domácí tým.
37:20 Oba týmy tlačí, skóre ovšem zůstává vyrovnané.
37:00 "Tyjo, ta dvacet devítka u hostů hraje fakt dobře," hodnotí výkony hráče náš časoměřič.
35:13 "Aaaaaaaa" křičí fanynky.
33:48 "Vždyť jsi křičel výhoda!" ozývá se z úst Kaspera.
31:43 Patrik Bratršovský has disconnected.
30:14 David Vlk oživuje hru svými fotbalovými schopnostmi.
29:41 Malý Viky se konečně dostal do hry a hned předvedl důrazný zákrok u mantinelu.
29:41 Náhradní golman domácích si přišel popovídat k pořadatelskému stolku. Časoměřič děkuje za velmi přínosný pokec;)
28:27 Vyskočil si zažongloval ve svém domečku.
26:26 Vlivem souboje o míček se zřítila celá řada mantinelů. Hlavní pořadatel Matěj ovšem nebojácně vbíhá na hřiště a zachraňuje situaci.
24:49 Hbitý protiútok domácích 3 na 2 končí nezvedenou střelou Bratršovského.
23:53 Rychlá a precizní akce hostujícího týmu končí gólem!
23:52 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #5 Ondřej Pokorný, asistoval #10 Petr Doleček (1:1)
23:01 Vyloučen hráč #6 Hynek Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
22:46 Letohrad do druhé třetiny nastupuje s velkým nasazením.
21:36 Sympatická souhra Kubelky a Kroutila.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:59 V první třetině jsme mohli vidět dost rychlý a silový florbal, kterému ale chybí střelba a góly.
19:09 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #6 Hynek Jirků (1:0)
19:09 "No konečně jim to tam padlo, do teď byli impotentní," takto se raduje skalní fanoušek domácích.
18:07 "Dobře Davos!" ozývá se ze střídačky domácích.
17:24 Jihlavské povzbuzování trvalo necelé čtyři sekundy. Děkujeme!
16:58 Poprvé se ozval jihlavský buben.
16:06 Zkušený zdravotník Matěj předvádí svůj první zákrok haha
16:00 Vyskočilovi O: se nelíbí výroky pana rozhodčího.
13:50 Horský ml. zkusil rychlou střelu, ale tenhle balónek by se nevešel ani do fotbalové brány.
13:41 Horský Jan a Horský Jakub motají hlavy hostujícím obráncům.
10:40 Střídání Jihlavy bylo zmatené, skoro jako náš časoměřič.
10:39 Vyloučen hráč #23 Ondřej Vyskočil družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
09:24 Těžký zákrok Vyskočila. Balónek viděl na poslední chvíli.
09:12 Potlesk fanoušků si vysloužila hezká akce Jihlavy.
08:00 Bratršovský ztrácí balónek před bránou.
07:13 "To bych nechtěla pískat," takhle komentuje hru skalní fanoušek. Hra je velmi otevřená, oba týmy hrají rychlostní a surový florbal.
06:47 Oba týmy hrají velice drsně.
05:54 David Vlk čte útok hostů jako knížku.
05:14 Velká šance hostů. Útočník se ovšem rozhodl branku přehodit.
04:41 Vypadá to, že hráči chtějí vyběhat všechno vánoční cukroví:3
04:18 "To je tempo," takhle začátek utkání hodnotí hlavní trenérka přípravky.
03:08 Letohradský hráč s č. 10 se projíždí po palubovce.
02:50 Vyskočil předvedl neskutečný zákrok.
02:34 Zatím jsme nebyli svědky žádných dechberoucích akcí.
01:41 Domácí tým kombinuje v obranném pásmu.
00:29 Hra se přelévá ze strany na stranu.