1

2

4.

FLORBAL LITOMYŠL - Hornets Brno ZŠ Horní  5:6pn
branky: 11. Marek Macek, 34. Patrik Petr, 36. Michal Háp, 40. Jan Kulhavý, 58. Patrik Petr - 9. Jiří Žák, 24. Pavel Brückner, 45. Vincent Drápal, 48. Jan David Šamánek, 49. Jiří Žák, N Daniel Havel; rozhodčí: Daniel Jireček - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 6:6; využití: 3:2; diváků: 131; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 20 - Bořek Králík 26; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:3, 0:0
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Odehráli jsme solidní utkání. Přečkali jsme začátek zápasu a poté jsme často přebírali iniciativu. Škoda herní nedisciplinovanosti, která nás stála část zápasu, ale ukázali jsme dnes sílu a vyhráli těžký zápas. Díky hráčům za výkon, rozhodčím i soupeři za dramatické utkání.
Komentář domácích Klejch Martin (Asistent trenéra): Dnešní utkání jsme odehráli jako,,na hojdačce´´. Výborné výkony jsme prokládali velice slabými pasážemi. Musíme se z toho pro příští zápas poučit. Gratulujeme soupeři a přejeme mu krásnou cestu domů
4 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #6 Ondřej Ryšavý , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #93 Patrik Petr , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #6 Ondřej Ryšavý a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #12 Tomáš Nykl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #20 Daniel Havel a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #27 Matyáš Weinstein , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #84 Dominik Sláma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #20 Daniel Havel a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 5:2
64:24 Vyloučen hráč #7 Marek Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra bez florbalky
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
57:53 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #51 Michal Háp (5:5)
56:58 Litomyšl má možnost vyrovnat
56:13 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za zvedání florbalky
50:05 Hra se přelévá ze strany na stranu
48:54 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #27 Matyáš Weinstein (4:5)
47:35 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #20 Daniel Havel (4:4)
47:17 Hra čtyři na čtyři
46:58 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
46:13 Vyloučen hráč #26 Tomáš Rak družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
44:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #98 Jiří Žák (4:3)
44:59 Vincent Drápal věnuje svůj gól jeho přítelkyni
44:06 Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
42:49 Hra se přelévá se strany na stranu
42:16 Souboje začínají být čím dál tím tvrdější
40:01 Začátek třetí třetiny
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:42 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #93 Patrik Petr (4:2)
39:42 Jan Kulhavý ze své čepele vyslal nechytatelnou střelu
39:40 Vyloučen hráč #67 Dominik Hude družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
37:47 Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování
35:37 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #55 Jan Kulhavý (3:2)
35:11 Vyloučen hráč #45 Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
35:07 Litomyšl po gólu Patrika Petra je mnohem více aktivnějším
34:21 Tomáš Hájek dnes připravil dobře tyčky
33:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr bez asistence (2:2)
33:10 Haluz gól zpoza branky od Patrika Petra
29:13 Litomyšl v plném počtu
27:13 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
25:16 Teď dominuje na hřišti Brno
23:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #21 Pavel Brückner, asistoval #88 Jan David Šamánek (1:2)
20:01 Začátek druhé třetiny
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:55 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #20 Daniel Havel.
19:55 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
18:57 Oba týmy jsou v plném počtu
16:57 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
16:57 Vyloučen hráč #38 Jan Almásy družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
12:47 Krásná diagonální přihrávka od Jana Kulhavého našla Michala Hápa, který zřejmě zaspal, a proto se neterfil do branky. Snad příště :)
10:58 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #88 Jakub Renza (1:1)
08:58 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #48 Adam Obertan (0:1)
08:58 První střela Brna na branku končí v síti
07:58 Opět nevěřitelný Marek Lamplot
05:02 Fantastická přihrávka od Marka Lamplota
04:25 Marek Lamplot je na hřišti nezastavitelný!
02:20 Ovšem i Brno se tlačí do branky
01:37 Litomyšl teď promarnila mnoho šancí
00:58 První střela Litomyšle od Patrika Petra, bohužel nespadla do branky
00:01 Začátek utkání