12:6
    Jakub HORSKÝ
    ()

Andone SK Jihlava - Sklo Bohemia Světlá n/S 12:6
branky: 2. Ondřej Vyskočil, 5. Jan Beránek, 8. Hynek Jirků, 11. Patrik Bratršovský, 18. Hynek Jirků, 27. Hynek Jirků, 37. Jan Beránek, 41. Patrik Bratršovský, 58. Hynek Jirků, 59. Ondřej Vyskočil, 60. Jan Beránek, 60. Jakub Horský - 13. Petr Baloun, 13. Ondřej Holoubek, 21. Patrik Mendl, 24. Jaroslav Krátký, 46. Josef Smejkal, 51. Petr Trtík; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 1:2 + Jaroslav Krátký 4; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 12 - Tomáš Černohlávek 31; po třetinách: 5:2, 2:2, 5:2
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Po dobrém začátku jsme si až moc koplikovali průběh zápás, který byl více o bojovnosti než florbale. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář hostů Trtík Petr (Trenér): Po nejisté první třetině jsme ve druhé předvedli lepší hru, ale bohužel díky nedisciplinovanosti jsme se dostali z herního tempa a následně nás soupeř trestal z našich chyb. K výhře gratuluji.
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
59:55 GÓL Andone SK Jihlava! 12:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský bez asistence (12:6)
59:53 GÓL Andone SK Jihlava! 11:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (11:6)
58:30 Kaspi není v číslech moc výrazný hráč. Ovšem když se rozhodne pro asistenci nebo pro gól, vždy je to pastva pro oči. To včetně této asistence.
58:12 GÓL Andone SK Jihlava! 10:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #4 Tomáš Kasper (10:6)
57:25 GÓL Andone SK Jihlava! 9:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (9:6)
56:48 Jihlava se raduje z gólu. Rozhodčí ho ale neuznávají, kvůli hře vysokou holí. A to bez asistence varu.
56:32 Po dlouhé době Světlá u míčku.
55:35 Dnes znovu vynikající Vlk odebral balónek a sám se vypracoval do šance, tu zastavil až dnes stejně vynikající brankář hostů.
54:13 Čekali jsme vyhrocenou třetí třetinu, ale dle dosavadního průběhu se predikce o tom, že bude bitka, asi nevyplní.
53:35 Světlé se směrem do útoku moc nedaří. Míček jim sjíždí z čepele. Obětavá obrana, to je jejich.
53:13 Vlk teď akrobatickou otočkou zachraňuje situaci.
52:11 Míša Beránků na Honzu Horského, ten byl v šanci. Balónek mu ale sjel z čepele.
51:10 Dobré napadání Jihlavy. Beránek ml. následně ustál souboj a vybojoval balónek.
50:01 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 8:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #5 Petr Baloun (8:6)
50:01 Náš hlavní pořadatel si myslí, že to byl haluzák. Já si však myslím, že trefit takový balónek ve vzduchu je forma umění.
48:56 Další blok Vlka. Kdybyste ho chtěli najít ve slovníku, najdete ho pod názvem Velká čínská zeď.
48:43 Tyč! Vyskočil si tu bránu dobře postavil.
48:24 Hynek jako Messi mezi čtyřmi hráči nachází krásnou nahrávku na Beránka, ten ale pouze do golmana.
45:54 Jakožto milovníka florbalu mě z této střelu přechází zrak. Krásně umístěná k levé tyči, těsně nad nohu. Tomu se říká precizní práce.
45:53 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 8:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #7 Martin Pavelka (8:5)
45:39 Mladý Hynďa i přes svůj velice mladý věk zkušeně odskakuje střelu, ale míří ke stropu haly.
44:58 Mantinely lítají. Jeden tvrdý souboj za druhým. Hráči do sebe mlátí, rameny buší, jako kladivo o hřebík.
44:05 Jihlava se balónkem mazlí. Nechce ho půjčit hostům.
42:40 Jakoby náš odborník předpovídal buoucnost. Před nájezdem řekl: "Ten hráč udělá nějakou pitomost." Hráč podle predikce zkusil známý tříček ZORO. Vyskočil ale zkušeně chytá.
42:39 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #19 Luboš Brzoň.
41:43 Domácí tahají za delěí konec provazu. Balónek hostům skoro vůbec nepůjčují.
40:45 Po chaosu před bránou hostů se balónek odrazil po nahození a domácí zvyšují svůj náskok.
40:44 GÓL Andone SK Jihlava! 8:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský bez asistence (8:4)
40:01 Úvodní buly tentokrát pro domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 17:4
39:59 Ve druhém dějství dnešního zápasu domácí tahají za delší konec provazu. Na obouch stranách je dost minutých šancí. Světlá ale bojuje a nenechává Jihlavě moc prostoru.U stolku jsme se shodli, že třetí třetina bude vyhrocená.
39:48 "Tohle ale musí být na hokejku!" takhle komentuje náš jihlavský odborník nahrávky domácích.
38:34 "To je..." to zaznělo ze střídačky hostů po neproměněném breaku. (za tečky si domyslete co chcete)
37:36 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za hrubost
37:36 Kouzelník v bráně hostů zachraňuje situaci až na brankové čáře.
36:34 Beránek st. se po několika asistencích dočkal i gólu.
36:33 GÓL Andone SK Jihlava! 7:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #7 Patrik Bratršovský (7:4)
36:03 Živoucí golem David Vlk po nepříjemném pádu vstal jakoby se nic nestalo.
35:57 Horskému v souboji podjela noha a spadl jako hruška.
35:00 Domácí útočník chytře prohodil obránce. Pro míček si ale došel brankář Vyskočil.
34:23 Domácí mají zatím oslabení o dost lepší než přesilovky.
33:18 Vyloučen hráč #16 David Vlk družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:18 David Vlk svými mocnými svaly odhodil spoluhráče jako balónek. To ve florbalu ale není povolené. Hosté mají první přesilovku.
32:17 Brankář hostů opět chytá další výbornou střelu hostů.
32:00 Jihlava teď drží hosty v šachu a kombinuje na jejich polovině.
31:40 Brankář hostů drží svůj tým. Tygřím skokem chytá střelu po crossovce.
31:02 Beránek st. dnes velmi využívá svých zkušeností.
30:41 Bratr Kuba přihrává na bratra Jana, ten vystřelil dobrý projektil směrem na soupeřovu bránu. Brankář magickým pohybem ruky chytá.
30:11 Tato přesilovka byla už poněkud lepší, domácí ale opět nemůžou trefit bránu.
29:32 Mladý Hynek z ostrého úhlu přestřeluje bránu.
29:21 Obranný blok hostů brání hluboko na své polovině.
28:06 Hráč hostů s č. 6 už podruhé a tentokrát úplně zbytečným faulem poctil náš stolek svou přítomností.
28:05 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
27:43 Jihlava kombinuje na polovině hostů.
27:06 Neúprosný Kasper svým napadání vybojoval balón, jeho nahrávka bohužel ale nebyla přesná.
26:06 Kombinaci druhé lajny domácích bychom mohli s čistým svědomím zapsat do učebnice florbalu. Domácí po krásné akci zvyšují na 6:4!
26:05 GÓL Andone SK Jihlava! 6:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #93 Michal Strejček (6:4)
24:55 Jihlavští fanoušci začínají být nejistí. Do kotle vytáhli buben.
23:59 Po chybné rozehrávce domácích hostující útočník nekompromisně zavěšuje balónek pod břevno Vyskočila.
23:58 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký bez asistence (5:4)
23:25 Nádhernou akci útočící trojice Jihlavy zastavil až monstrózním zákrokem brankář hostů
22:29 Jihlavští spíše pouze drží balón, než aby si vytvářeli šance.
21:59 Na balónku je spíše Jihlava. Světlá ale velice nepříjemně napadá a brání.
20:56 Po krásném výběhu Mendl zvolil chytrý padáček k vzdálenější tyči branky Vyskočila.
20:55 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #22 Patrik Mendl bez asistence (5:3)
20:01 Úvodní buly pro hostující tým. Vyskočil ale hned vybojoval balón a Vlk dlouhým lobem přehodil půlku hřiště.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:59 Jihlavští zatím plní roli favorita, jsou více na balónku. Světlá ovšem není lehký soupeř a je velmi nepříjemná.
19:38 O tvrdé souboje není nouze.
19:00 Jihlava je více na balónku a diktuje tempo hry. Světlá ovšem urputně brání a nedává to Jihlavě zadarmo.
17:54 Beránek st. využívá svých zkušeností a krásnou nahrávkou nachází Hynďu.
17:53 GÓL Andone SK Jihlava! 5:2
17:34 Horský Jan je dnes velmi aktivní, pro obranu hostů velice nebezpečný.
16:09 Po vzájemné komunikaci se rozhodčí rozhodli o první vyloučení zápasu. Domácí ale působí nejistě a v přesilové formaci je spousta nepřesných nahrávek.
16:08 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:00 Hosté se diví a vztekají nad výroky rozhodčích. "Dneska bude bitka!" to byl odborný názor jednoho z pořadatelů.
15:10 Domácí Horský je jako blesk.
14:14 "Tak ale začneme zas hrát!" takto by poradil hlavní pořadatel domácímu týmu.
13:32 Pan rozhodčí právě důrazně varoval hráče hostů aby se uklidnil.
12:48 Ani kouzelný Štepán Vyskočil nestačil na tyto dva slepené góly hostů.
12:47 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #14 Jan Dušek (4:2)
12:28 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #5 Petr Baloun, asistoval #22 Patrik Mendl (4:1)
12:10 Asi jsme to zakřikli. Neskutečný zákrok.
11:40 Vyskočil Š. své nové kalhoty zatím moc nevyzkoušel. Moc střel na něj neletělo.
10:11 "Ve vytažené obraně a je z toho fík!" takto omomentoval gól jeden z přísedících. Jihlava zvyšuje na 4:0.
10:10 GÓL Andone SK Jihlava! 4:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #6 Hynek Jirků (4:0)
10:04 Hosté trefují vrata od zdejší nářaďovny.
09:30 David Vlk svým tělem postavil zeď v trajektorii balónku.
09:10 Jihlava napadá hluboko na soupeřově polovině.
09:03 Světlá po dlouhé době na útočné polovině.
08:33 Beránek ml. po krásné týmové akci vymetá pavučiny u střechy haly.
07:14 Vyskočil měl na florbalce další gól domácích, prázdnou bránu se ale rozhodl přehodit.
07:07 Jihlava po dlouhém držení balónu skóruje.
07:06 GÓL Andone SK Jihlava! 3:0
06:30 David se pokusil o střelu z výtoče, bránu však netrefuje.
04:47 Po pár střelách domácích balónek nakonec dorazil Beránek. Jihlava zvyšuje své vedení.
04:46 GÓL Andone SK Jihlava! 2:0
03:15 Obrana domácích nepouští hosty do vážnějších šancí.
01:42 Druhá střela domácích končí gólem a ujímají se vedení.
01:41 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (1:0)
01:01 Jihlava kombinuje na vlastní polovině.
00:48 Horský po individuální akci střílí do bloku soupeře.
00:02 Úvodní buly utkání vyhrává hostující tým.
00:01 Vážení diváci, vítáme Vás na 13. kole divize skupiny D. V dnešním utkání proti sobě budou bojovat týmy Andone SK Jihlava a Sklo Bohemia Světlá n/S.