• 60 59:52
    2
    Vojtěch PAVLÁK

FTC Vysoké Mýto - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 8:10
branky: 4. Libor Knypl, 11. Libor Knypl, 19. Jiří Unzeitig, 30. Libor Knypl, 32. Adam Kobr, 40. Zdeněk Kyndl, 45. Jiří Unzeitig, 59. Adam Kobr - 9. Vilém Bednařík, 15. Tomáš Světlík, 28. David Sedláček, 30. Tadeáš Hoch, 33. Leoš Faltus, 36. Tadeáš Hoch, 48. Zdeněk Rada, 51. David Sedláček, 52. David Sedláček, 58. Vilém Bednařík; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 6:1; využití: 1:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Tomáš Votroubek 27 - Jakub Pechura 32; po třetinách: 3:2, 3:4, 2:4
60:00 Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér): Divoké utkání, stejně jako v prvním vzájemném zápase ve Znojmě.  Ve Znojmě jsme vstřelili 18 branek a dnes to mohlo být klidně opět 18 kousků, ale naše špatné zpracování míčku, pomalé vedení míčku a také velmi nekvalitní zakončení znamenalo boj až do samotného konce. První třetinu jsme byli opravdu ospalí a domácí vedli zaslouženě, poté jsme ovšem postupně přidávali a došli si pro vítězství. Škoda zbytečně divokého konce, na to, že ani jednomu z týmů o nic nešlo to místy vypadalo jako derby dvou úhlavních rivalů. Pěkná divácká kulisa, škoda jen těch sprostých nadávek na naši adresu,... Ty si místní ultras mohli odpustit
60:00 Komentář domácích Vaňásek David (Trenér): Dnes jsme videli první 2.třetiny velmi vyrovnané utkání. Bohužel nám do 3.třetiny zasáhli dva šoumeni které nikdo v hale nechápal. Výslovně prosím pana Aleše Jansu aby už se nenominoval na naše zápasy. Děkujeme soupeři a hlavně divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
59:52 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
59:52 Koned nadějí pro domácí, zbytečný faul Pavláka
59:08 Vańáskovy dvě pumelice od půlky zblokovány mimo bránu
58:10 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #19 Jiří Unzeitig (8:10)
58:10 Kobr vykřesal jiskru naděje pro domácí
57:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #28 Vilém Bednařík bez asistence (7:10)
57:29 Bednařík propasíroval míček přes Knypla a Vaňáska míček do opuštěné domácí svatyně
56:41 Domácí v 6, Votroubek na střídačce
56:40 Timeout FTC Vysoké Mýto
56:40 Domácí přežili dlouhé oslabení a berou si timeout s cílem zvrátit nepříznivý stav
55:02 Poláček pouze do Pechurovy masky
53:41 Pechura famózně zastavil stoprocentní tutovku Unzeitiga
52:21 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
52:21 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování
52:21 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:21 Vaňásek dostal nejprve dvě minuty za vrážení, poté ale zcela zbytečně dostal dvě minuty za protesty
51:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček bez asistence (7:9)
51:57 Sedláček obešel Knypla jako kuželku a hosté utíkají o dva góly
51:44 Pechura maskou vytěsnil dobrý pokus Kobra
51:09 Pro domácí mohlo být ještě hůře, ale hosté svůj brejk ani nezakončili
50:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #20 Vojtěch Vlček (7:8)
50:01 Mikulecký se stává smolařem, tečuje střelu hostujícího Sedláčka za bezmocného Votroubka
49:20 Znojmo dostává výhodu přesilovky
49:11 Vyloučen hráč #15 Zdeněk Kyndl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
47:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #37 Zdeněk Rada, asistoval #9 Libor Šopák (7:7)
47:33 Rada střelou z dálky srovnává skóre
44:33 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #3 Petr Lesák (7:6)
44:33 Lesák našel Unzeitiga a ten využívá přesilovku
44:06 Vyloučen hráč #96 Lukáš Matoušek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za bránění ve hře
43:32 Votroubkovi střela propadla, ale stačil ji polapit
42:45 Pavláka v úniku odzbrojil hostující obránce
41:51 Votroubek podržel domácí
40:42 Aktivní začátek třetí třetiny z obou stran
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
39:03 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #11 David Špaček (6:6)
39:03 Chyby v obraně hostů využil Kyndl a srovnává na 6:6
35:14 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #81 Tomáš Světlík (5:6)
35:14 Při odloženém vyloučení Kobra Hoch vymíchal domácí obranu i Votroubka
32:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #15 Leoš Faltus, asistoval #3 Tadeáš Hoch (5:5)
32:26 S góly se nám roztrhl pytel
31:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (5:4)
31:47 Knypl vyvezl balónek, poslal na Pavláka, ten krosem našel Kobra a ten poslal balónek za bezmocného Pechuru
29:42 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #6 Adam Kobr (4:4)
29:42 Dámy a pánové, čepice dolů, Knypl po Kobrově pasu kompletuje hattrick, to tu dlouho nebylo!
29:33 Hosté si připravili situaci až do prázdné brány, Hoch ji proměnil
29:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #15 Leoš Faltus (3:4)
29:11 Unzeitig tečoval nahození Vaňáska, ovšem mimo
28:04 Votroubek skvěle vytáhl backhandovku hostí
27:13 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:3
27:13 Sedláčkova střela překvapila Votroubka a končí za jeho zády
26:26 Kvalitní pumelici Poláčka Pechura vyrazil
24:16 Posledních deset vteřin kolem branky Mýta nabídlo divíkům snad vše, co florbal nabízí kromě gólu
22:15 Hraje se ve středním pásmu, nic zajímavého kromě jedné zahozené šance Mýta jsme neviděli
20:00 Střely v 1. části: 9:14
18:03 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (3:2)
18:03 Pavlák na přední tyči svým klasickým způsobem uvolnil Unzeitiga a ten neměl problém míček uklidit do prázdné branky
17:48 Votroubek zkrotil dvě střely Znojma
16:04 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #19 Jiří Unzeitig.
16:04 Unzeitig dostal nabídku nájezdu, ale Pechura ho vyčapal
14:12 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #3 Tadeáš Hoch (2:2)
14:12 Světlík nekompromisně uklidil míček do domácí branky
12:41 Střelu Znojma vyrazil Votroubek
10:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl bez asistence (2:1)
10:59 Knypl se utrhl ze řetězu a rozhodl si udělat z dnešního zápasu one man show
10:45 Votroubek se jen ohlédl, ale zachránila ho tyčka
08:58 Vyloučen hráč #9 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
08:56 Votroubek vytáhl ukázkový semafor
08:18 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #81 Tomáš Světlík (1:1)
08:18 Bednařík zavěsil za Votroubka, začínáme od nuly
06:25 Vyloučen hráč #19 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
06:25 Unzeitig si zahrál na šermíře a Mýto si zahraje oslabení
06:16 Pechura vs Pavlák zatím 2:0
05:31 Novotný svým obranným zákrokem sebral Znojmu jistý gól
04:05 Vaňáskovu střelu hostující hráč zblokoval mimo
03:05 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #7 Marek Cifra (1:0)
03:05 Jeden z nejhezčích gólů Knyplovy kariéry, proběhl celé hiště, obhodil dva protihráče a střelou o tyč posílá Mýto do vedení
02:28 Brejk Znojma uhasil Večeře
02:04 Standardka Znojma končí mimo Votroubkovu branku
01:18 Výborný blok Cifry
00:32 Pechura neuvěřitelně nadvakrát zlikvidoval tutovku Pavláka