9:6
    Andrej ČAPEK
    (Vodička)

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbC Skuteč 9:6
branky: 6. Daniel Vodička, 14. Martin Pavelka, 17. Matyas Fišer, 25. Petr Baloun, 28. Josef Smejkal, 40. Ondřej Holoubek, 41. Petr Trtík, 47. Ondřej Holoubek, 59. Andrej Čapek - 7. Martin Fuňk, 9. Adam Vařejčko, 14. Karel Kuta, 27. Kryštof Maňour, 43. Adam Krátký, 57. Jakub Kadavý; rozhodčí: Matěj Jonák - Jan Barimov; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 34 - Jonáš Moravec 30; po třetinách: 3:3, 3:1, 3:2
60:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za hru a gratulujeme k vítězství.
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Bojovný výkon od obou mužstev od první do poslední minuty. Konečně jsme udrželi koncentrovanost po celou dobu zápasu a nenechávali soupeře trestat naše chyby až na pár výjímek. Soupeři děkuji za pěkný zápas ve vysokém tempu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:16
58:22 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 9:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #46 Daniel Vodička (9:6)
56:10 GÓL FbC Skuteč! 8:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #83 Jakub Kadavý, asistoval #74 Kryštof Maňour (8:6)
52:54 Vyloučen hráč #9 Ondřej Holoubek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:10 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 8:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #14 Jan Dušek (8:5)
42:54 GÓL FbC Skuteč! 7:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #88 Jakub Hledík (7:5)
40:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #5 Petr Baloun (7:4)
40:00 Střely ve 2. části: 13:15
39:10 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (6:4)
33:18 Černohlávek opět čaruje
31:44 Holoubek znovu označkoval tyčku
29:55 Pavelka nabírá rychlost a směřuje na branku hostí
29:40 Holoubek označkoval tyčku
28:49 Světlé se dnes opravdu daří
27:54 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #7 Martin Pavelka (5:4)
27:54 Vyloučen hráč #42 Karel Kuta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování
27:19 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
26:17 GÓL FbC Skuteč! 4:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #42 Karel Kuta (4:4)
24:39 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #5 Petr Baloun, asistoval #6 Martin Kučírek (4:3)
22:24 Vyloučen hráč #9 Marek Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za vysoká florbalka
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:02 Fišer si dnes z Prahy přivezl opravdu parádní formu!!
17:00 Svým parádním golem Fišer srovnává na 3:3
16:27 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #44 Matyas Fišer, asistoval #7 Martin Pavelka (3:3)
14:02 Fišer ubránil golovou situaci.
13:52 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka bez asistence (2:3)
13:39 GÓL FbC Skuteč! 1:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #74 Kryštof Maňour (1:3)
11:42 Oba golmani dnes předvádí ukázkové zákroky!!
08:01 GÓL FbC Skuteč! 1:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #33 Adam Krátký (1:2)
06:22 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #79 Martin Fuňk, asistoval #42 Karel Kuta (1:1)
06:18 Krásný blok od Smejkala
05:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Daniel Vodička, asistoval #20 Andrej Čapek (1:0)
04:01 Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
03:00 Kučírek se dnes asi kvalitně vyspal
01:15 Zdravíme fanoušky kvalitního florbalu