59
  • 59 58:51
    Znojmo

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - Andone SK Jihlava 4:6
branky: 28. Petr Mašek, 31. Gabriel Miklík, 37. Vojtěch Procházka, 44. Gabriel Miklík - 4. Michal Beránek, 11. Hynek Jirků, 16. Vít Andrýsek, 27. Patrik Bratršovský, 37. Michal Beránek, 58. Vít Andrýsek; rozhodčí: Jan Saňka - Tomáš Otruba; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jakub Pechura 21 - David Navrkal 22; po třetinách: 0:3, 3:2, 1:1
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dnes dobře odehraný, kde si pohlídali důležité části hry.Ale ještě musíme zapracovat na koncovce. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér): Nejhorší výkon v sezóně a tím pádem zasloužená porážka. Rozhodla zejména první třetina byla z naší strany velmi slabá a pak už jsme to jenom honili. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
58:52 Znojmo jde do 6.
58:51 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
57:35 GÓL Andone SK Jihlava! 4:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #19 Jakub Horský (4:6)
57:35 Opak se stává pravdou.
57:17 Domácí se snaží o vyrovnání.
53:46 Pechura opět zasahuje. A několikrát po sobě.
51:32 Jedno vyloučení za druhým a branka žádná.
51:30 Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za hra rukou
48:58 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
48:45 Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za bránění ve hře
47:26 Pechura opět vytáhl skvělý zákrok.
45:16 Vyloučen hráč #27 Vít Andrýsek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #24 David Sedláček (4:5)
43:59 Miklík po sólu přes celé hřiště snižuje na rozdíl jediného gólu.
41:24 Pechura ve spolupráci s Bajkem vyřešili zapeklitou situaci před brankou výtečně.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:06 A opět parádní zákrok Pechury.
36:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #26 Vojtěch Procházka bez asistence (3:5)
36:47 A opět je to o dvě branky.
36:01 GÓL Andone SK Jihlava! 2:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #88 Jan Beránek (2:5)
34:40 Nyní skvělé bloky domácích.
34:25 Procházka pouze do bloků.
30:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #32 Milan Palášek (2:4)
30:17 Miklík v oslabení snižuje.
29:41 Franta Blažek v obrovské šanci trefuje ruku hostujícího gólmana.
28:38 Vyloučen hráč #8 David Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #8 David Přibil (1:4)
26:47 Jihlavský hráč vyhnal pavouky ze šibenice.
26:45 GÓL Andone SK Jihlava! 0:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #45 Michal Beránek (0:4)
25:03 Znojmo hraje aktivněji než ve třetině první, ale schází tomu brankový efekt.
23:59 Výborný zákrok Pechury.
22:04 Miklíkova hůl na 2 díly.
21:20 V první šanci 2. třetiny Franta Blažek.
20:01 Zahajovací buly 2. třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:50 Znojmo za přesilovou hru vystřelilo na branku piouze jednou.
16:46 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kasper družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
16:10 Nyní přesilová hra pro Znojmo.
15:01 GÓL Andone SK Jihlava! 0:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #76 Jan Horský (0:3)
14:33 Pechura vyráží míček maskou.
13:30 Vyloučen hráč #39 Petr Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za sekání
13:18 Jihlava dostane výhodu přesilové hry.
10:15 Třetí střela Jihlavy na branku končí gólem.
10:14 GÓL Andone SK Jihlava! 0:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (0:2)
08:26 Procházka pouze do nohy gólmana.
07:07 Rada na Maška, ten míjí branku.
03:52 První střela hostů na znojemskou branku končí gólem.
03:50 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #7 Patrik Bratršovský (0:1)
02:43 Střelu Maška hostující gólman chytá.
00:01 Zahajovací buly pro hosty.