11:4
    Tomáš LANGER
    (Šmíd)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbK Orlicko-Třebovsko A 11:4
branky: 2. Ondřej Kroutil, 9. Vojtěch Marek, 19. David Derka, 25. Maxim Kubelka, 31. Maxim Kubelka, 33. Maxim Kubelka, 34. Michal Kuklík, 36. Maxim Kubelka, 51. Vojtěch Marek, 57. Jan Skalický, 57. Maxim Kubelka - 25. Vojtěch Šmíd, 31. Vojtěch Šmíd, 46. David Čížek, 60. Tomáš Langer; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 34 - Jakub Hrdlička 12, David Richter 19; po třetinách: 3:0, 5:2, 3:2
60:00 Komentář hostů: Děkujeme soupeři za utkání. Byl to bojovný výkon z obou stran.
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Čekali jsme těžké utkání se soupeřem bojujícím ve stejných patrech tabulky. Dnes nás konečně navštívila produktivita, takže i přes některé herní nedostatky se nám dařilo utkání držet ve svých rukou. Podržel nás i výborně chytající Dan. Děkuji týmu za odmakaný zápas a gratulujeme Skaldo k narození další florbalové hvězdy.
60:00 Střely ve 3. části: 13:17
59:04 OT přece jenom využívá přesilovku!
59:03 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 11:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (11:4)
57:52 Vyloučen hráč #92 David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
56:28 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 11:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #95 Jiří Doleček (11:3)
56:28 Max přidává další gól! SEWYYY!!!
56:16 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 10:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #19 Adam Kovařík (10:3)
56:16 Skvělí unik využívá Hanzi!
54:27 Kroutil skvělím blokem zachraňuje tutovku!
53:13 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
50:24 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 9:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #2 Vojtěch Marek, asistoval #34 Ondřej Kroutil (9:3)
50:24 Marek od půlky "golfem" davá gól!
48:56 Kovařík otestoval kotníky soupeře parádní zasekávačkou.
45:07 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 8:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #14 David Čížek, asistoval #20 Pavel Horák (8:3)
45:07 Čížek vymetl pavučiny v Jiruškově bráně!
44:15 OT zatím drží domací v tlaku
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
36:29 Další břevno v podaní hostů!
35:17 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #2 Vojtěch Marek (8:2)
35:17 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Richter družstva FbK Orlicko-Třebovsko A
35:17 OT točí gólmany
34:31 Orlická jednadvacítka označuje břevno!
33:27 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #28 Tomáš Chlumecký (7:2)
33:27 Kuklík doraží do brány Letohrad uskakuje o pět gólu!
32:46 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:2
32:46 Letohrad využívá další přesilovou hru!
32:03 Letohrad zajímavou standartní situaci nevyužívá!
31:59 Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za zvedání florbalky
30:52 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #1 Daniel Jiruška (5:2)
30:52 Jiruška skvělím výhozem nabil Kubelkovi a ten se nemýlí!!!
30:16 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #9 Jan Horák (4:2)
30:16 OT snižuje!
24:37 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #77 Tomáš Dryml (4:1)
24:37 A gól i na druhé straně!
24:25 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #34 Ondřej Kroutil (4:0)
24:25 A je to gól! Kroutil poslal Kubelku do uniku
23:23 Přesilovku si zahraje i tým hostů!
22:29 Hrdlička vytahuje střelu domacích na břevno!
20:00 Střely v 1. části: 15:11
18:09 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #92 David Derka, asistoval #17 Michal Kuklík (3:0)
08:13 Letohrad využívá přesilovku!
08:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #2 Vojtěch Marek, asistoval #29 Maxim Kubelka (2:0)
07:55 Vyloučen hráč #11 Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře
03:05 Jiruška neskutečně zasahuje!
01:25 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #29 Maxim Kubelka (1:0)
01:25 A Letohrad otevírá skóre!
00:48 Závar před bránou hostů!